Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Alla varvtider

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
3 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
4 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
5 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
6 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
7 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
8 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
9 Erik Bogren Ericsson AB37,4702017-05-17
10 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
11 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
12 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
13 Alexander Lindau FMCK Borås37,6122017-08-28
14 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
15 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
16 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
17 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6472017-08-28
18 Marcel Ummelen AkzoNobel37,6482017-09-23
19 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
20 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
21 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
22 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
23 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
24 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
25 Andreas Wikström Gb Glass37,7762017-11-06
26 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
27 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
28 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
29 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
30 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
31 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
32 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
33 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
34 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
35 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
36 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
37 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
38 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey37,8642017-09-22
39 André Niemann Karin37,8832015-01-26
40 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,8952017-09-25
41 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
42 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
43 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
44 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
45 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
46 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
47 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
48 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
49 Niclas Olsson Offseason37,9462017-10-30
50 Daniel Wikström GB Glass37,9482017-08-28
51 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
52 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
53 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
54 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,9812017-11-06
55 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
56 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
57 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
58 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
59 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
60 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
61 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
62 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
63 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
64 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
65 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
66 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
67 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
68 David Lyckelid Good Solutions38,0532017-07-11
69 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
70 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
71 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
72 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
73 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
74 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
75 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
76 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
77 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
78 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
79 Niclas Harbig M4 Racing38,1342017-10-30
80 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
81 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
82 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
83 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
84 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
85 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
86 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
87 Michel Ring Bilstudion38,1632017-11-04
88 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
89 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
90 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
91 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
92 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
93 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
94 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
95 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
96 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
97 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
98 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
99 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
100 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
101 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
102 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
103 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
104 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
105 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
106 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
107 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
108 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
109 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
110 William Devletyan Aldardo38,2512017-08-28
111 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
112 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
113 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
114 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
115 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
116 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
117 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
118 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,2752017-10-23
119 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
120 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
121 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
122 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
123 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
124 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
125 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
126 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
127 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
128 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
129 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
130 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
131 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
132 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
133 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
134 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
135 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
136 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
137 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
138 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
139 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
140 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
141 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
142 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
143 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
144 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
145 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
146 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
147 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
148 FABIAN JONSSON Monaco Racing38,3532017-07-29
149 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
150 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
151 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
152 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
153 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
154 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
155 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
156 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
157 Per-Åke Andersson SVB38,3762017-11-01
158 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
159 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
160 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
161 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,3902017-10-05
162 Johan Andersson SVB38,3922017-11-08
163 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
164 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
165 Nemo Jörgensen Redbull38,4072017-08-09
166 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
167 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
168 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
169 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
170 Axel Hildebrand Lantmännen38,4182017-10-17
171 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
172 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
173 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
174 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
175 Colin Martin 338,4272015-06-29
176 Karl-Johan Hagelin AL Racing38,4292017-10-30
177 Alexander Ehrenström Josef38,4292017-11-04
178 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,4342016-01-13
179 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
180 Farre Khos BVV Bil AB38,4362017-10-23
181 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
182 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
183 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
184 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
185 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
186 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
187 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
188 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
189 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
190 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
191 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
192 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
193 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
194 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
195 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
196 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
197 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
198 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
199 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
200 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
201 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
202 kenzo bauer max38,4902017-08-10
203 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
204 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
205 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
206 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
207 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
208 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
209 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
210 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
211 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
212 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
213 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
214 Christoffer Pihl Borås MK38,5212017-11-06
215 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
216 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
217 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
218 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
219 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
220 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
221 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
222 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
223 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
224 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
225 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
226 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
227 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
228 Luna Lindegren Victoria´s secret38,5412017-08-08
229 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
230 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
231 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
232 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
233 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
234 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
235 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
236 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
237 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
238 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
239 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
240 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
241 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
242 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
243 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
244 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
245 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
246 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
247 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
248 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
249 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
250 Andreas Hagberg Alpklyftan38,5822017-09-28
251 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
252 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
253 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
254 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
255 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
256 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
257 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
258 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
259 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
260 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
261 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
262 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
263 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
264 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
265 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
266 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
267 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
268 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
269 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
270 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
271 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
272 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
273 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
274 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
275 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
276 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
277 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
278 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
279 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
280 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
281 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
282 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
283 Mikko Väätäjä Hot-mix / EKC38,6532017-10-11
284 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
285 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
286 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
287 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
288 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
289 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
290 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
291 Jari Jokela Aronssons Bil38,6702017-11-03
292 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
293 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
294 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
295 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
296 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
297 Tim Sannes Sweep38,6762017-11-04
298 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
299 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
300 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
301 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
302 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
303 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
304 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
305 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
306 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
307 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
308 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
309 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
310 Will Wright Pursuing Passion38,6932017-10-17
311 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
312 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
313 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
314 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
315 Simon Assadi SSC38,7002017-10-21
316 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
317 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
318 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
319 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
320 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
321 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
322 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
323 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
324 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
325 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
326 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
327 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
328 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
329 Christian Aspvid Team Aspvid38,7142017-10-15
330 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
331 Torbjörn Svensson Cramo38,7152017-11-15
332 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
333 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
334 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
335 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
336 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
337 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
338 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
339 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
340 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
341 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
342 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
343 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
344 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
345 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
346 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
347 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
348 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
349 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
350 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
351 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
352 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
353 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
354 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
355 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
356 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
357 Scott Mårtensson Linde38,7522017-10-12
358 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
359 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
360 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
361 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
362 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
363 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
364 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
365 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
366 Julius Vahlen SAM AB38,7672017-10-13
367 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
368 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
369 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
370 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
371 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
372 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
373 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
374 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
375 Lasse Larsson Larsson Racing38,7802017-10-18
376 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
377 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
378 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
379 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
380 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
381 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
382 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
383 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
384 Michael Kallies värmekällan38,7952017-10-01
385 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
386 Roger Gustafsson Riboverken RZ Gruppen38,7962017-10-06
387 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
388 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
389 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
390 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
391 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
392 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
393 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
394 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
395 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
396 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
397 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
398 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
399 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
400 Michell Afran Le croissant38,8152017-08-16
401 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
402 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
403 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
404 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
405 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
406 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
407 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
408 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
409 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
410 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
411 Lucas Akyol Nordic Auto38,8272017-10-07
412 Christoffer Johansson Betolio38,8272017-10-08
413 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
414 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
415 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
416 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
417 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
418 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
419 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
420 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
421 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
422 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
423 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
424 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
425 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
426 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
427 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
428 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
429 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
430 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
431 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
432 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
433 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
434 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
435 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
436 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
437 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
438 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
439 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
440 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
441 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
442 Pontus Kristensson Lantmännen Aspen38,8622017-10-17
443 Johan Lagerlöf Liv38,8622017-10-29
444 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
445 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
446 Peter Ovner MTG Racing38,8662017-11-11
447 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
448 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
449 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
450 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
451 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
452 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
453 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
454 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
455 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
456 Mikael Andersson Honda Power38,8722014-10-15
457 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
458 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
459 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
460 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
461 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
462 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
463 Lennart Jalling Saab38,8802017-09-23
464 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
465 Jakob Andersson SVB38,8822017-10-11
466 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
467 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
468 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
469 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
470 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
471 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
472 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
473 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
474 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
475 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
476 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
477 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
478 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
479 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
480 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
481 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
482 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
483 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
484 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
485 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
486 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
487 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
488 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
489 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
490 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
491 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
492 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
493 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
494 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
495 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
496 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
497 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
498 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
499 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
500 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
501 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
502 Asmir Klica ACEE38,9082017-10-08
503 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
504 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
505 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
506 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
507 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
508 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
509 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
510 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
511 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
512 Santino Domini HL38,9162015-08-10
513 Ture Adetoft west speed racing38,9162017-10-22
514 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
515 Oscar Boström Incerno38,9202017-10-27
516 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
517 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
518 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
519 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
520 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
521 Michael Ring  38,9282014-10-18
522 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
523 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
524 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
525 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
526 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
527 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
528 Thomas Henriksson Volvo38,9322017-10-07
529 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
530 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
531 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
532 Victor Ström Metalshake38,9432017-10-30
533 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
534 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
535 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
536 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
537 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
538 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
539 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
540 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
541 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
542 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
543 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
544 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
545 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
546 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
547 Nima Forooghi Car care38,9562017-10-07
548 William Börjesson Frölunda Indians38,9572017-11-01
549 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
550 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
551 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
552 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
553 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
554 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
555 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
556 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
557 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
558 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
559 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
560 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
561 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
562 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
563 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
564 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
565 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
566 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
567 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
568 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
569 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
570 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
571 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
572 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
573 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
574 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
575 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
576 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
577 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
578 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
579 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
580 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
581 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
582 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
583 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
584 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
585 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
586 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
587 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
588 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
589 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
590 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
591 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
592 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
593 Filip Ternbon Simon Ryfors38,9922017-11-09
594 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
595 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
596 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
597 Niklas Billing Mamma&Pappa38,9952017-11-04
598 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
599 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
600 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
601 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
602 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
603 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
604 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
605 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
606 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
607 Wilmer Wallenstam West Speed Racing39,1872017-08-16
608 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
609 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
610 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
611 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
612 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
613 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
614 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
615 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
616 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
617 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
618 Malcolm Lauritzen Redbull39,3552017-10-31
619 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
620 Tezz Hammarén Pappa39,3812017-08-19
621 Alexander Bosson pappa39,3962017-08-13
622 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
623 Erik Björlin Trafikverket39,4092017-08-15
624 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
625 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
626 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
627 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
628 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
629 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
630 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
631 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
632 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
633 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
634 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
635 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
636 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
637 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
638 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
639 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
640 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
641 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
642 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
643 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
644 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
645 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
646 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
647 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
648 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
649 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
650 Oskar Sporer #23239,7262017-10-30
651 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
652 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
653 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
654 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
655 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
656 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
657 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
658 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
659 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
660 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
661 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
662 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
663 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
664 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
665 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
666 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
667 Simon Westergren KBK39,8742017-09-06
668 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
669 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
670 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
671 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
672 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
673 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
674 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
675 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
676 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
677 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
678 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
679 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
680 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
681 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
682 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
683 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
684 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
685 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
686 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
687 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
688 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
689 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
690 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
691 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
692 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
693 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
694 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
695 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
696 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
697 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
698 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
699 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
700 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
701 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
702 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
703 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
704 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
705 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
706 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
707 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
708 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
709 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
710 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
711 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
712 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
713 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
714 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
715 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
716 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
717 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
718 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
719 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
720 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
721 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
722 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
723 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
724 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
725 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
726 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
727 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
728 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
729 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
730 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
731 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
732 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
733 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
734 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
735 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
736 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
737 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
738 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
739 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
740 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
741 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
742 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
743 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
744 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
745 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
746 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
747 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
748 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
749 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
750 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
751 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
752 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
753 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
754 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
755 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
756 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
757 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
758 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
759 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
760 Joel Björk Ekman Racing40,4842017-07-09
761 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
762 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
763 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
764 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
765 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
766 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
767 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
768 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
769 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
770 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
771 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
772 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
773 Tony Lindstrand Phillipe40,5502017-09-24
774 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
775 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
776 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
777 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
778 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
779 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
780 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
781 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
782 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
783 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
784 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
785 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
786 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
787 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
788 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
789 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg40,5862017-11-05
790 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
791 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
792 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
793 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
794 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
795 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
796 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
797 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
798 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
799 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
800 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
801 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
802 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
803 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
804 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
805 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
806 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
807 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
808 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
809 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
810 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
811 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
812 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
813 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
814 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
815 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
816 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
817 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
818 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
819 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
820 Jennie Mandini Castellum40,7042017-04-09
821 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
822 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
823 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
824 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
825 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
826 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
827 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
828 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
829 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
830 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
831 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
832 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
833 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
834 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
835 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
836 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
837 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
838 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
839 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
840 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
841 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
842 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
843 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
844 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
845 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
846 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
847 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
848 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
849 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
850 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
851 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
852 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
853 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
854 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
855 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
856 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
857 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
858 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
859 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
860 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
861 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
862 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
863 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
864 Matteo Wang presse40,8562017-11-02
865 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
866 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
867 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
868 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
869 Nikita Verme Go Karting Majorna40,8772017-06-05
870 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
871 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
872 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
873 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
874 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
875 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
876 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
877 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
878 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
879 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
880 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
881 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
882 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
883 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
884 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
885 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
886 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
887 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
888 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
889 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
890 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
891 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
892 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
893 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
894 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
895 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
896 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
897 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
898 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
899 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
900 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
901 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
902 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
903 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
904 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
905 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
906 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
907 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
908 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
909 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
910 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
911 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
912 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
913 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
914 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
915 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
916 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
917 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
918 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
919 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
920 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
921 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
922 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
923 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
924 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
925 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
926 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
927 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
928 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
929 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
930 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
931 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
932 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
933 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
934 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
935 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
936 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
937 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
938 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
939 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
940 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
941 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
942 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
943 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
944 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
945 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
946 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
947 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
948 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
949 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
950 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
951 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
952 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
953 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
954 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
955 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
956 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
957 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
958 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
959 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
960 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
961 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
962 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
963 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
964 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
965 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
966 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
967 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
968 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
969 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy41,1982017-02-12
970 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
971 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
972 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
973 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
974 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
975 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
976 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
977 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
978 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
979 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
980 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
981 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
982 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
983 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
984 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
985 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
986 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
987 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
988 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
989 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
990 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
991 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
992 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
993 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
994 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
995 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
996 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
997 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
998 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
999 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
1000 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
1001 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
1002 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
1003 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
1004 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
1005 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
1006 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
1007 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
1008 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
1009 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
1010 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
1011 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
1012 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
1013 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
1014 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
1015 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
1016 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
1017 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
1018 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
1019 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
1020 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
1021 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
1022 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
1023 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
1024 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
1025 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
1026 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
1027 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
1028 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
1029 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
1030 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
1031 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
1032 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
1033 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
1034 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
1035 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
1036 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
1037 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
1038 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1039 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1040 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
1041 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
1042 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
1043 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
1044 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
1045 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
1046 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
1047 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
1048 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
1049 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
1050 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
1051 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
1052 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
1053 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
1054 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
1055 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
1056 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
1057 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
1058 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
1059 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
1060 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
1061 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
1062 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
1063 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
1064 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
1065 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
1066 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
1067 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
1068 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
1069 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
1070 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1071 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1072 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
1073 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
1074 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
1075 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
1076 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
1077 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
1078 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
1079 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
1080 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
1081 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
1082 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
1083 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
1084 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
1085 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
1086 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
1087 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
1088 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
1089 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
1090 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
1091 Eleonor Ryding AHK41,5082017-10-06
1092 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
1093 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
1094 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
1095 Sofia Hjalmarsson Semcon41,5172017-10-05
1096 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
1097 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
1098 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
1099 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
1100 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
1101 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
1102 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
1103 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
1104 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
1105 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
1106 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
1107 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
1108 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
1109 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
1110 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
1111 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
1112 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
1113 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
1114 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
1115 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
1116 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
1117 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
1118 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
1119 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
1120 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
1121 Rebecca Närhi IKEA Of Sweden41,5732017-11-13
1122 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
1123 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
1124 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
1125 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
1126 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
1127 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
1128 Iman Faily BigMac41,5872017-09-22
1129 Camilla Haastrup-nielsen McKinsey41,5872017-11-20
1130 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
1131 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
1132 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
1133 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
1134 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
1135 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
1136 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
1137 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
1138 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
1139 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
1140 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
1141 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
1142 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
1143 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
1144 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
1145 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
1146 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
1147 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
1148 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
1149 Monika Depta  41,6232015-06-07
1150 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
1151 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
1152 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
1153 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
1154 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
1155 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
1156 Robin Svensson Manchester City41,6372017-09-17
1157 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
1158 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
1159 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
1160 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
1161 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
1162 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
1163 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
1164 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
1165 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
1166 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
1167 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
1168 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
1169 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
1170 Caroline Hjalmarsson chalmers41,6702017-10-25
1171 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
1172 Ulrika Wemmert Volvo AB41,6742017-11-14
1173 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
1174 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
1175 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
1176 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
1177 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
1178 Ulrika Davidsson Scil41,6782017-10-28
1179 Maria Cronholm Ulvesund Kungälv41,6822017-10-14
1180 Malin Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB41,6892017-11-12
1181 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
1182 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
1183 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
1184 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
1185 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
1186 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
1187 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
1188 Mimmi Källström Skumbanan41,7112017-10-07
1189 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
1190 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
1191 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
1192 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
1193 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
1194 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
1195 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
1196 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
1197 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
1198 Hanna Önnerby Schenker Logistics41,7282017-10-07
1199 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
1200 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
1201 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
1202 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
1203 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
1204 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
1205 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
1206 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
1207 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
1208 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
1209 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
1210 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
1211 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
1212 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
1213 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
1214 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
1215 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
1216 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
1217 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
1218 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
1219 Carita Wennerlöf Dilog AB41,7732017-11-05
1220 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
1221 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
1222 Louise Paulsson Baldacci41,7812017-10-26
1223 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
1224 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
1225 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
1226 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
1227 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
1228 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
1229 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
1230 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
1231 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
1232 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
1233 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
1234 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
1235 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
1236 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
1237 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
1238 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
1239 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
1240 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
1241 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
1242 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
1243 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
1244 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
1245 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
1246 Marlene Boke Made By Marley41,8472017-08-26
1247 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
1248 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
1249 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
1250 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
1251 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
1252 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
1253 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
1254 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
1255 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
1256 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
1257 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
1258 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
1259 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
1260 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
1261 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
1262 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
1263 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
1264 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
1265 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
1266 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
1267 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
1268 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
1269 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
1270 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
1271 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
1272 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
1273 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
1274 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
1275 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
1276 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
1277 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
1278 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
1279 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
1280 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
1281 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
1282 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
1283 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
1284 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
1285 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
1286 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
1287 Hilda Westerdahl Alingsås huspaket41,9182017-07-31
1288 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
1289 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
1290 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
1291 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
1292 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
1293 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
1294 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
1295 Sofia Hård IKEA Of Sweden41,9342017-11-13
1296 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
1297 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
1298 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
1299 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
1300 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
1301 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
1302 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
1303 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
1304 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
1305 Annika Lindelöf Scania41,9412017-11-04
1306 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
1307 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
1308 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
1309 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
1310 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
1311 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
1312 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
1313 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
1314 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
1315 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
1316 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
1317 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
1318 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
1319 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
1320 Jenny Sjögren OOCL Sweden AB41,9592017-10-28
1321 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
1322 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
1323 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
1324 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
1325 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
1326 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
1327 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
1328 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1329 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1330 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
1331 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
1332 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
1333 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
1334 Elin Arvidsson Nordic Auto41,9772017-10-07
1335 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
1336 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
1337 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
1338 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
1339 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
1340 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
1341 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
1342 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
1343 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
1344 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
1345 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
1346 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
1347 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
1348 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
1349 Albin Hagman Pappas motorsport41,9972016-10-16
1350 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28
1351 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
1352 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
1353 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
1354 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
1355 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
1356 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
1357 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
1358 Ville Jannerberg Rennsport Sverige42,0652017-10-14
1359 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
1360 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
1361 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
1362 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
1363 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
1364 Isaiya Attie Toltorps Skolan42,1282017-08-07
1365 Hugo Hammarstrand Gokart42,1622017-05-19
1366 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
1367 Hugo Larsson Minecraft42,2102017-10-29
1368 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
1369 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
1370 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
1371 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
1372 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
1373 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
1374 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
1375 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
1376 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
1377 Tobias Nicklasson Partille HK42,3562017-09-24
1378 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
1379 Douglas Törnblom Samskolan42,3662015-08-10
1380 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
1381 Max Viswanathan Gunnilse42,3802017-11-20
1382 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
1383 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
1384 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
1385 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
1386 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
1387 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
1388 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
1389 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
1390 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
1391 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
1392 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
1393 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
1394 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
1395 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
1396 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
1397 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
1398 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
1399 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
1400