Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Alla varvtider

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
3 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
4 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
5 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
6 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
7 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
8 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
9 Erik Bogren Ericsson AB37,4702017-05-17
10 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
11 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
12 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
13 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey37,5972018-01-14
14 Alexander Lindau FMCK Borås37,6122017-08-28
15 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
16 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
17 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
18 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6472017-08-28
19 Marcel Ummelen AkzoNobel37,6482017-09-23
20 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
21 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
22 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
23 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
24 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
25 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,7622017-12-29
26 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
27 Andreas Wikström Gb Glass37,7762017-11-06
28 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
29 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
30 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
31 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
32 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
33 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
34 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
35 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
36 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
37 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
38 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
39 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
40 André Niemann Karin37,8832015-01-26
41 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,8952017-09-25
42 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
43 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
44 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
45 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
46 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
47 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
48 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
49 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
50 Niclas Olsson Offseason37,9462017-10-30
51 Daniel Wikström GB Glass37,9482017-08-28
52 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
53 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
54 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
55 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
56 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
57 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
58 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
59 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
60 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
61 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
62 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
63 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
64 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
65 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
66 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
67 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
68 David Lyckelid Good Solutions38,0532017-07-11
69 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
70 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
71 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
72 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
73 Christoffer Pihl Borås MK38,0782017-12-26
74 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
75 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
76 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
77 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
78 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
79 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
80 Niclas Harbig M4 Racing38,1342017-10-30
81 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
82 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
83 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
84 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
85 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
86 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
87 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
88 Michel Ring Bilstudion38,1632017-11-04
89 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
90 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
91 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
92 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
93 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
94 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
95 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
96 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
97 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
98 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
99 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,2032018-01-07
100 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
101 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
102 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
103 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
104 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
105 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
106 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
107 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
108 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
109 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
110 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
111 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
112 William Devletyan Aldardo38,2512017-08-28
113 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
114 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
115 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
116 Jari Jokela Aronssons Bil38,2632018-01-08
117 Oskar Hellsten Cevt38,2632017-12-18
118 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
119 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
120 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
121 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
122 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,2752017-10-23
123 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
124 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
125 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
126 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
127 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
128 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
129 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
130 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
131 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
132 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
133 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
134 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
135 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
136 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
137 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
138 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
139 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
140 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
141 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
142 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
143 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
144 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
145 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
146 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
147 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
148 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
149 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
150 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
151 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
152 FABIAN JONSSON Monaco Racing38,3532017-07-29
153 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
154 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
155 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
156 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
157 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
158 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
159 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
160 Christian Sabel Mercedes38,3712018-01-21
161 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
162 Per-Åke Andersson SVB38,3762017-11-01
163 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
164 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
165 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
166 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,3902017-10-05
167 Johan Andersson SVB38,3922017-11-08
168 Emil Sahl Elli38,3932018-01-14
169 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
170 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
171 Nemo Jörgensen Redbull38,4072017-08-09
172 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
173 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
174 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
175 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
176 Axel Hildebrand Lantmännen38,4182017-10-17
177 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
178 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
179 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
180 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
181 Colin Martin 338,4272015-06-29
182 Tony Ageskog TA Servic38,4272018-01-23
183 Karl-Johan Hagelin AL Racing38,4292017-10-30
184 Alexander Ehrenström Josef38,4292017-11-04
185 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
186 Farre Khos BVV Bil AB38,4362017-10-23
187 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
188 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
189 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
190 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
191 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
192 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
193 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
194 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
195 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
196 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
197 Oskar Sporer #23238,4582017-12-29
198 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
199 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
200 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
201 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
202 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
203 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
204 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
205 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
206 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
207 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
208 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
209 kenzo bauer max38,4902017-08-10
210 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
211 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
212 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
213 Simon Billhult Nocco38,4942017-12-17
214 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
215 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
216 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
217 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
218 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
219 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
220 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
221 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
222 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
223 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
224 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
225 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
226 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
227 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
228 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
229 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
230 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
231 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
232 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
233 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
234 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
235 Luna Lindegren Victoria´s secret38,5412017-08-08
236 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
237 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
238 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
239 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
240 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
241 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
242 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
243 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
244 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
245 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
246 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
247 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
248 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
249 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
250 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
251 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
252 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
253 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
254 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
255 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
256 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
257 Andreas Hagberg Alpklyftan38,5822017-09-28
258 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
259 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
260 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
261 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
262 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
263 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
264 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
265 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
266 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
267 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
268 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
269 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
270 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
271 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
272 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
273 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
274 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
275 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
276 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
277 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
278 Peter Stavered Cevt38,6132017-12-18
279 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
280 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
281 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
282 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
283 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
284 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
285 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
286 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
287 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
288 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
289 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
290 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
291 Mikko Väätäjä Hot-mix / EKC38,6532017-10-11
292 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
293 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
294 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
295 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
296 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
297 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
298 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
299 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
300 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
301 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
302 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
303 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
304 Tim Sannes Sweep38,6762017-11-04
305 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
306 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
307 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
308 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
309 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
310 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
311 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
312 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
313 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
314 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
315 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
316 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
317 Will Wright Pursuing Passion38,6932017-10-17
318 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
319 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
320 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
321 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
322 Simon Assadi SSC38,7002017-10-21
323 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
324 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
325 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
326 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
327 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
328 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
329 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
330 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
331 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
332 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
333 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
334 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
335 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
336 Christian Aspvid Team Aspvid38,7142017-10-15
337 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
338 Torbjörn Svensson Cramo38,7152017-11-15
339 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
340 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
341 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
342 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
343 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
344 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
345 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
346 Oscar Österberg Särö IK38,7252018-01-21
347 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
348 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
349 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
350 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
351 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
352 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
353 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
354 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
355 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
356 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
357 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
358 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
359 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
360 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
361 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
362 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
363 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
364 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
365 Scott Mårtensson Linde38,7522017-10-12
366 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
367 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
368 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
369 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
370 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
371 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
372 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
373 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
374 Julius Vahlen SAM AB38,7672017-10-13
375 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
376 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
377 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
378 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
379 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
380 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
381 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
382 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
383 Lasse Larsson Larsson Racing38,7802017-10-18
384 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
385 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
386 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
387 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
388 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
389 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
390 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
391 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
392 Michael Kallies värmekällan38,7952017-10-01
393 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
394 Roger Gustafsson Riboverken RZ Gruppen38,7962017-10-06
395 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
396 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
397 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
398 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
399 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
400 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
401 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
402 Patrik Andersson SVB38,8022017-11-29
403 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
404 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
405 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
406 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
407 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
408 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
409 Michell Afran Le croissant38,8152017-08-16
410 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
411 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
412 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
413 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
414 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
415 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
416 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
417 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
418 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
419 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
420 Lucas Akyol Nordic Auto38,8272017-10-07
421 Christoffer Johansson Betolio38,8272017-10-08
422 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
423 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
424 Mikael Andersson Honda Power38,8292017-12-16
425 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
426 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
427 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
428 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
429 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
430 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
431 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
432 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
433 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
434 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
435 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
436 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
437 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
438 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
439 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
440 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
441 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
442 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
443 Carl Sandberg Volvo Cars Vdyn Cae38,8522017-12-18
444 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
445 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
446 Tommy Olofsson Nevs38,8552017-12-18
447 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
448 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
449 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
450 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
451 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
452 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
453 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
454 Pontus Kristensson Lantmännen Aspen38,8622017-10-17
455 Johan Lagerlöf Liv38,8622017-10-29
456 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
457 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
458 Peter Ovner MTG Racing38,8662017-11-11
459 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
460 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
461 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
462 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
463 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
464 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
465 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
466 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
467 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
468 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
469 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
470 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
471 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
472 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
473 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
474 Lennart Jalling Saab38,8802017-09-23
475 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
476 Jakob Andersson SVB38,8822017-10-11
477 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
478 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
479 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
480 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
481 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
482 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
483 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
484 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
485 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
486 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
487 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
488 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
489 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
490 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
491 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
492 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
493 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
494 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
495 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
496 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
497 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
498 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
499 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
500 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
501 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
502 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
503 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
504 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
505 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
506 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
507 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
508 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
509 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
510 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
511 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
512 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
513 Asmir Klica ACEE38,9082017-10-08
514 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
515 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
516 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
517 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
518 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
519 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
520 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
521 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
522 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
523 Santino Domini HL38,9162015-08-10
524 Ture Adetoft west speed racing38,9162017-10-22
525 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
526 Oscar Boström Incerno38,9202017-10-27
527 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
528 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
529 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
530 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
531 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
532 Michael Ring  38,9282014-10-18
533 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
534 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
535 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
536 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
537 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
538 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
539 Thomas Henriksson Volvo38,9322017-10-07
540 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
541 Nicklas Enqvist Convini38,9382017-12-02
542 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
543 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
544 Victor Ström Metalshake38,9432017-10-30
545 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
546 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
547 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
548 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
549 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
550 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
551 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
552 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
553 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
554 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
555 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
556 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
557 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
558 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
559 Nima Forooghi Car care38,9562017-10-07
560 William Börjesson Frölunda Indians38,9572017-11-01
561 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
562 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
563 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
564 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
565 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
566 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
567 Jonas Enqvist Convini38,9602017-12-02
568 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
569 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
570 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
571 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
572 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
573 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
574 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
575 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
576 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
577 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
578 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
579 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
580 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
581 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
582 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
583 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
584 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
585 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
586 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
587 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
588 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
589 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
590 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
591 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
592 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
593 Urban Gustafsson Simpelt AB38,9802017-12-29
594 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
595 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
596 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
597 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
598 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
599 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
600 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
601 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
602 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
603 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
604 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
605 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
606 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
607 Filip Ternbon Simon Ryfors38,9922017-11-09
608 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
609 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
610 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
611 Niklas Billing Mamma&Pappa38,9952017-11-04
612 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
613 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
614 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
615 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
616 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
617 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
618 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
619 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
620 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
621 Wilmer Wallenstam West Speed Racing39,1872017-08-16
622 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
623 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
624 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
625 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
626 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
627 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
628 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
629 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
630 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
631 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
632 Malcolm Lauritzen Redbull39,3552017-10-31
633 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
634 Tezz Hammarén Pappa39,3812017-08-19
635 Alexander Bosson pappa39,3962017-08-13
636 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
637 Erik Björlin Trafikverket39,4092017-08-15
638 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
639 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
640 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
641 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
642 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
643 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
644 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
645 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
646 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
647 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
648 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
649 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
650 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
651 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
652 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
653 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
654 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
655 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
656 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
657 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
658 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
659 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
660 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
661 Sara Pettersson Husqvarna39,6762017-12-09
662 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
663 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
664 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
665 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
666 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
667 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
668 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
669 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
670 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
671 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
672 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
673 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
674 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
675 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
676 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
677 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
678 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
679 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
680 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
681 Simon Westergren KBK39,8742017-09-06
682 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
683 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
684 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
685 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
686 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
687 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
688 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
689 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
690 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
691 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
692 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
693 Zandra Pöyhönen Volvo40,0172017-11-23
694 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
695 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
696 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
697 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
698 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
699 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
700 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
701 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
702 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
703 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
704 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
705 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
706 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
707 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
708 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
709 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
710 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
711 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
712 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
713 Anneli Claesson Veidekke40,1352017-11-22
714 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
715 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
716 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
717 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
718 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
719 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
720 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
721 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
722 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
723 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
724 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
725 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
726 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
727 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
728 Marie Petersson Åsa If40,2402017-12-16
729 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
730 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
731 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
732 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
733 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
734 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
735 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
736 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
737 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
738 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
739 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
740 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
741 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
742 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
743 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
744 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
745 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
746 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
747 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
748 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
749 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
750 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
751 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
752 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
753 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
754 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
755 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
756 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
757 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
758 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
759 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
760 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
761 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
762 Elsa Hagman Pappas motorsport40,3902018-01-08
763 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
764 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
765 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
766 Erika Olsén Castellum40,4092017-11-21
767 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
768 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
769 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
770 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
771 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
772 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
773 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
774 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
775 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
776 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
777 Neo Jokela Aronssons Bil40,4592018-01-08
778 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
779 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
780 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
781 Joel Björk Ekman Racing40,4842017-07-09
782 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
783 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
784 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
785 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
786 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
787 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
788 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
789 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
790 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
791 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
792 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
793 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
794 Tony Lindstrand Phillipe40,5502017-09-24
795 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
796 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
797 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
798 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
799 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
800 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
801 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
802 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
803 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
804 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
805 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
806 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
807 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
808 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
809 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
810 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg40,5862017-11-05
811 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
812 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
813 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
814 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
815 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
816 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
817 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
818 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
819 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
820 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
821 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
822 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
823 Jennie Mandini Castellum40,6342017-11-21
824 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
825 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
826 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
827 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
828 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
829 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
830 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
831 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
832 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
833 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
834 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
835 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
836 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
837 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
838 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
839 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
840 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
841 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
842 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
843 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
844 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
845 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
846 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
847 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
848 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
849 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
850 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
851 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
852 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
853 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
854 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
855 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
856 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
857 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
858 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
859 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
860 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
861 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
862 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
863 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
864 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
865 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
866 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
867 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
868 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
869 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
870 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
871 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
872 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
873 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
874 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
875 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
876 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
877 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
878 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
879 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
880 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
881 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
882 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
883 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
884 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
885 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
886 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season40,8482017-12-09
887 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
888 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
889 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
890 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
891 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
892 Nikita Verme Go Karting Majorna40,8772017-06-05
893 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
894 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
895 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
896 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
897 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
898 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
899 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
900 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
901 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
902 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
903 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
904 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
905 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
906 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
907 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
908 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
909 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
910 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
911 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
912 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
913 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
914 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
915 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
916 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
917 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
918 Annie Johansson Veidekke40,9472017-11-22
919 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
920 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
921 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
922 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
923 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
924 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
925 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
926 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
927 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
928 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
929 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
930 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
931 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
932 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
933 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
934 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
935 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
936 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
937 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
938 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
939 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
940 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
941 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
942 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
943 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
944 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
945 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
946 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
947 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
948 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
949 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
950 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
951 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
952 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
953 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
954 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
955 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
956 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
957 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
958 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
959 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
960 Sophie Eriksson Fazer41,0702017-12-15
961 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
962 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
963 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
964 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
965 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
966 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
967 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
968 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
969 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
970 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
971 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
972 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
973 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
974 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
975 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
976 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
977 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
978 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
979 Johanna Eliasson SABB41,1562018-01-13
980 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
981 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
982 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
983 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
984 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
985 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
986 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
987 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
988 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
989 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
990 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
991 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
992 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
993 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
994 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
995 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
996 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
997 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
998 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
999 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
1000 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
1001 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
1002 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
1003 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
1004 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
1005 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
1006 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
1007 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
1008 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
1009 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
1010 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
1011 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
1012 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
1013 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
1014 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
1015 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
1016 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
1017 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
1018 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
1019 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
1020 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
1021 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
1022 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
1023 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
1024 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
1025 Maria Forssten Veidekke41,2702017-11-22
1026 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
1027 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
1028 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
1029 Jeanette Jönsson Avloppsakuten41,2832017-12-28
1030 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
1031 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
1032 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
1033 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
1034 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
1035 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
1036 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
1037 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
1038 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
1039 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
1040 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
1041 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
1042 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
1043 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
1044 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
1045 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
1046 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
1047 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
1048 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
1049 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
1050 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
1051 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
1052 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
1053 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
1054 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
1055 Linda Vannerlund FTV Landvetter41,3602018-01-07
1056 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
1057 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
1058 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
1059 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
1060 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
1061 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
1062 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
1063 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
1064 Emmelie Adamsson Strömstad Spa41,3762017-12-18
1065 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
1066 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
1067 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1068 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1069 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
1070 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
1071 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
1072 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
1073 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
1074 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
1075 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
1076 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
1077 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
1078 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
1079 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
1080 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
1081 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
1082 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
1083 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
1084 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
1085 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
1086 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
1087 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
1088 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
1089 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
1090 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
1091 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
1092 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
1093 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
1094 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
1095 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
1096 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
1097 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
1098 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
1099 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
1100 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1101 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1102 Felicia Ekener Barista41,4692017-12-29
1103 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
1104 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
1105 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
1106 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
1107 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
1108 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
1109 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
1110 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
1111 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
1112 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
1113 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
1114 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
1115 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
1116 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
1117 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
1118 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
1119 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
1120 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
1121 Eleonor Ryding AHK41,5082017-10-06
1122 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
1123 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
1124 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
1125 Sofia Hjalmarsson Semcon41,5172017-10-05
1126 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
1127 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
1128 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
1129 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
1130 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
1131 Albin Hagman Pappas motorsport41,5292017-12-30
1132 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
1133 Ronja samuelsson pinchos41,5322018-01-05
1134 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
1135 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
1136 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
1137 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
1138 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
1139 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
1140 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
1141 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
1142 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
1143 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
1144 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
1145 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
1146 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
1147 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
1148 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
1149 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
1150 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
1151 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
1152 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
1153 Rebecca Närhi IKEA Of Sweden41,5732017-11-13
1154 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
1155 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
1156 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
1157 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
1158 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
1159 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
1160 Iman Faily BigMac41,5872017-09-22
1161 Camilla Haastrup-nielsen McKinsey41,5872017-11-20
1162 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
1163 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
1164 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
1165 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
1166 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
1167 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
1168 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
1169 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
1170 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
1171 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
1172 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
1173 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
1174 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
1175 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
1176 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
1177 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
1178 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
1179 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
1180 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
1181 Monika Depta  41,6232015-06-07
1182 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
1183 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
1184 Emilia Wangeskog Wangeskogs svets o smide41,6302017-12-17
1185 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
1186 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
1187 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
1188 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
1189 Robin Svensson Manchester City41,6372017-09-17
1190 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
1191 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
1192 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
1193 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
1194 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
1195 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
1196 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
1197 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
1198 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
1199 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
1200 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
1201 Marcus Von Elek McDonalds41,6652018-01-02
1202 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
1203 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
1204 Caroline Hjalmarsson chalmers41,6702017-10-25
1205 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
1206 Sonja Henriksson Hson41,6722018-01-20
1207 Ulrika Wemmert Volvo AB41,6742017-11-14
1208 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
1209 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
1210 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
1211 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
1212 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
1213 Ulrika Davidsson Scil41,6782017-10-28
1214 Maria Cronholm Ulvesund Kungälv41,6822017-10-14
1215 Malin Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB41,6892017-11-12
1216 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
1217 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
1218 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
1219 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
1220 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
1221 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
1222 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
1223 Mimmi Källström Skumbanan41,7112017-10-07
1224 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
1225 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
1226 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
1227 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
1228 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
1229 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
1230 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
1231 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
1232 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
1233 Hanna Önnerby Schenker Logistics41,7282017-10-07
1234 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
1235 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
1236 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
1237 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
1238 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
1239 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
1240 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
1241 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
1242 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
1243 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
1244 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
1245 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
1246 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
1247 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
1248 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
1249 Helena Nilsson WSP41,7562017-11-28
1250 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
1251 Johanna Karlsson Veidekke41,7592017-11-22
1252 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
1253 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
1254 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
1255 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
1256 Carita Wennerlöf Dilog AB41,7732017-11-05
1257 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
1258 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
1259 Louise Paulsson Baldacci41,7812017-10-26
1260 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
1261 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
1262 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
1263 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
1264 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
1265 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
1266 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
1267 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
1268 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
1269 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
1270 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
1271 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
1272 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
1273 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
1274 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
1275 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
1276 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
1277 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
1278 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
1279 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
1280 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
1281 Adam Rask BIKSS41,8382017-12-22
1282 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
1283 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
1284 Marlene Boke Made By Marley41,8472017-08-26
1285 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
1286 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
1287 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
1288 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
1289 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
1290 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
1291 Anniken Storsveen Dominos AS41,8532017-12-13
1292 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
1293 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
1294 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
1295 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
1296 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
1297 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
1298 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
1299 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
1300 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
1301 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
1302 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
1303 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
1304 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
1305 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
1306 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
1307 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
1308 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
1309 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
1310 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
1311 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
1312 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
1313 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
1314 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
1315 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
1316 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
1317 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
1318 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
1319 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
1320 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
1321 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
1322 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
1323 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
1324 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
1325 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
1326 Hilda Westerdahl Alingsås huspaket41,9182017-07-31
1327 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
1328 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
1329 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
1330 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
1331 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
1332 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
1333 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
1334 Sofia Hård IKEA Of Sweden41,9342017-11-13
1335 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
1336 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
1337 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
1338 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
1339 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
1340 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
1341 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
1342 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
1343 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
1344 Annika Lindelöf Scania41,9412017-11-04
1345 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
1346 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
1347 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
1348 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
1349 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
1350 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
1351 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
1352 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
1353 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
1354 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
1355 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
1356 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
1357 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
1358 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
1359 Jenny Sjögren OOCL Sweden AB41,9592017-10-28
1360 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
1361 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
1362 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
1363 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
1364 Ludvig Hebeler Eken IBK41,9622018-01-07
1365 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
1366 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
1367 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
1368 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1369 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1370 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
1371 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
1372 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
1373 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
1374 Elin Arvidsson Nordic Auto41,9772017-10-07
1375 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
1376 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
1377 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
1378 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
1379 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
1380 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
1381 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
1382 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
1383 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
1384 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
1385 <