Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Alla varvtider

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
3 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
4 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
5 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
6 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
7 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
8 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
9 Erik Bogren Ericsson AB37,4702017-05-17
10 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
11 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
12 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
13 Alexander Lindau FMCK Borås37,6122017-08-28
14 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
15 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
16 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
17 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6472017-08-28
18 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
19 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
20 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
21 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
22 Marcel Ummelen AkzoNobel37,7312017-08-17
23 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
24 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
25 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
26 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
27 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
28 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
29 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
30 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
31 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
32 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
33 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
34 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
35 Elli Liden gokaringMajorna37,8532017-08-07
36 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
37 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
38 André Niemann Karin37,8832015-01-26
39 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
40 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
41 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
42 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
43 Andreas Wikström Gb Glass37,9172015-06-29
44 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
45 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
46 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
47 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
48 Daniel Wikström GB Glass37,9482017-08-28
49 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
50 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
51 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,9722017-08-28
52 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
53 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
54 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
55 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
56 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
57 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
58 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
59 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
60 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
61 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
62 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
63 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
64 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
65 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
66 David Lyckelid Good Solutions38,0532017-07-11
67 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
68 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
69 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
70 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
71 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
72 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
73 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
74 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
75 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
76 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
77 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
78 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
79 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
80 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
81 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
82 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
83 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
84 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
85 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
86 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
87 Elin Tranefors Dickies38,1852017-07-24
88 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
89 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
90 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
91 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
92 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
93 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
94 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
95 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
96 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
97 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
98 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
99 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
100 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
101 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
102 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
103 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
104 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
105 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
106 William Devletyan Aldardo38,2512017-08-28
107 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
108 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
109 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
110 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
111 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
112 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
113 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
114 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
115 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
116 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
117 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
118 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
119 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
120 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
121 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
122 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
123 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
124 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
125 Niclas Olsson Team Honda Sweden38,3132015-10-11
126 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
127 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
128 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
129 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
130 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
131 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
132 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
133 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
134 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
135 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
136 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
137 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
138 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
139 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
140 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
141 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
142 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
143 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
144 FABIAN JONSSON Monaco Racing38,3532017-07-29
145 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
146 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
147 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
148 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
149 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
150 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
151 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
152 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
153 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
154 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
155 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
156 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
157 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
158 Nemo Jörgensen Redbull38,4072017-08-09
159 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
160 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
161 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
162 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
163 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
164 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
165 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
166 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
167 Colin Martin 338,4272015-06-29
168 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,4342016-01-13
169 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
170 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
171 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
172 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
173 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
174 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
175 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
176 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
177 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
178 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
179 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
180 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
181 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
182 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
183 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
184 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
185 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
186 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
187 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
188 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
189 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
190 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
191 kenzo bauer max38,4902017-08-10
192 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
193 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
194 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
195 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
196 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
197 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
198 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
199 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
200 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
201 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
202 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
203 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
204 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
205 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
206 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
207 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
208 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
209 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
210 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
211 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
212 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
213 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
214 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
215 Axel Hildebrand Lantmännen38,5382016-10-18
216 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
217 Luna Lindegren Victoria´s secret38,5412017-08-08
218 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
219 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
220 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
221 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
222 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
223 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
224 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
225 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
226 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
227 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
228 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
229 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
230 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
231 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
232 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
233 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
234 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
235 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
236 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
237 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
238 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
239 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
240 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
241 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
242 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
243 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
244 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
245 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
246 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
247 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
248 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
249 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
250 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
251 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
252 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
253 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
254 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
255 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
256 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
257 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
258 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
259 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
260 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
261 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
262 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
263 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
264 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
265 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
266 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
267 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
268 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
269 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
270 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
271 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
272 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
273 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
274 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
275 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
276 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
277 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
278 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
279 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
280 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
281 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
282 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
283 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
284 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
285 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
286 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
287 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
288 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
289 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
290 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
291 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
292 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
293 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
294 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
295 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
296 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
297 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
298 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
299 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
300 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
301 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
302 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
303 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
304 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
305 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
306 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
307 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
308 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
309 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
310 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
311 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
312 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
313 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
314 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
315 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
316 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
317 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
318 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
319 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
320 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
321 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
322 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey38,7352017-07-26
323 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
324 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
325 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
326 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
327 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
328 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
329 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
330 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
331 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
332 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
333 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
334 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
335 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
336 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
337 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
338 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
339 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
340 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
341 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
342 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
343 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
344 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
345 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
346 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
347 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
348 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
349 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
350 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
351 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
352 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
353 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
354 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
355 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
356 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
357 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
358 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
359 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
360 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
361 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
362 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
363 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
364 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
365 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
366 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
367 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
368 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
369 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
370 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
371 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
372 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
373 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
374 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
375 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
376 Andreas Hagberg Alpklyftan38,8142017-09-01
377 Michell Afran Le croissant38,8152017-08-16
378 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
379 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
380 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
381 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
382 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
383 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
384 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
385 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
386 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
387 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
388 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
389 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
390 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
391 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
392 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
393 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
394 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
395 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
396 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
397 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
398 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
399 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
400 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
401 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
402 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
403 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
404 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
405 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
406 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
407 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
408 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
409 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
410 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
411 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
412 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
413 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
414 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
415 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
416 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
417 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
418 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
419 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
420 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
421 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
422 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
423 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
424 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
425 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
426 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
427 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
428 Mikael Andersson Honda Power38,8722014-10-15
429 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
430 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
431 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
432 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
433 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
434 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
435 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
436 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
437 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
438 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
439 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
440 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
441 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
442 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
443 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
444 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
445 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
446 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
447 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
448 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
449 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
450 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
451 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
452 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
453 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
454 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
455 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
456 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
457 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
458 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
459 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
460 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
461 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
462 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
463 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
464 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
465 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
466 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
467 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
468 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
469 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
470 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
471 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
472 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
473 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
474 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
475 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
476 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
477 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
478 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
479 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
480 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
481 Santino Domini HL38,9162015-08-10
482 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
483 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
484 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
485 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
486 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
487 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
488 Michael Ring  38,9282014-10-18
489 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
490 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
491 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
492 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
493 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
494 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
495 Oscar Boström Incerno38,9332016-11-20
496 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
497 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
498 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
499 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
500 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
501 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
502 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
503 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
504 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
505 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
506 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
507 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
508 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
509 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
510 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
511 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
512 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
513 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
514 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
515 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
516 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
517 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
518 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
519 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
520 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
521 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
522 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
523 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
524 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
525 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
526 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
527 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
528 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
529 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
530 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
531 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
532 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
533 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
534 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
535 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
536 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
537 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
538 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
539 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
540 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
541 Christoffer Pihl Borås MK38,9752016-11-26
542 Oscar Larsson Borås Motorklubb38,9752017-02-27
543 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
544 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
545 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
546 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
547 William Börjesson Frölunda Indians38,9812017-02-24
548 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
549 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
550 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
551 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
552 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
553 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
554 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
555 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
556 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
557 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
558 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
559 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
560 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
561 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
562 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
563 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
564 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
565 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
566 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
567 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
568 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
569 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
570 Sanna Andreasson Gokartcentralen39,1422017-01-08
571 Wilmer Wallenstam West Speed Racing39,1872017-08-16
572 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
573 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
574 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
575 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
576 Caspar Ummelen Akzonobel39,2572017-08-18
577 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
578 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
579 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
580 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
581 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
582 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
583 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
584 Tezz Hammarén Pappa39,3812017-08-19
585 Alexander Bosson pappa39,3962017-08-13
586 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
587 Erik Björlin Trafikverket39,4092017-08-15
588 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
589 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
590 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
591 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
592 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
593 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
594 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
595 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
596 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
597 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
598 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
599 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
600 Martina Ivarsson Fit for fight39,6122017-06-05
601 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
602 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
603 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
604 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
605 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
606 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
607 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
608 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
609 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
610 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
611 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
612 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
613 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
614 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
615 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
616 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
617 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
618 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
619 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
620 Malcolm Lauritzen Redbull39,7902017-08-22
621 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
622 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
623 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
624 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
625 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
626 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
627 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
628 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
629 Simon Westergren KBK39,8742017-09-06
630 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
631 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
632 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
633 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
634 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
635 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
636 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
637 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
638 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
639 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
640 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
641 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
642 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
643 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
644 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
645 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
646 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
647 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
648 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
649 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen40,0912015-10-20
650 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
651 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
652 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
653 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
654 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
655 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
656 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
657 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
658 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
659 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
660 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
661 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
662 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
663 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
664 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
665 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
666 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
667 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
668 Oskar Sporer #23240,2152016-12-17
669 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
670 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
671 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
672 Elin Störholt Polhem40,2272015-12-26
673 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
674 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
675 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
676 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
677 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
678 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
679 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
680 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
681 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
682 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
683 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
684 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
685 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
686 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
687 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
688 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
689 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
690 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
691 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
692 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
693 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
694 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
695 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
696 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
697 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
698 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
699 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
700 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
701 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
702 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
703 Bitte Singmyr Eklandaskolan40,3832016-08-13
704 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
705 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
706 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
707 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
708 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
709 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
710 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
711 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
712 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
713 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
714 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
715 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
716 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
717 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
718 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
719 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
720 Joel Björk Ekman Racing40,4842017-07-09
721 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
722 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
723 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
724 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
725 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
726 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
727 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
728 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
729 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
730 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
731 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
732 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
733 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
734 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
735 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
736 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
737 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
738 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
739 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
740 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
741 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
742 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
743 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
744 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
745 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
746 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
747 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
748 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
749 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
750 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
751 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
752 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
753 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
754 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
755 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
756 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
757 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
758 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
759 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
760 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
761 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
762 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
763 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
764 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
765 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
766 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
767 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
768 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
769 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
770 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
771 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
772 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
773 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
774 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
775 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
776 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
777 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
778 Jennie Mandini Castellum40,7042017-04-09
779 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
780 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
781 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
782 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
783 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
784 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
785 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
786 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
787 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
788 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
789 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
790 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
791 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
792 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
793 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
794 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
795 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
796 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg40,7832017-08-06
797 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
798 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
799 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
800 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
801 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
802 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
803 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
804 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
805 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
806 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
807 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
808 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
809 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
810 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
811 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
812 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
813 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
814 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
815 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
816 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
817 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
818 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
819 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
820 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
821 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
822 Nikita Verme Go Karting Majorna40,8772017-06-05
823 Tony Lindstrand Phillipe40,8772017-05-28
824 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
825 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
826 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
827 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
828 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
829 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
830 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
831 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
832 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
833 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
834 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
835 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
836 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
837 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
838 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
839 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
840 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
841 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
842 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
843 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
844 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
845 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
846 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
847 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
848 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
849 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
850 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
851 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
852 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
853 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
854 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
855 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
856 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
857 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
858 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
859 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
860 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
861 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
862 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
863 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
864 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
865 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
866 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
867 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
868 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
869 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
870 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
871 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
872 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
873 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
874 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
875 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
876 Theo Johansson Frölunda Indians41,0352017-09-17
877 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
878 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
879 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
880 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
881 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
882 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
883 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
884 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
885 Joel Miller Ösets BK41,0842017-06-20
886 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
887 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
888 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
889 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
890 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
891 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
892 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
893 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
894 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
895 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
896 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
897 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
898 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
899 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
900 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
901 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
902 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
903 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
904 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
905 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
906 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
907 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
908 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
909 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
910 Julia Krantz Karl Johan41,1852017-08-30
911 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
912 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
913 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
914 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
915 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
916 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
917 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy41,1982017-02-12
918 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
919 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
920 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
921 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
922 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
923 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
924 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
925 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
926 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
927 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
928 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
929 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
930 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
931 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
932 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
933 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
934 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
935 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
936 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
937 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
938 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
939 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
940 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
941 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
942 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
943 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
944 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
945 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
946 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
947 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
948 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
949 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
950 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
951 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
952 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
953 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
954 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
955 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
956 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
957 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
958 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
959 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
960 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
961 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
962 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
963 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
964 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
965 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
966 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
967 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
968 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
969 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
970 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
971 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
972 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
973 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
974 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
975 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
976 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
977 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
978 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
979 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
980 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
981 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
982 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
983 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
984 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
985 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
986 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
987 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
988 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
989 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
990 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
991 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
992 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
993 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
994 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
995 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
996 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
997 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
998 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
999 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
1000 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
1001 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
1002 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
1003 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
1004 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
1005 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
1006 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
1007 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
1008 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
1009 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
1010 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
1011 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
1012 Maria Bensryd Volvo41,4642017-07-21
1013 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
1014 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
1015 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
1016 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
1017 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1018 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1019 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
1020 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
1021 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
1022 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
1023 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
1024 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
1025 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
1026 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
1027 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
1028 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
1029 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
1030 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
1031 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
1032 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
1033 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
1034 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
1035 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
1036 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
1037 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
1038 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
1039 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
1040 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
1041 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
1042 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
1043 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
1044 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
1045 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
1046 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
1047 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
1048 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
1049 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
1050 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
1051 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
1052 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
1053 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
1054 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
1055 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
1056 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
1057 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
1058 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
1059 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
1060 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
1061 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
1062 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
1063 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
1064 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
1065 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
1066 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
1067 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
1068 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
1069 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
1070 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
1071 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
1072 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
1073 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
1074 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
1075 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
1076 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
1077 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
1078 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
1079 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
1080 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
1081 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
1082 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
1083 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
1084 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
1085 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
1086 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
1087 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
1088 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
1089 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
1090 Monika Depta  41,6232015-06-07
1091 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
1092 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
1093 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
1094 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
1095 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
1096 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
1097 Robin Svensson Manchester City41,6372017-09-17
1098 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
1099 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
1100 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
1101 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
1102 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
1103 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
1104 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
1105 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
1106 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
1107 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
1108 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
1109 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
1110 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
1111 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
1112 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
1113 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
1114 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
1115 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
1116 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
1117 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
1118 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
1119 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
1120 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
1121 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
1122 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
1123 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
1124 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
1125 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
1126 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
1127 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
1128 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
1129 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
1130 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
1131 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
1132 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
1133 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
1134 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
1135 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
1136 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
1137 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
1138 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
1139 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
1140 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
1141 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
1142 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
1143 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
1144 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
1145 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
1146 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
1147 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
1148 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
1149 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
1150 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
1151 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
1152 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
1153 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
1154 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
1155 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
1156 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
1157 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
1158 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
1159 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
1160 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
1161 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
1162 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
1163 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
1164 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
1165 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
1166 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
1167 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
1168 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
1169 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
1170 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
1171 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
1172 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
1173 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
1174 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
1175 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
1176 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
1177 Marlene Boke Made By Marley41,8472017-08-26
1178 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
1179 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
1180 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
1181 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
1182 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
1183 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
1184 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
1185 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
1186 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
1187 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
1188 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
1189 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
1190 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
1191 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
1192 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
1193 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
1194 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
1195 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
1196 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
1197 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
1198 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
1199 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
1200 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
1201 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
1202 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
1203 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
1204 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
1205 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
1206 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
1207 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
1208 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
1209 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
1210 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
1211 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
1212 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
1213 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
1214 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
1215 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
1216 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
1217 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
1218 Hilda Westerdahl Alingsås huspaket41,9182017-07-31
1219 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
1220 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
1221 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
1222 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
1223 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
1224 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
1225 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
1226 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
1227 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
1228 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
1229 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
1230 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
1231 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
1232 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
1233 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
1234 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
1235 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
1236 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
1237 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
1238 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
1239 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
1240 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
1241 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
1242 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
1243 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
1244 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
1245 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
1246 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
1247 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
1248 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
1249 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
1250 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
1251 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
1252 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
1253 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
1254 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
1255 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
1256 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1257 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1258 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
1259 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
1260 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
1261 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
1262 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
1263 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
1264 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
1265 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
1266 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
1267 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
1268 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
1269 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
1270 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
1271 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
1272 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
1273 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
1274 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
1275 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
1276 Albin Hagman Pappas motorsport41,9972016-10-16
1277 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28
1278 Matteo Wang presse42,0032017-02-23
1279 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
1280 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
1281 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
1282 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
1283 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
1284 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
1285 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
1286 Isaiya Attie Toltorps Skolan42,1282017-08-07
1287 Hugo Hammarstrand Gokart42,1622017-05-19
1288 Robert Freidlitz ÄFF42,1642017-02-16
1289 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
1290 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
1291 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
1292 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
1293 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
1294 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
1295 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
1296 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
1297 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
1298 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
1299 Douglas Törnblom Samskolan42,3662015-08-10
1300 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
1301 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
1302 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
1303 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
1304 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
1305 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
1306 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
1307 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
1308 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
1309 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
1310 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
1311 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
1312 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
1313 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
1314 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
1315 Lucas Hammarvik gas gas42,5762017-08-08
1316 Ville Jannerberg Rennsport Sverige42,5912017-07-25
1317 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
1318 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
1319 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
1320 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
1321 Carl Dunör Wasa Larm JR42,6192017-07-29
1322 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
1323 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
1324 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
1325 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
1326 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
1327 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
1328 Oskar Dunör Wasa Larm JR42,6562017-07-29
1329 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
1330 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
1331 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
1332 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
1333 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
1334 Rasmus Asklund Oriola42,6972017-07-29
1335 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
1336 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
1337 Marcus Von Elek McDonalds42,7222016-10-31
1338 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
1339 Joel Agård Särö42,7332017-09-13
1340 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
1341 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
1342 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
1343 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
1344 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
1345 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
1346 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,7842017-07-14
1347 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
1348 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
1349 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
1350 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
1351 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
1352 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
1353 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
1354 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
1355 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
1356 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
1357 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
1358 Anton Hyllborn Gokarting42,9162017-04-01
1359 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
1360 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
1361 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
1362 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
1363 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
1364 Anton Olofsson LNIK42,9772017-07-30
1365 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
1366 Tobias Nicklasson Partille HK42,9932017-07-14
1367 Max Viswanathan Gunnelse43,0092017-08-04
1368 Jacob Naucler NUAB Systems43,0272017-07-31
1369 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
1370 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
1371 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
1372 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
1373 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
1374 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
1375 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
1376 Elsa Hagman Pappas motorsport43,0942016-10-16
1377 Constantin Ibrahim Volvo PV43,1062017-08-14
1378 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
1379 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
1380 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
1381 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
1382 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
1383 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
1384 William Morken 3ker43,1672017-06-11
1385 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
1386 Markus Persson Lindåsskolan43,2182016-10-23
1387 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
1388 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
1389 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
1390 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
1391 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
1392 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
1393 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
1394 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
1395 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
1396 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
1397 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
1398 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
1399 Alice Friman team alice43,2902017-07-14
1400 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
1401 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
1402 Adam Jarlebrand Mormor Racing43,3152016-07-13
1403 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
1404 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
1405 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
1406 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
1407 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
1408 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
1409 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
1410 Arya Mehrara Steelseries43,3532017-01-31
1411 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
1412 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
1413 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
1414 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
1415 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
1416 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
1417 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
1418 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
1419 Elliot Rosdahl MHF Partille43,4082015-12-20
1420 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
1421 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
1422 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
1423 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
1424 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
1425 Adam Attholm Lantmännen43,4652017-08-05
1426 Sebastian Hellenäs SVKG43,4672015-12-05
1427 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21