Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Alla varvtider

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
3 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
4 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
5 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
6 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
7 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
8 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
9 Erik Bogren Ericsson AB37,4702017-05-17
10 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
11 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
12 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
13 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
14 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
15 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
16 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6652016-02-29
17 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
18 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
19 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
20 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
21 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
22 Marcel Ummelen AkzoNobel37,7622017-05-08
23 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
24 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
25 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
26 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
27 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
28 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
29 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
30 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
31 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
32 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
33 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
34 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
35 Alexander Lindau FMCK Borås37,8582017-05-08
36 André Niemann Karin37,8832015-01-26
37 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
38 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
39 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
40 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
41 Andreas Wikström Gb Glass37,9172015-06-29
42 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
43 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
44 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
45 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
46 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
47 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
48 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
49 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
50 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
51 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
52 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
53 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
54 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
55 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
56 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
57 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
58 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
59 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
60 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
61 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
62 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
63 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
64 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
65 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
66 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
67 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
68 Daniel Wikström GB Glass38,1162015-06-29
69 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
70 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
71 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
72 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
73 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
74 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
75 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
76 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
77 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
78 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
79 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
80 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
81 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
82 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
83 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
84 David Modin Inet AB38,2002017-05-21
85 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
86 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
87 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
88 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
89 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
90 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
91 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
92 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
93 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
94 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
95 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
96 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
97 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
98 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
99 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
100 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
101 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
102 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
103 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
104 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
105 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
106 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
107 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
108 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
109 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
110 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
111 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
112 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
113 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
114 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb38,3122015-06-29
115 Niclas Olsson Team Honda Sweden38,3132015-10-11
116 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
117 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
118 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
119 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
120 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
121 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
122 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
123 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
124 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
125 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
126 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
127 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
128 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
129 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
130 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
131 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
132 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
133 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
134 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
135 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
136 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
137 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
138 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
139 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
140 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
141 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
142 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
143 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
144 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
145 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
146 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
147 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
148 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
149 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
150 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
151 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
152 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
153 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
154 Colin Martin 338,4272015-06-29
155 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,4342016-01-13
156 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
157 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
158 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
159 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
160 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
161 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
162 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
163 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
164 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
165 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
166 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
167 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
168 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
169 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
170 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
171 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
172 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
173 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
174 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
175 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
176 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
177 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
178 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
179 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
180 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
181 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
182 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
183 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
184 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
185 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
186 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
187 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
188 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
189 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
190 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
191 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
192 Axel Hildebrand Lantmännen38,5382016-10-18
193 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
194 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
195 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
196 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
197 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
198 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
199 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
200 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
201 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
202 William Devletyan Aldardo38,5572016-08-21
203 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
204 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
205 Michael Lindgren MILE/nallex38,5652016-01-10
206 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
207 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
208 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
209 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
210 Peter Antonsson almostracing.se38,5792014-10-25
211 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
212 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
213 Elli Liden gokaringMajorna38,5852016-07-27
214 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
215 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
216 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
217 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
218 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
219 Timothy Hansson Diveteam38,5912016-11-07
220 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
221 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
222 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
223 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
224 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
225 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
226 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
227 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
228 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
229 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
230 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
231 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
232 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
233 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
234 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
235 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
236 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
237 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
238 David Lyckelid Good Solutions38,6372017-05-09
239 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
240 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
241 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
242 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
243 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
244 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
245 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
246 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
247 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
248 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
249 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
250 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
251 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
252 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
253 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
254 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
255 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
256 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
257 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
258 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
259 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
260 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
261 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
262 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
263 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
264 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
265 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
266 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
267 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
268 Magnus Almqvist HiQ38,7012014-09-06
269 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
270 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
271 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
272 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
273 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
274 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
275 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
276 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
277 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
278 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
279 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
280 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
281 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
282 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
283 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
284 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
285 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
286 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
287 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
288 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
289 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
290 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
291 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
292 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
293 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
294 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
295 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
296 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
297 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
298 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
299 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
300 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
301 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
302 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
303 Malcom Sedeborg IFK Göteborg38,7492017-01-31
304 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
305 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
306 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
307 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
308 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
309 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
310 Janne Murvik Loka Racing38,7602016-09-26
311 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
312 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
313 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
314 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
315 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
316 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
317 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
318 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
319 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
320 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
321 Jacob Jonsson Monaco Racing38,7862016-10-23
322 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
323 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
324 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
325 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
326 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
327 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
328 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
329 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
330 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey38,7992017-04-03
331 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
332 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
333 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
334 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
335 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
336 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
337 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
338 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
339 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
340 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
341 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
342 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
343 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
344 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
345 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
346 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
347 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
348 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
349 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
350 Daniel Molin danielmolin.se38,8292016-08-30
351 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
352 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
353 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
354 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
355 andreas roos Audi Göteborg38,8352017-05-20
356 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
357 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
358 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
359 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
360 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
361 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
362 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
363 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
364 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
365 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
366 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
367 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
368 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
369 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
370 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
371 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
372 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
373 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
374 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
375 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
376 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
377 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
378 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
379 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
380 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
381 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
382 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
383 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
384 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
385 Mikael Andersson Honda Power38,8722014-10-15
386 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
387 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
388 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
389 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
390 Lasse Wallerstedt Karin38,8772016-03-28
391 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
392 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
393 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
394 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
395 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
396 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
397 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
398 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
399 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
400 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
401 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
402 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
403 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
404 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
405 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
406 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
407 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
408 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
409 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
410 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
411 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
412 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
413 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
414 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
415 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
416 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
417 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
418 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
419 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
420 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
421 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
422 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
423 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
424 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
425 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
426 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
427 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
428 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
429 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
430 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
431 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
432 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
433 Lars Wallerstedt Wärtsilä38,9112016-02-13
434 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
435 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
436 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
437 Santino Domini HL38,9162015-08-10
438 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
439 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
440 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
441 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
442 Alicia Carmström Colorex38,9252016-07-29
443 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
444 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
445 Michael Ring  38,9282014-10-18
446 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
447 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
448 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
449 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
450 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
451 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
452 Oscar Boström Incerno38,9332016-11-20
453 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
454 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
455 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
456 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
457 Richard Tellberger Lönns Truckar38,9442015-12-28
458 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
459 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
460 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
461 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
462 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
463 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
464 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
465 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
466 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
467 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
468 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
469 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
470 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
471 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
472 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
473 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
474 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
475 Michell Afran Le croissant38,9622014-09-02
476 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
477 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
478 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
479 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
480 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
481 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
482 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
483 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
484 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
485 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
486 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
487 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
488 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
489 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
490 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
491 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
492 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
493 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
494 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
495 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
496 Christoffer Pihl Borås MK38,9752016-11-26
497 Oscar Larsson Borås Motorklubb38,9752017-02-27
498 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
499 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
500 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
501 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
502 William Börjesson Frölunda Indians38,9812017-02-24
503 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
504 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
505 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
506 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
507 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
508 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
509 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
510 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
511 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
512 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
513 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
514 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
515 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
516 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
517 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
518 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
519 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
520 Nathalie Nyman Aldardo39,0022016-05-30
521 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
522 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
523 Sanna Andreasson Gokartcentralen39,1422017-01-08
524 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
525 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
526 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
527 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
528 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
529 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
530 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
531 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
532 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
533 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
534 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
535 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
536 Luna Lindegren Victoria´s secret39,4792017-04-20
537 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
538 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
539 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
540 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
541 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
542 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
543 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
544 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
545 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
546 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
547 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
548 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
549 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
550 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
551 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
552 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
553 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
554 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
555 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
556 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
557 Martina Ivarsson Fit for fight39,7112016-10-15
558 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
559 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
560 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
561 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
562 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
563 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
564 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
565 Caspar Ummelen Akzonobel39,7962017-05-21
566 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
567 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
568 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
569 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
570 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
571 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
572 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
573 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
574 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
575 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
576 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
577 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
578 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
579 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
580 Malcolm Lauritzen Redbull39,9622016-12-05
581 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
582 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
583 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
584 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
585 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
586 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
587 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
588 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
589 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
590 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
591 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
592 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen40,0912015-10-20
593 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
594 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
595 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
596 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
597 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
598 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
599 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,1172016-07-10
600 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
601 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
602 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
603 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
604 Wilmer Wallenstam West Speed Racing40,1612016-11-01
605 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
606 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
607 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
608 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
609 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
610 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
611 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
612 Oskar Sporer #23240,2152016-12-17
613 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
614 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
615 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
616 Elin Störholt Polhem40,2272015-12-26
617 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
618 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
619 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
620 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
621 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
622 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
623 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
624 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
625 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
626 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
627 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
628 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
629 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
630 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
631 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
632 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
633 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
634 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
635 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
636 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,3342016-07-13
637 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
638 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
639 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
640 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
641 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
642 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
643 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
644 Bitte Singmyr Eklandaskolan40,3832016-08-13
645 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
646 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
647 Felicia Holmberg Jitex BK40,3882017-05-22
648 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
649 Alexander Bosson pappa40,3992016-01-31
650 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
651 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
652 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
653 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
654 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
655 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
656 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
657 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
658 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
659 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
660 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
661 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
662 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
663 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
664 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
665 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
666 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
667 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
668 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
669 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
670 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
671 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
672 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
673 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
674 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
675 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
676 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
677 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
678 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
679 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
680 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
681 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
682 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
683 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
684 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
685 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
686 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
687 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
688 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
689 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
690 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
691 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
692 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
693 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
694 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
695 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
696 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
697 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
698 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
699 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
700 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
701 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
702 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
703 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
704 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
705 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
706 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
707 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
708 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
709 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
710 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
711 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
712 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
713 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
714 Jennie Mandini Castellum40,7042017-04-09
715 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
716 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
717 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
718 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
719 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
720 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
721 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
722 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
723 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
724 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
725 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
726 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
727 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
728 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
729 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
730 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
731 Tezz Hammarén Pappa40,7862017-02-18
732 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
733 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
734 Ida Lindell Sinntorpskolan40,7942017-01-08
735 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
736 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
737 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
738 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
739 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
740 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
741 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
742 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
743 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
744 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
745 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
746 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
747 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
748 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
749 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
750 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
751 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
752 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
753 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
754 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
755 Tony Lindstrand Phillipe40,8772017-05-28
756 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
757 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
758 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
759 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
760 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
761 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
762 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
763 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
764 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
765 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
766 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
767 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
768 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
769 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
770 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
771 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
772 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
773 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
774 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
775 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
776 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
777 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
778 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
779 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
780 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
781 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
782 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
783 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
784 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
785 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
786 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
787 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
788 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
789 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
790 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
791 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
792 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
793 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
794 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
795 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
796 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
797 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
798 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
799 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
800 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
801 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
802 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
803 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
804 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
805 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
806 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
807 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
808 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
809 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
810 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
811 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
812 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
813 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
814 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
815 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
816 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
817 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
818 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
819 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
820 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
821 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
822 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
823 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
824 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
825 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
826 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
827 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
828 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
829 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
830 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
831 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
832 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
833 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
834 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
835 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy41,1982017-02-12
836 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
837 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
838 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
839 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
840 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
841 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
842 Calle Wallerstedt Larsan41,2152016-03-28
843 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
844 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
845 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
846 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
847 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
848 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
849 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
850 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
851 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
852 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
853 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
854 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
855 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
856 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
857 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
858 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
859 Theo Johansson Frölunda Indians41,2582017-02-22
860 Joel Tellberger Lönns Truckar41,2632017-05-19
861 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
862 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
863 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
864 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
865 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
866 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
867 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
868 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
869 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
870 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
871 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
872 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
873 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
874 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
875 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
876 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
877 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
878 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
879 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
880 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
881 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
882 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
883 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
884 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
885 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
886 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
887 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
888 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
889 Julia Krantz Karl Johan41,3652017-02-22
890 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
891 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
892 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
893 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
894 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
895 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
896 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
897 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
898 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
899 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
900 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
901 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
902 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
903 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
904 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
905 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
906 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
907 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
908 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
909 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
910 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
911 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
912 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
913 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
914 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
915 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
916 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
917 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
918 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
919 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
920 Joel Björk Fotboll41,4602016-06-11
921 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
922 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
923 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
924 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
925 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
926 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
927 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
928 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
929 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
930 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
931 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
932 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
933 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
934 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
935 Erik Björlin Trafikverket41,4932017-05-26
936 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
937 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
938 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
939 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
940 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
941 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
942 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
943 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
944 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
945 Joel Miller Ösets BK41,5112016-03-12
946 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
947 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
948 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
949 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
950 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
951 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
952 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
953 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
954 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
955 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
956 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
957 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
958 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
959 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
960 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
961 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
962 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
963 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
964 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
965 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
966 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
967 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
968 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
969 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
970 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
971 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
972 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
973 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
974 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
975 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
976 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
977 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
978 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
979 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
980 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
981 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
982 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
983 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
984 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
985 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
986 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
987 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
988 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
989 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
990 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
991 Monika Depta  41,6232015-06-07
992 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
993 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
994 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
995 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
996 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
997 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
998 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
999 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
1000 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
1001 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
1002 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
1003 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
1004 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
1005 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
1006 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
1007 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
1008 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
1009 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
1010 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
1011 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
1012 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
1013 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
1014 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
1015 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
1016 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
1017 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
1018 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
1019 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
1020 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
1021 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
1022 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
1023 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
1024 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
1025 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
1026 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
1027 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
1028 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
1029 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
1030 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
1031 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
1032 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
1033 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
1034 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
1035 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
1036 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
1037 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
1038 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
1039 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
1040 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
1041 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
1042 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
1043 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
1044 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
1045 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
1046 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
1047 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
1048 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
1049 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
1050 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
1051 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
1052 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
1053 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
1054 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
1055 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
1056 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
1057 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
1058 Emelie Andreassen Pappa41,8172015-04-24
1059 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
1060 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
1061 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
1062 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
1063 Max Magnusson Lillegårdskolan41,8362017-03-11
1064 Buster Sandström LN7041,8442016-08-18
1065 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
1066 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
1067 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
1068 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
1069 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
1070 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
1071 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
1072 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
1073 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
1074 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
1075 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
1076 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
1077 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
1078 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
1079 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
1080 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
1081 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
1082 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
1083 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
1084 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
1085 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
1086 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
1087 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
1088 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
1089 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
1090 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
1091 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
1092 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
1093 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
1094 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
1095 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
1096 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
1097 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
1098 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
1099 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
1100 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
1101 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
1102 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
1103 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
1104 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
1105 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
1106 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
1107 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
1108 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
1109 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
1110 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
1111 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
1112 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
1113 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
1114 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
1115 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
1116 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
1117 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
1118 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
1119 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
1120 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
1121 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
1122 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
1123 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
1124 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
1125 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
1126 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
1127 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
1128 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
1129 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
1130 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1131 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1132 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
1133 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
1134 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
1135 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
1136 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
1137 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
1138 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
1139 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
1140 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
1141 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
1142 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
1143 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
1144 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
1145 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
1146 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
1147 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
1148 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
1149 Albin Hagman Pappas motorsport41,9972016-10-16
1150 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28
1151 Matteo Wang presse42,0032017-02-23
1152 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
1153 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
1154 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
1155 Hugo Lundberg MetroBil42,0922016-01-04
1156 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
1157 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
1158 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
1159 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
1160 Hugo Hammarstrand Gokart42,1622017-05-19
1161 Robert Freidlitz ÄFF42,1642017-02-16
1162 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
1163 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
1164 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
1165 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
1166 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK42,3392017-01-27
1167 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
1168 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
1169 Douglas Törnblom Samskolan42,3662015-08-10
1170 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
1171 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
1172 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
1173 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
1174 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
1175 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
1176 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
1177 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
1178 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
1179 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
1180 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
1181 Kevin Lindvall smx sisjön42,5372016-06-29
1182 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
1183 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
1184 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
1185 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
1186 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
1187 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
1188 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
1189 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
1190 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
1191 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
1192 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
1193 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
1194 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
1195 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
1196 Marcus Von Elek McDonalds42,7222016-10-31
1197 Ture Gustafsson BGS42,7412016-09-25
1198 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
1199 Isaiya Attie Toltorps Skolan42,7432016-04-05
1200 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
1201 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
1202 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
1203 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
1204 Anton Hybring Högadal Skolan42,8222017-04-15
1205 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
1206 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
1207 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
1208 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
1209 Anton Hyllborn Gokarting42,9162017-04-01
1210 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
1211 Rasmus Löberg Önneröd Skolan42,9352016-09-18
1212 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
1213 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
1214 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
1215 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
1216 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
1217 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
1218 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
1219 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
1220 Elsa Hagman Pappas motorsport43,0942016-10-16
1221 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
1222 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
1223 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
1224 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
1225 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
1226 Simon Westergren KBK43,1962017-02-16
1227 Markus Persson Lindåsskolan43,2182016-10-23
1228 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
1229 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
1230 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
1231 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
1232 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
1233 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
1234 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
1235 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
1236 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
1237 Adam Jarlebrand Mormor Racing43,3152016-07-13
1238 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
1239 Joel Agård Särö43,3202016-07-06
1240 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
1241 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
1242 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
1243 Arya Mehrara Steelseries43,3532017-01-31
1244 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
1245 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
1246 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
1247 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
1248 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
1249 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
1250 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
1251 Elliot Rosdahl MHF Partille43,4082015-12-20
1252 Constantin Ibrahim Volvo PV43,4332017-03-18
1253 Edvin Ljung Bemanningskompaniet43,4452016-12-30
1254 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
1255 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
1256 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
1257 Jacob Malcolm Dalaskolan43,4632016-07-25
1258 Sebastian Hellenäs SVKG43,4672015-12-05
1259 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
1260 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
1261 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
1262 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
1263 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
1264 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
1265 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,5852016-07-07
1266 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
1267 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
1268 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
1269 Lilly Hammarström Bageregårdsskolan43,6182017-05-20
1270 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
1271 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
1272 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
1273 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
1274 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
1275 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
1276 Alex Tasic Nordic Lastvagnar43,6832016-12-28
1277 Olivia Lundberg Metrobil43,6952016-12-18
1278 Isac Laine Wisearc43,7012016-01-11
1279 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
1280 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
1281 Karin Eisenberg Högsbo Basket43,7062016-09-18
1282 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
1283 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
1284 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
1285 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
1286 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
1287 Fabian Voeler Kullavik IF43,7822016-05-15
1288 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
1289 Hugo Larsson Minecraft43,7882017-04-21
1290 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
1291 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
1292 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
1293 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
1294 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
1295 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
1296 Alice Friman team alice43,8502016-08-05
1297 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
1298 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
1299 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
1300 Alice Nilsson Tölö43,9072017-04-12
1301 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
1302 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
1303 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,9282016-07-06
1304 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
1305 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
1306 Elias Wangeskog wangeskogs svets o smide43,9462016-05-26
1307 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
1308 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
1309 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
1310 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN44,1212016-01-04
1311 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
1312 Carl-Johan Dock Särö Kometerna44,3042016-01-03
1313 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
1314 Elise Wright Wrap Studio44,3432017-03-03
1315 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
1316 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
1317 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
1318 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
1319 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
1320 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
1321 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
1322 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
1323 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
1324 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
1325 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
1326 Vera Aronsson Björlandagården44,9652017-02-12
1327 Alice Friman Team Alice44,9832016-01-16
1328 Victoria Eriksson Kennedy GF45,0662016-08-04
1329 Elsa Daxler Frillesås Skolan45,1032015-09-26
1330 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
1331 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
1332 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
1333 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
1334 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
1335 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
1336 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
1337 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
1338 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
1339 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
1340 Lisa Karlsson Scandins45,5242017-04-21
1341 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
1342 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
1343 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
1344 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
1345 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
1346 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
1347 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
1348 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
1349 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
1350 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
1351 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
1352 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
1353 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
1354 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
1355 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
1356 Juliet Löfgren Porsche46,1152017-05-27
1357 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
1358 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
1359 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
1360 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
1361 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
1362 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
1363 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
1364 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
1365 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
1366 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
1367 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1368 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1369 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
1370 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
1371 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
1372 Amanda Bondesson Önnereds HK46,6942017-01-09
1373 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
1374 Rayan Maksoud balettakademien46,7872017-04-16
1375 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
1376 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
1377 Rayan Maksoud Shawarma house46,9392016-09-12
1378 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
1379 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
1380 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
1381 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
1382 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
1383 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
1384 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
1385 Carla Lindblad Hovås Bildal47,7522015-12-20
1386 Edin Behram Nokas Teknik99,9992017-01-27
1387 Mikael Eriksson Topoil99,9992014-10-12
1388 Sixten Theliander Undulat99,9992014-12-28
1389 Gustav Norrman Varla IBK99,9992015-10-29

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00