Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
5 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
6 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
7 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
8 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
9 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
10 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
11 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
12 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
13 Björn Petterson Hell Bikers37,4262019-04-29
14 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
15 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
16 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
17 Niclas Harbig M4 Racing37,4822018-11-05
18 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
19 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
20 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
21 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
22 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
23 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
24 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
25 Peter Wiborg Team Wiborg37,6542019-05-22
26 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
27 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
28 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
29 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
30 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
31 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
32 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
33 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
34 Ture Adetoft West speed racing37,8482018-12-10
35 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
36 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
37 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
38 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
39 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
40 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
41 William Devletyan Aldardo37,9472019-05-24
42 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
43 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
44 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
45 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
46 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
47 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
48 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
49 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
50 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
51 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
52 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
53 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
54 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
55 Tony Larsson Aldardo38,0502019-05-24
56 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
57 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
58 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
59 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
60 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
61 Axel Danielsson Leda Utveckling38,1142019-05-14
62 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
63 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
64 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
65 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
66 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
67 Michell Afran Holmens Mobilservice38,1632018-12-30
68 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
69 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
70 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
71 Christian Chammas FMCK Borås38,1852019-01-31
72 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
73 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
74 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
75 Leif Danielsson Leda Utveckling38,2302019-05-14
76 Malcolm Lauritzen Mamma38,2372019-03-12
77 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
78 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
79 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
80 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
81 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
82 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
83 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
84 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
85 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
86 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
87 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
88 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
89 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
90 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
91 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
92 Anders Johansson Powel Racing38,3512019-04-02
93 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
94 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
95 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
96 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
97 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
98 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
99 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
100 Imre Döme Pitlane.se38,3852018-11-17
101 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
102 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
103 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
104 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
105 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
106 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
107 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
108 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
109 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
110 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
111 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
112 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
113 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
114 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
115 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
116 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
117 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
118 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
119 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
120 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
121 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
122 Jari Jokela Aronssonsbil38,5302018-12-29
123 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
124 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
125 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
126 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
127 Karim Omarain IAC38,5612019-04-19
128 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
129 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
130 Kim Andersson GS38,5762019-01-26
131 Tibor Torgyik Magnus Målaren38,5782019-05-25
132 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
133 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
134 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
135 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
136 Alexander Bosson pappa38,6162019-03-24
137 Marcus Murad Street Performance38,6202019-02-23
138 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
139 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
140 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
141 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
142 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
143 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
144 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
145 Emil Green Desab38,6532019-01-26
146 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
147 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
148 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
149 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
150 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
151 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
152 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
153 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
154 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
155 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
156 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
157 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
158 Axel Niklasson CEFT38,7012019-05-22
159 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
160 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
161 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
162 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
163 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
164 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
165 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
166 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
167 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
168 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
169 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
170 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
171 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
172 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
173 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
174 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
175 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
176 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
177 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
178 Örjan Karlsson KBK Engineering38,7842018-10-27
179 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
180 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
181 Tove Nordberg Turbojocke38,7912018-12-28
182 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
183 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
184 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
185 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
186 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
187 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
188 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
189 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
190 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
191 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
192 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
193 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
194 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
195 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
196 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
197 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
198 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
199 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
200 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
201 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
202 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
203 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
204 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
205 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
206 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
207 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
208 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
209 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
210 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
211 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
212 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
213 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
214 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
215 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
216 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
217 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
218 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
219 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
220 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
221 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
222 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
223 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
224 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
225 Per-Åke Andersson SVB38,9372018-11-28
226 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
227 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
228 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
229 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
230 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
231 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
232 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
233 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
234 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
235 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
236 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
237 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
238 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,9592018-11-01
239 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
240 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
241 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
242 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
243 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
244 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
245 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
246 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
247 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
248 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
249 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
250 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
251 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
252 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
253 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
254 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
255 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
256 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,2132019-02-26
257 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
258 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
259 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
260 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
261 Neo Jokela Aronssons Bil39,5132018-10-28
262 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
263 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
264 Tezz Hammarén Pappa39,6662019-05-25
265 Viggo Pettersson Mamma Annika39,6742019-05-22
266 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
267 Felicia Holmberg Jitex BK39,7282018-12-10
268 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
269 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,8442019-02-18
270 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
271 Amina Tayebi Gulex import39,8602019-05-21
272 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
273 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
274 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
275 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
276 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
277 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
278 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
279 Henrik Bergstöm Formel 140,0152018-10-08
280 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
281 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
282 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
283 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
284 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
285 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
286 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
287 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
288 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
289 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,2892018-11-02
290 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
291 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
292 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
293 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
294 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
295 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
296 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
297 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
298 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
299 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
300 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
301 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
302 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
303 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
304 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
305 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
306 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
307 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
308 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
309 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
310 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
311 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
312 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
313 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
314 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
315 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
316 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
317 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
318 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
319 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
320 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
321 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
322 Thomas Pelster ESG40,7542019-02-20
323 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
324 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
325 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
326 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
327 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
328 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
329 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
330 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
331 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
332 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,8492019-04-27
333 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
334 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
335 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
336 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
337 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
338 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
339 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
340 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
341 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
342 Hanna Dotevall Doteägg40,9302019-05-26
343 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
344 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
345 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
346 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
347 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
348 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
349 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
350 Zackarias Wahlberg GAK41,0022019-05-22
351 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
352 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
353 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk41,0282018-12-14
354 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
355 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
356 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
357 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
358 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
359 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
360 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
361 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
362 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
363 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
364 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
365 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
366 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
367 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
368 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
369 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
370 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
371 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
372 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
373 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
374 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
375 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
376 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
377 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
378 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
379 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
380 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
381 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
382 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
383 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
384 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
385 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
386 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
387 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
388 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
389 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
390 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
391 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
392 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
393 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
394 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
395 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
396 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
397 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
398 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
399 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
400 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
401 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
402 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
403 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
404 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
405 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
406 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
407 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
408 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
409 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
410 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
411 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
412 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
413 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
414 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
415 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
416 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
417 Lucas Wern Wern Racing41,6082019-04-07
418 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
419 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
420 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
421 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
422 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
423 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
424 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
425 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
426 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
427 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
428 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
429 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
430 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
431 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
432 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
433 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
434 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
435 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
436 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
437 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
438 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
439 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
440 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
441 Oliver Wysocki Volvo41,8122019-04-30
442 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
443 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
444 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
445 Anton Hyllborn Gokarting41,8242018-03-24
446 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
447 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
448 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
449 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
450 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
451 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
452 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
453 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
454 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
455 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
456 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
457 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
458 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
459 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
460 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
461 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
462 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
463 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
464 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
465 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
466 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
467 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
468 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
469 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
470 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
471 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
472 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
473 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
474 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
475 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
476 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
477 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
478 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
479 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
480 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
481 William Hultén Röss41,9632018-11-24
482 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
483 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
484 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
485 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
486 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
487 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
488 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
489 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19
490 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
491 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
492 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
493 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
494 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
495 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
496 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
497 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
498 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
499 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
500 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
501 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
502 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
503 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
504 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
505 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
506 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
507 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
508 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
509 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
510 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
511 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
512 Eric Naperotti Solängen BK42,1122019-04-30
513 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
514 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
515 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
516 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
517 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing42,1442019-05-08
518 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
519 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
520 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
521 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
522 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
523 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
524 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
525 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
526 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
527 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
528 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
529 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
530 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
531 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
532 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
533 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
534 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
535 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
536 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
537 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
538 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
539 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
540 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
541 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
542 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
543 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
544 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
545 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
546 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
547 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
548 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
549 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
550 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
551 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
552 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
553 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
554 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
555 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
556 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
557 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
558 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
559 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
560 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
561 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
562 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
563 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
564 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
565 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
566 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
567 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
568 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
569 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
570 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
571 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
572 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
573 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
574 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
575 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
576 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
577 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
578 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
579 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
580 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
581 Nicholas Mandini Bishop Arms42,5122019-03-24
582 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
583 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
584 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
585 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
586 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
587 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
588 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
589 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
590 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
591 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
592 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
593 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
594 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
595 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
596 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
597 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
598 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
599 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
600 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
601 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
602 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
603 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
604 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
605 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
606 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
607 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
608 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
609 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
610 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
611 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
612 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
613 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
614 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
615 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
616 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
617 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
618 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
619 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
620 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
621 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
622 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
623 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
624 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
625 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
626 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK42,7332019-04-20
627 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
628 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
629 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
630 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
631 Isak Sjöberg Hovås-Bildal Hockey42,7452018-08-21
632 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
633 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
634 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
635 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
636 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
637 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
638 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
639 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
640 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
641 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
642 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
643 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
644 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
645 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,8362018-08-26
646 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
647 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
648 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
649 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
650 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
651 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
652 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
653 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
654 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
655 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
656 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
657 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
658 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
659 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
660 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
661 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
662 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
663 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
664 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
665 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
666 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
667 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
668 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
669 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
670 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
671 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
672 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
673 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
674 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
675 Hugo Turebo Varla IBK42,9492019-04-28
676 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
677 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
678 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
679 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
680 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
681 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
682 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
683 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
684 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
685 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
686 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
687 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
688 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
689 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
690 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
691 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
692 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
693 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
694 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
695 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
696 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
697 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
698 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
699 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
700 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
701 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
702 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
703 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
704 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
705 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
706 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
707 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
708 Tim Svensson VEMS43,1322019-02-12
709 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
710 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
711 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
712 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
713 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
714 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
715 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
716 William Morken 3ker43,1672017-06-11
717 Elmer Löfberg F143,1802019-01-08
718 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
719 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
720 Max Åkervall Johan43,1962019-04-19
721 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
722 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
723 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
724 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
725 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
726 Elias Holmgren Madenskolan43,2422019-01-19
727 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
728 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
729 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
730 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
731 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
732 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
733 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
734 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
735 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
736 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
737 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
738 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
739 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
740 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
741 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
742 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
743 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
744 Alice Friman team alice43,2902017-07-14
745 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
746 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
747 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
748 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
749 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
750 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
751 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
752 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
753 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
754 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
755 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
756 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
757 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
758 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
759 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
760 Liam Lundgren Eriksberg P0743,3532019-01-26
761 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
762 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
763 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
764 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
765 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
766 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
767 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
768 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
769 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
770 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
771 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
772 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
773 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
774 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
775 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
776 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
777 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården43,4422018-09-15
778 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
779 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
780 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
781 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
782 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
783 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
784 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
785 Rasmus Lanner Chicago Bulls43,4572018-09-08
786 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
787 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
788 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
789 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
790 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
791 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
792 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
793 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
794 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
795 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
796 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
797 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
798 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
799 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
800 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
801 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
802 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
803 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
804 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
805 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
806 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
807 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
808 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
809 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
810 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
811 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
812 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
813 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
814 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
815 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
816 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
817 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
818 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
819 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
820 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
821 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
822 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
823 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
824 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
825 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
826 Axel Knoblock GBG Sim43,6642019-01-03
827 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
828 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
829 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
830 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
831 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
832 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
833 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
834 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
835 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
836 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
837 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
838 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
839 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
840 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
841 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
842 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
843 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
844 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
845 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
846 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
847 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
848 Theo Engström Pappa43,7522018-02-13
849 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
850 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
851 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
852 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
853 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
854 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
855 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
856 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
857 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
858 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
859 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
860 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
861 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
862 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
863 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
864 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
865 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
866 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
867 Elias Holmgren Mclaren Racing43,8232019-01-02
868 Carl-hugo Krafft Särö IK43,8272018-08-20
869 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
870 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
871 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
872 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
873 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
874 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
875 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
876 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
877 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
878 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
879 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
880 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
881 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
882 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
883 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
884 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
885 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
886 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
887 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
888 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
889 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
890 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
891 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
892 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
893 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
894 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
895 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
896 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
897 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
898 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
899 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
900 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
901 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
902 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
903 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
904 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
905 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
906 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
907 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
908 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
909 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
910 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
911 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
912 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
913 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
914 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
915 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
916 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
917 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
918 Elissa Baoi DTN Group AB44,2282018-09-30
919 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
920 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
921 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
922 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
923 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
924 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
925 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
926 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
927 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
928 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
929 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
930 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
931 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11
932 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
933 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
934 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
935 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
936 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
937 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
938 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
939 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
940 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
941 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
942 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
943 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
944 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
945 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
946 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
947 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
948 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
949 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
950 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
951 Alice Friman Team Alice44,9832016-01-16
952 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
953 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
954 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
955 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
956 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
957 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
958 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
959 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
960 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
961 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
962 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
963 Elin Larsson Lackarebäckskolan45,3492018-07-09
964 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
965 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
966 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
967 Linnea Stomberg Anatomica45,3962019-01-07
968 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
969 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
970 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
971 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
972 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
973 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
974 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
975 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
976 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
977 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
978 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
979 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
980 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
981 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
982 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
983 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
984 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
985 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
986 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
987 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
988 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
989 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
990 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
991 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
992 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
993 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
994 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
995 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
996 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
997 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
998 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
999 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
1000 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
1001 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
1002 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
1003 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
1004 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
1005 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
1006 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
1007 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
1008 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
1009 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
1010 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
1011 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
1012 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
1013 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
1014 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
1015 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
1016 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
1017 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
1018 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
1019 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
1020 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
1021 Elina Wilhelm Billdals Ridhus46,2502019-02-14
1022 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
1023 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
1024 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
1025 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
1026 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
1027 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
1028 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
1029 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
1030 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
1031 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1032 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1033 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
1034 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
1035 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
1036 Nicole Bekil Lakris46,4992019-02-13
1037 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
1038 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
1039 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
1040 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
1041 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
1042 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
1043 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
1044 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
1045 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
1046 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
1047 Hadil Babayigit Real Madrid46,6652019-04-18
1048 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan46,6652019-04-18
1049 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
1050 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
1051 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
1052 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
1053 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
1054 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
1055 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
1056 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
1057 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
1058 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
1059 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
1060 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
1061 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
1062 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
1063 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
1064 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
1065 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
1066 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
1067 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
1068 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
1069 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
1070 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
1071 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
1072 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
1073 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
1074 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
1075 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
1076 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
1077 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
1078 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
1079 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
1080 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
1081 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
1082 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
1083 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
1084 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
1085 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
1086 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
1087 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
1088 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17