Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,500
Pojkar 44,500
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Alla varvtider

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
3 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
4 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
5 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
6 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
7 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
8 Erik Bogren Ericsson AB37,3692018-03-07
9 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
10 Alex Engblom Tjörns MF37,4752018-03-03
11 Christoffer Waern GKM Miata Team37,4952018-01-29
12 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4992018-03-26
13 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
14 Christian Nielsen Advania37,5262018-01-29
15 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
16 Fredrik Gross Auto Trim37,5462018-01-29
17 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
18 Oscar Freidlitz Dinox3m37,5972018-02-21
19 Alexander Lindau FMCK Borås37,6122017-08-28
20 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
21 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
22 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
23 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
24 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
25 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
26 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,7622017-12-29
27 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
28 Andreas Wikström Gb Glass37,7762017-11-06
29 Christian Hallgren Vectorized37,7812018-02-26
30 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
31 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
32 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
33 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
34 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
35 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
36 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
37 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
38 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
39 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
40 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
41 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
42 Tony Ageskog TA Servic37,8562018-02-26
43 Philippe Grange Goodspeed37,8782018-05-03
44 André Niemann Karin37,8832015-01-26
45 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,8952017-09-25
46 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
47 David Lyckelid Good Solutions37,9092018-04-10
48 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
49 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
50 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
51 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
52 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
53 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
54 Jonny Johansson NTT AB37,9372018-01-27
55 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
56 Niclas Olsson Offseason37,9462017-10-30
57 Daniel Wikström GB Glass37,9482017-08-28
58 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
59 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
60 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
61 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
62 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
63 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
64 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
65 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
66 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
67 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,0132018-03-24
68 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
69 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
70 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
71 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
72 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
73 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
74 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
75 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
76 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
77 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
78 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
79 Christoffer Pihl Borås MK38,0782017-12-26
80 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
81 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
82 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
83 Christian Björsegård Team Skanska38,0992018-02-16
84 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
85 Lasse Larsson Larsson Racing38,1212018-02-26
86 Malcolm Lauritzen Mamma38,1212018-05-02
87 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
88 Johan Amtner H&M38,1312018-02-10
89 Niclas Harbig M4 Racing38,1342017-10-30
90 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
91 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
92 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
93 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
94 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
95 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
96 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
97 Claes Petersson Peterssons Racing38,1622018-04-18
98 Michel Ring Bilstudion38,1632017-11-04
99 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
100 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
101 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
102 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
103 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
104 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
105 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
106 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
107 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
108 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,2032018-01-07
109 Mattias Evensson Polestar38,2102018-02-06
110 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
111 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
112 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
113 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
114 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
115 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
116 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
117 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
118 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
119 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
120 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
121 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
122 William Devletyan Aldardo38,2512017-08-28
123 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
124 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
125 Michael Nilsson SVKG38,2572018-02-01
126 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
127 Jari Jokela Aronssons Bil38,2632018-01-08
128 Oskar Hellsten Cevt38,2632017-12-18
129 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
130 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
131 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
132 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
133 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,2752017-10-23
134 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
135 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
136 Magnus Berglin Sorc Racing38,2832018-01-27
137 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
138 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
139 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
140 Julius Borgvind Qvirist38,2912018-04-15
141 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
142 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
143 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
144 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
145 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
146 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
147 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
148 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
149 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
150 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
151 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
152 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,3222018-04-11
153 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
154 Lukas Ahlgren Fetersbergs38,3252018-01-27
155 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
156 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
157 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
158 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
159 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
160 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
161 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
162 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
163 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
164 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
165 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
166 Alex Carlson Werkfahrer38,3482018-05-03
167 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
168 FABIAN Jonsson Monaco Racing38,3532018-04-02
169 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
170 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
171 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
172 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
173 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
174 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
175 Christian Sabel Mercedes38,3712018-01-21
176 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
177 Per-Åke Andersson SVB38,3762017-11-01
178 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
179 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
180 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
181 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,3902017-10-05
182 Robin Magnusson Hulta Racing38,3902018-04-03
183 Johan Andersson SVB38,3922017-11-08
184 Luna Lindegren Victoria´s secret38,3932018-03-31
185 Emil Sahl Elli38,3932018-01-14
186 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
187 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
188 Nemo Jörgensen Redbull38,4072017-08-09
189 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
190 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
191 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
192 Daniel Nilsson Bil-Nilsson38,4162018-05-04
193 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
194 Axel Hildebrand Lantmännen38,4182017-10-17
195 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
196 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
197 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
198 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
199 Colin Martin 338,4272015-06-29
200 Karl-Johan Hagelin AL Racing38,4292017-10-30
201 Alexander Ehrenström Josef38,4292017-11-04
202 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
203 Farre Khos BVV Bil AB38,4362017-10-23
204 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
205 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
206 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
207 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
208 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
209 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
210 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
211 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
212 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
213 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
214 Oskar Sporer #23238,4582017-12-29
215 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
216 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
217 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
218 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
219 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
220 Simon Billhult Nocco38,4672018-04-07
221 David Lundberg Assbeard38,4692018-02-24
222 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
223 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
224 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
225 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
226 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
227 Johan Stål Bil-Nilsson38,4842018-05-04
228 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
229 kenzo bauer max38,4902017-08-10
230 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
231 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
232 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
233 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
234 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
235 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
236 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
237 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
238 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
239 Per Skårner Intersport38,5182018-04-09
240 Michell Afran Le croissant38,5182018-04-18
241 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
242 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
243 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
244 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
245 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
246 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
247 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
248 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
249 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
250 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
251 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
252 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
253 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
254 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
255 Lars-åke Lyckskär Min Fru38,5372018-03-22
256 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
257 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
258 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
259 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
260 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
261 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
262 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
263 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
264 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
265 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
266 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
267 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
268 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
269 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
270 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
271 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
272 Emil Clemensson Hi3G Access38,5692018-04-15
273 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
274 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
275 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
276 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
277 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
278 Andreas Hagberg Alpklyftan38,5822017-09-28
279 Andreas Johansson MacGregor38,5832018-04-25
280 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
281 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
282 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
283 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
284 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
285 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
286 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
287 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
288 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
289 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
290 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
291 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
292 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
293 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
294 Dan Johansson Flying Fellows38,6042018-03-24
295 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
296 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
297 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
298 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
299 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
300 Moe Saeed Chalmers Formula Student38,6112018-04-18
301 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,6122018-03-03
302 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
303 Peter Stavered Cevt38,6132017-12-18
304 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
305 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
306 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
307 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
308 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
309 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
310 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
311 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
312 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
313 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
314 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
315 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
316 Mikko Väätäjä Hot-mix / EKC38,6532017-10-11
317 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
318 Jesper Eliasson Alingsås Friidrottsförening38,6562018-03-31
319 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
320 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
321 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
322 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
323 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
324 Linus Lindqvist Nöjesbyrån38,6652018-05-18
325 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
326 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
327 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
328 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
329 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
330 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
331 Tim Sannes Sweep38,6762017-11-04
332 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
333 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
334 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
335 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
336 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
337 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
338 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
339 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
340 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
341 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
342 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
343 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
344 Daniel Eklund Getängs38,6922018-01-27
345 Will Wright Pursuing Passion38,6932017-10-17
346 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
347 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
348 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
349 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
350 Linus Björkman Pappa betalar38,6982018-05-01
351 Simon Assadi SSC38,7002017-10-21
352 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
353 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
354 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
355 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
356 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
357 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
358 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
359 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
360 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
361 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
362 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
363 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
364 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
365 Christian Aspvid Team Aspvid38,7142017-10-15
366 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
367 Torbjörn Svensson Cramo38,7152017-11-15
368 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
369 Gustav Dahl Audi GBG38,7162018-03-22
370 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
371 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
372 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
373 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
374 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
375 Oscar Österberg Särö IK38,7252018-01-21
376 Kevin Finstad H&M38,7292018-02-10
377 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
378 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
379 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
380 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
381 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
382 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
383 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
384 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
385 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
386 Benjamin Karnik KHS38,7392018-02-25
387 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
388 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
389 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
390 Daniel Persson ISAB RÖRINFODRING38,7462018-05-05
391 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
392 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
393 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
394 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
395 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
396 Scott Mårtensson Linde38,7522017-10-12
397 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
398 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
399 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
400 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
401 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
402 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
403 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
404 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
405 Julius Vahlen SAM AB38,7672017-10-13
406 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
407 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
408 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
409 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
410 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
411 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
412 Jimmy Bengtsson Svensex AB38,7762018-05-05
413 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
414 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
415 Tommy Majuri Min Svensexa38,7782018-03-10
416 Fredrik Klintbäck Autolounge38,7792018-02-06
417 Daniel Thomsen Spindeln Ivan38,7812018-04-07
418 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
419 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
420 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
421 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
422 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
423 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
424 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
425 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
426 Michael Kallies värmekällan38,7952017-10-01
427 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
428 Roger Gustafsson Riboverken RZ Gruppen38,7962017-10-06
429 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
430 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
431 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
432 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
433 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
434 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
435 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
436 Patrik Andersson SVB38,8022017-11-29
437 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
438 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
439 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
440 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
441 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
442 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
443 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
444 William Rhedin Ferrari38,8172018-02-25
445 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
446 Bill Fredriksson Ryckt slang38,8192018-04-07
447 Philip Johansson Pålaliden38,8192018-04-10
448 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
449 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
450 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
451 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
452 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
453 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
454 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
455 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
456 Lucas Akyol Nordic Auto38,8272017-10-07
457 Christoffer Johansson Betolio38,8272017-10-08
458 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
459 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
460 Mikael Andersson Honda Power38,8292017-12-16
461 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
462 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
463 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
464 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
465 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
466 Björn Hall Rydboholmsgaraget38,8352018-04-07
467 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
468 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
469 Richard Lundin #danielvarbjuden38,8382018-05-18
470 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
471 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
472 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
473 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
474 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
475 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
476 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
477 Mats Björkman Team 1338,8462018-05-01
478 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
479 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
480 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
481 Carl Sandberg Volvo Cars Vdyn Cae38,8522017-12-18
482 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
483 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
484 Tommy Olofsson Nevs38,8552017-12-18
485 Christoffer Syldervik Mack forum38,8562018-04-21
486 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
487 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
488 Tommy Pettersson Petterssons Robotklippare AB38,8572018-02-02
489 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
490 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
491 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
492 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
493 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
494 Pontus Kristensson Lantmännen Aspen38,8622017-10-17
495 Johan Lagerlöf Liv38,8622017-10-29
496 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
497 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
498 Peter Ovner MTG Racing38,8662017-11-11
499 Masayasu Ieda Syncromatic38,8662018-03-10
500 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
501 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
502 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
503 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
504 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
505 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
506 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
507 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
508 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
509 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
510 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
511 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
512 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
513 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
514 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
515 Lennart Jalling Saab38,8802017-09-23
516 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
517 Jakob Andersson SVB38,8822017-10-11
518 Johannes Viktorsson Supra38,8822018-04-07
519 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
520 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
521 Fredrik Rumin Autolounge38,8832018-02-06
522 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
523 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
524 Marcus Thuresson Carlssons El och Jakt38,8852018-02-10
525 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
526 Viktor Rann Erikson Rann38,8862018-03-30
527 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
528 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
529 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
530 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
531 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
532 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
533 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
534 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
535 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
536 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
537 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
538 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
539 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
540 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
541 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
542 Noah Björk Lextorp IF38,8972018-02-17
543 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
544 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
545 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
546 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
547 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
548 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
549 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
550 Jonas Andersson Servicekontoret38,9012018-04-07
551 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
552 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
553 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
554 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
555 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
556 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
557 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
558 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
559 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,9072018-03-17
560 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
561 Emil Green Desab38,9072018-02-03
562 Asmir Klica ACEE38,9082017-10-08
563 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
564 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
565 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
566 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
567 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
568 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
569 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
570 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
571 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
572 Santino Domini HL38,9162015-08-10
573 Ture Adetoft west speed racing38,9162017-10-22
574 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
575 Oscar Boström Incerno38,9202017-10-27
576 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
577 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
578 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
579 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
580 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
581 Michael Ring  38,9282014-10-18
582 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
583 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
584 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
585 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
586 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
587 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
588 Thomas Henriksson Volvo38,9322017-10-07
589 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
590 Nicklas Enqvist Convini38,9382017-12-02
591 Peder Strömberg KVD Bil38,9382018-05-16
592 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
593 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
594 Victor Ström Metalshake38,9432017-10-30
595 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
596 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
597 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
598 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
599 Håkan Olausson Motor Events38,9482018-03-04
600 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
601 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
602 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
603 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
604 Patrik Marklund Volvo Cars38,9522018-03-03
605 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
606 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
607 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
608 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
609 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
610 Nima Forooghi Car care38,9562017-10-07
611 William Börjesson Frölunda Indians38,9572017-11-01
612 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
613 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
614 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
615 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
616 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
617 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
618 Jonas Enqvist Convini38,9602017-12-02
619 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
620 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
621 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
622 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
623 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
624 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
625 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
626 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
627 Daniel Meier Redbull38,9702018-02-18
628 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
629 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
630 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
631 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
632 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
633 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
634 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
635 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
636 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
637 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
638 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
639 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
640 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
641 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
642 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
643 Kristoffer Dahlström KVD Bil38,9772018-05-16
644 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
645 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
646 Urban Gustafsson Simpelt AB38,9802017-12-29
647 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
648 Pontus Petersson INTERSPORT38,9812018-04-09
649 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
650 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
651 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
652 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
653 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
654 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
655 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
656 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
657 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
658 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
659 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
660 Tom Johansson Ryckt slang38,9902018-04-07
661 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
662 Filip Ternbon Simon Ryfors38,9922017-11-09
663 Mathias Osten Din bil Sisjön38,9922018-05-12
664 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
665 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
666 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
667 Niklas Billing Mamma&Pappa38,9952017-11-04
668 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
669 Christian Magnusson Scanditron38,9972018-04-07
670 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
671 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
672 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
673 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
674 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
675 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
676 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
677 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
678 Alexander Bosson pappa39,1422018-05-06
679 Wilmer Wallenstam West Speed Racing39,1872017-08-16
680 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
681 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
682 Ella Benje Ella Benje Racing39,2102018-05-16
683 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
684 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
685 Tezz Hammarén Pappa39,2612018-05-16
686 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
687 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
688 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
689 Christiane Ilgenfritz SKF39,3072018-01-24
690 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
691 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
692 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
693 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
694 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
695 Erik Björlin Trafikverket39,4052018-05-03
696 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
697 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
698 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
699 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
700 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
701 Agnes Carlson Carlsons Garage39,5152018-03-31
702 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
703 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
704 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
705 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
706 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
707 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
708 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
709 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
710 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
711 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
712 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
713 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
714 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
715 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
716 Linda Forsberg Göteborgs Universitet39,6432018-05-06
717 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
718 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
719 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
720 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
721 Sara Pettersson Husqvarna39,6762017-12-09
722 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
723 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
724 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
725 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
726 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
727 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
728 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
729 Frida Forsell Frölunda Däckshop39,7712018-05-18
730 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
731 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
732 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
733 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
734 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
735 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
736 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
737 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
738 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
739 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
740 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
741 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
742 Simon Westergren KBK39,8742017-09-06
743 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
744 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
745 Anette Hansson Trångalidens Motorklubb39,8932018-05-18
746 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
747 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
748 NATHALIE ANDREASSON MTG39,9162018-03-29
749 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
750 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
751 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
752 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
753 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
754 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
755 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
756 Zandra Pöyhönen Volvo40,0172017-11-23
757 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
758 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
759 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
760 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
761 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
762 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
763 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
764 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
765 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
766 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
767 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
768 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
769 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN40,0942018-05-08
770 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
771 Anna Påsse GKIK40,1022018-03-10
772 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
773 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
774 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
775 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
776 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
777 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
778 Anneli Claesson Veidekke40,1352017-11-22
779 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
780 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
781 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
782 Marcus Von Elek McDonalds40,1602018-04-30
783 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
784 Sandra Andersson Motor-Events40,1692018-03-04
785 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
786 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
787 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
788 Nikita Verme Go Karting Majorna40,1892018-02-12
789 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
790 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
791 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
792 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
793 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
794 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
795 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
796 Sarah Wiberg Petterssons Robotklippare AB40,2392018-02-02
797 Marie Petersson Åsa If40,2402017-12-16
798 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
799 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
800 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
801 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
802 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
803 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
804 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
805 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
806 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
807 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
808 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
809 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
810 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
811 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
812 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
813 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
814 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
815 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
816 Neo Jokela Aronssons Bil40,3032018-05-01
817 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
818 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
819 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
820 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
821 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
822 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
823 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
824 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
825 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
826 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
827 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
828 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
829 Johanna Målberg Torestorp Aero40,3632018-02-11
830 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
831 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
832 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
833 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
834 Elsa Hagman Pappas motorsport40,3902018-01-08
835 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
836 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
837 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
838 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
839 Erika Olsén Castellum40,4092017-11-21
840 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
841 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
842 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
843 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
844 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
845 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
846 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
847 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
848 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
849 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
850 Alvin Säwström Farsan40,4592018-05-06
851 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
852 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
853 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
854 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
855 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
856 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
857 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
858 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
859 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
860 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
861 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
862 Linnea Wåssen Lövaskog40,5322018-05-12
863 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
864 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
865 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
866 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
867 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
868 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
869 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
870 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
871 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
872 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
873 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
874 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
875 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
876 Anna Gunnarsson VG Region40,5732018-04-07
877 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
878 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
879 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
880 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
881 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
882 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
883 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
884 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
885 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
886 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
887 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
888 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
889 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
890 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
891 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
892 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
893 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
894 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
895 Jennie Mandini Castellum40,6342017-11-21
896 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
897 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
898 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
899 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
900 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
901 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
902 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
903 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
904 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
905 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
906 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
907 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
908 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
909 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
910 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
911 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
912 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
913 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
914 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
915 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
916 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
917 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
918 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
919 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
920 Pernilla Mällbin MTG Gbg40,7172018-02-09
921 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
922 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
923 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
924 Alexandra Hietanen Volvo40,7402018-02-07
925 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
926 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
927 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
928 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
929 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
930 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
931 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
932 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
933 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
934 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
935 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
936 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
937 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
938 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
939 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
940 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
941 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
942 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
943 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
944 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
945 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
946 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
947 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
948 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
949 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
950 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
951 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
952 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
953 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
954 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
955 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
956 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
957 Anna Wallquist TTS40,8432018-03-11
958 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
959 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
960 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
961 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season40,8482017-12-09
962 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
963 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
964 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
965 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
966 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
967 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
968 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
969 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
970 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
971 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
972 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
973 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
974 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
975 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
976 Karin Pantic Mysmin40,9122018-05-10
977 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
978 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
979 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
980 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
981 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
982 Amanda Bondesson Önnereds HK40,9252018-02-14
983 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
984 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
985 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN40,9282018-05-08
986 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
987 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
988 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
989 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
990 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
991 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
992 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
993 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
994 Annie Johansson Veidekke40,9472017-11-22
995 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
996 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
997 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
998 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
999 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
1000 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
1001 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
1002 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
1003 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
1004 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
1005 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
1006 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
1007 Pauline Norrhamn Tjörns MF40,9682018-03-03
1008 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
1009 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
1010 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
1011 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
1012 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
1013 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
1014 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
1015 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
1016 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
1017 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
1018 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
1019 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
1020 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
1021 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
1022 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
1023 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
1024 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
1025 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
1026 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
1027 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
1028 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
1029 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
1030 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
1031 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
1032 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
1033 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
1034 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
1035 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
1036 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
1037 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
1038 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
1039 Sophie Eriksson Fazer41,0702017-12-15
1040 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
1041 Linnea Gyllensvaan MERH41,0742018-04-25
1042 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
1043 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
1044 Sophie Alvén Studentconsulting41,0892018-04-19
1045 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
1046 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
1047 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
1048 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
1049 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
1050 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
1051 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
1052 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
1053 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
1054 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
1055 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
1056 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
1057 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
1058 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
1059 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
1060 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
1061 Johanna Eliasson SABB41,1562018-01-13
1062 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
1063 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
1064 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
1065 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
1066 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
1067 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
1068 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
1069 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
1070 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
1071 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
1072 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
1073 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
1074 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
1075 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
1076 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
1077 Johanna Gustavsson Pedagogen41,1952018-04-14
1078 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
1079 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
1080 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
1081 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
1082 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
1083 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
1084 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
1085 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
1086 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
1087 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
1088 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
1089 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
1090 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
1091 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
1092 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
1093 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
1094 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
1095 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
1096 Martina Johansson Marstrandyachts41,2372018-04-09
1097 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
1098 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
1099 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
1100 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
1101 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
1102 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
1103 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
1104 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
1105 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
1106 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
1107 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
1108 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
1109 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
1110 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
1111 Maria Forssten Veidekke41,2702017-11-22
1112 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
1113 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
1114 Jeanette Jönsson Avloppsakuten41,2832017-12-28
1115 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
1116 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
1117 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
1118 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
1119 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
1120 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
1121 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
1122 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
1123 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
1124 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
1125 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
1126 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
1127 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
1128 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
1129 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
1130 Lina Gullbrandson Sundsvall41,3302018-05-12
1131 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
1132 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
1133 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
1134 Marlene Boke Made By Marley41,3402018-02-10
1135 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
1136 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
1137 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
1138 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
1139 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
1140 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
1141 Linda Vannerlund FTV Landvetter41,3602018-01-07
1142 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
1143 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
1144 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
1145 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
1146 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
1147 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
1148 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
1149 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
1150 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
1151 Emmelie Adamsson Strömstad Spa41,3762017-12-18
1152 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
1153 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
1154 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1155 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1156 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
1157 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
1158 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
1159 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
1160 Malin Bergsten Vasakronan41,4102018-02-28
1161 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
1162 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
1163 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
1164 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
1165 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
1166 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
1167 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
1168 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
1169 Filiph Dock Lindåskolan41,4432018-04-05
1170 Sandra Lövgren Chalmers41,4432018-05-14
1171 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
1172 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
1173 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
1174 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
1175 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
1176 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
1177 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
1178 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
1179 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
1180 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
1181 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
1182 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
1183 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
1184 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
1185 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
1186 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
1187 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
1188 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
1189 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
1190 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1191 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1192 Felicia Ekener Barista41,4692017-12-29
1193 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
1194 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
1195 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
1196 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
1197 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
1198 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
1199 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
1200 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
1201 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
1202 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
1203 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
1204 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
1205 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
1206 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
1207 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
1208 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
1209 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
1210 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
1211 Eleonor Ryding AHK41,5082017-10-06
1212 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
1213 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
1214 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
1215 Sofia Hjalmarsson Semcon41,5172017-10-05
1216 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
1217 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
1218 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
1219 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
1220 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
1221 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
1222 Ronja samuelsson pinchos41,5322018-01-05
1223 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
1224 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
1225 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
1226 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
1227 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
1228 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
1229 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
1230 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
1231 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
1232 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
1233 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
1234 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
1235 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
1236 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
1237 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
1238 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
1239 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
1240 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
1241 Susanna Johansson MEAB41,5682018-04-21
1242 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
1243 Rebecca Närhi IKEA Of Sweden41,5732017-11-13
1244 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
1245 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
1246 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
1247 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
1248 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
1249 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
1250 Iman Faily BigMac41,5872017-09-22
1251 Camilla Haastrup-nielsen McKinsey41,5872017-11-20
1252 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
1253 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
1254 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
1255 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
1256 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
1257 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
1258 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
1259 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
1260 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
1261 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
1262 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
1263 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
1264 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
1265 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
1266 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
1267 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
1268 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
1269 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
1270 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
1271 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
1272 Monika Depta  41,6232015-06-07
1273 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
1274 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
1275 Emilia Wangeskog Wangeskogs svets o smide41,6302017-12-17
1276 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
1277 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
1278 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
1279 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
1280 Annika Malmgren Drottning Silvias Barnsjukhus41,6392018-04-04
1281 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
1282 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
1283 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
1284 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
1285 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
1286 Amelie Olsen Team Pappa41,6502018-02-17
1287 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
1288 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
1289 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
1290 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
1291 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
1292 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
1293 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
1294 Joel Agård Särö41,6672018-05-20
1295 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
1296 Caroline Hjalmarsson chalmers41,6702017-10-25
1297 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
1298 Karin Biswanger Henke41,6712018-03-31
1299 Sonja Henriksson Hson41,6722018-01-20
1300 Ulrika Wemmert Volvo AB41,6742017-11-14
1301 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
1302 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
1303 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
1304 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
1305 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
1306 Ulrika Davidsson Scil41,6782017-10-28
1307 Maria Cronholm Ulvesund Kungälv41,6822017-10-14
1308 Malin Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB41,6892017-11-12
1309 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
1310 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
1311 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
1312 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
1313 Petra Sennelöv Adisa41,6932018-02-13
1314