Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Alla varvtider

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
3 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
4 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
5 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
6 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
7 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
8 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
9 Erik Bogren Ericsson AB37,4702017-05-17
10 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
11 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
12 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
13 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
14 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
15 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
16 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6652016-02-29
17 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
18 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
19 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
20 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
21 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
22 Marcel Ummelen AkzoNobel37,7622017-05-08
23 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
24 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
25 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
26 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
27 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
28 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
29 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
30 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
31 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
32 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
33 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
34 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
35 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
36 Alexander Lindau FMCK Borås37,8582017-05-08
37 André Niemann Karin37,8832015-01-26
38 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
39 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
40 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
41 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
42 Andreas Wikström Gb Glass37,9172015-06-29
43 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
44 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
45 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
46 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
47 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
48 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
49 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
50 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
51 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
52 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
53 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
54 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
55 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
56 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
57 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
58 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
59 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
60 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
61 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
62 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
63 David Lyckelid Good Solutions38,0532017-07-11
64 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
65 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
66 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
67 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
68 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
69 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
70 Daniel Wikström GB Glass38,1162015-06-29
71 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
72 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
73 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
74 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
75 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
76 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
77 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
78 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
79 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
80 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
81 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
82 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
83 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
84 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
85 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
86 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
87 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
88 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
89 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
90 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
91 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
92 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
93 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
94 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
95 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
96 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
97 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
98 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
99 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb38,2492017-06-26
100 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
101 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
102 William Devletyan Aldardo38,2582017-07-07
103 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
104 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
105 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
106 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
107 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
108 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
109 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
110 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
111 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
112 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
113 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
114 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
115 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
116 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
117 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
118 Niclas Olsson Team Honda Sweden38,3132015-10-11
119 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
120 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
121 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
122 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
123 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
124 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
125 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
126 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
127 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
128 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
129 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
130 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
131 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
132 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
133 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
134 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
135 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
136 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
137 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
138 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
139 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
140 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
141 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
142 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
143 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
144 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
145 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
146 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
147 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
148 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
149 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
150 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
151 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
152 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
153 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
154 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
155 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
156 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
157 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
158 Colin Martin 338,4272015-06-29
159 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,4342016-01-13
160 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
161 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
162 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
163 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
164 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
165 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
166 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
167 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
168 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
169 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
170 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
171 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
172 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
173 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
174 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
175 Elin Tranefors Dickies38,4732017-06-16
176 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
177 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
178 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
179 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
180 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
181 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
182 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
183 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
184 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
185 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
186 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
187 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
188 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
189 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
190 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
191 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
192 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
193 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
194 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
195 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
196 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
197 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
198 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
199 Axel Hildebrand Lantmännen38,5382016-10-18
200 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
201 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
202 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
203 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
204 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
205 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
206 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
207 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
208 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
209 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
210 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
211 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
212 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
213 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
214 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
215 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
216 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
217 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
218 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
219 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
220 Elli Liden gokaringMajorna38,5852016-07-27
221 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
222 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
223 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
224 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
225 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
226 Timothy Hansson Diveteam38,5912016-11-07
227 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
228 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
229 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
230 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
231 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
232 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
233 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
234 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
235 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
236 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
237 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
238 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
239 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
240 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
241 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
242 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
243 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
244 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
245 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
246 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
247 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
248 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
249 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
250 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
251 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
252 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
253 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
254 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
255 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
256 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
257 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
258 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
259 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
260 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
261 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
262 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
263 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
264 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
265 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
266 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
267 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
268 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
269 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
270 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
271 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
272 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
273 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
274 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
275 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
276 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
277 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
278 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
279 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
280 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
281 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
282 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
283 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
284 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
285 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
286 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
287 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
288 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
289 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
290 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
291 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
292 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
293 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
294 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
295 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
296 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
297 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
298 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
299 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
300 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
301 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
302 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
303 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
304 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
305 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
306 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
307 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
308 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
309 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
310 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
311 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
312 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
313 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
314 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
315 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
316 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
317 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
318 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
319 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
320 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
321 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
322 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
323 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
324 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
325 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
326 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
327 Jacob Jonsson Monaco Racing38,7862016-10-23
328 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
329 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
330 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
331 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
332 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
333 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
334 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
335 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
336 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey38,7992017-04-03
337 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
338 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
339 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
340 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
341 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
342 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
343 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
344 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
345 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
346 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
347 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
348 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
349 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
350 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
351 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
352 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
353 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
354 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
355 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
356 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
357 Daniel Molin danielmolin.se38,8292016-08-30
358 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
359 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
360 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
361 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
362 andreas roos Audi Göteborg38,8352017-05-20
363 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
364 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
365 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
366 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
367 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
368 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
369 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
370 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
371 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
372 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
373 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
374 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
375 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
376 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
377 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
378 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
379 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
380 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
381 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
382 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
383 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
384 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
385 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
386 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
387 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
388 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
389 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
390 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
391 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
392 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
393 Mikael Andersson Honda Power38,8722014-10-15
394 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
395 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
396 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
397 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
398 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
399 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
400 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
401 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
402 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
403 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
404 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
405 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
406 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
407 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
408 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
409 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
410 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
411 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
412 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
413 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
414 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
415 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
416 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
417 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
418 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
419 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
420 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
421 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
422 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
423 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
424 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
425 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
426 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
427 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
428 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
429 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
430 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
431 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
432 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
433 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
434 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
435 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
436 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
437 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
438 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
439 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
440 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
441 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
442 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
443 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
444 Santino Domini HL38,9162015-08-10
445 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
446 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
447 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
448 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
449 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
450 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
451 Michael Ring  38,9282014-10-18
452 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
453 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
454 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
455 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
456 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
457 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
458 Oscar Boström Incerno38,9332016-11-20
459 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
460 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
461 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
462 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
463 Richard Tellberger Lönns Truckar38,9442015-12-28
464 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
465 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
466 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
467 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
468 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
469 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
470 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
471 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
472 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
473 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
474 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
475 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
476 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
477 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
478 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
479 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
480 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
481 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
482 Michell Afran Le croissant38,9622014-09-02
483 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
484 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
485 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
486 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
487 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
488 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
489 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
490 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
491 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
492 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
493 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
494 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
495 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
496 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
497 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
498 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
499 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
500 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
501 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
502 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
503 Christoffer Pihl Borås MK38,9752016-11-26
504 Oscar Larsson Borås Motorklubb38,9752017-02-27
505 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
506 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
507 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
508 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
509 William Börjesson Frölunda Indians38,9812017-02-24
510 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
511 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
512 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
513 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
514 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
515 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
516 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
517 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
518 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
519 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
520 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
521 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
522 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
523 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
524 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
525 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
526 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
527 Nathalie Nyman Aldardo39,0022016-05-30
528 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
529 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
530 Sanna Andreasson Gokartcentralen39,1422017-01-08
531 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
532 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
533 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
534 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
535 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
536 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
537 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
538 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
539 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
540 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
541 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
542 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
543 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
544 Luna Lindegren Victoria´s secret39,4792017-04-20
545 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
546 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
547 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
548 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
549 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
550 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
551 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
552 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
553 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
554 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
555 Martina Ivarsson Fit for fight39,6122017-06-05
556 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
557 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
558 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
559 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
560 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
561 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
562 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
563 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
564 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
565 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
566 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
567 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
568 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
569 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
570 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
571 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
572 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
573 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
574 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
575 Caspar Ummelen Akzonobel39,7962017-05-21
576 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
577 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
578 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
579 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
580 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
581 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
582 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
583 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
584 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
585 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
586 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
587 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
588 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
589 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
590 Malcolm Lauritzen Redbull39,9622016-12-05
591 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
592 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
593 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
594 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
595 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
596 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
597 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
598 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
599 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
600 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
601 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
602 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
603 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen40,0912015-10-20
604 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
605 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
606 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
607 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
608 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
609 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
610 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
611 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
612 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
613 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
614 Wilmer Wallenstam West Speed Racing40,1612016-11-01
615 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
616 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
617 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
618 Alexander Bosson pappa40,1882017-06-18
619 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
620 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
621 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
622 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
623 Oskar Sporer #23240,2152016-12-17
624 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
625 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
626 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
627 Elin Störholt Polhem40,2272015-12-26
628 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
629 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
630 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
631 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
632 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
633 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
634 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
635 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
636 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
637 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
638 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
639 Erik Björlin Trafikverket40,2802017-06-18
640 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
641 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
642 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
643 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
644 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
645 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
646 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
647 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
648 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
649 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,3342016-07-13
650 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
651 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
652 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
653 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
654 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
655 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
656 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
657 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
658 Bitte Singmyr Eklandaskolan40,3832016-08-13
659 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
660 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
661 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
662 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
663 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
664 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
665 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
666 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
667 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
668 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
669 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
670 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
671 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
672 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
673 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
674 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
675 Joel Björk Ekman Racing40,4842017-07-09
676 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
677 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
678 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
679 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
680 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
681 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
682 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
683 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
684 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
685 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
686 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
687 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
688 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
689 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
690 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
691 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
692 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
693 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
694 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
695 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
696 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
697 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
698 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
699 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
700 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
701 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
702 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
703 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
704 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
705 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
706 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
707 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
708 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
709 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
710 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
711 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
712 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
713 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
714 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
715 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
716 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
717 Tezz Hammarén Pappa40,6562017-07-11
718 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
719 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
720 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
721 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
722 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
723 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
724 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
725 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
726 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
727 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
728 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
729 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
730 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
731 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
732 Jennie Mandini Castellum40,7042017-04-09
733 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
734 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
735 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
736 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
737 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
738 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
739 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
740 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
741 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
742 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
743 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
744 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
745 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
746 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
747 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
748 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
749 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
750 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
751 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
752 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
753 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
754 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
755 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
756 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
757 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
758 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
759 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
760 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
761 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
762 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
763 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
764 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
765 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
766 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
767 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
768 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
769 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
770 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
771 Nikita Verme Go Karting Majorna40,8772017-06-05
772 Tony Lindstrand Phillipe40,8772017-05-28
773 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
774 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
775 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
776 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
777 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
778 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
779 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
780 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
781 Simon Westergren KBK40,9132017-07-13
782 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
783 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
784 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
785 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
786 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
787 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
788 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
789 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
790 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
791 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
792 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
793 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
794 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
795 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
796 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
797 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
798 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
799 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
800 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
801 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
802 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
803 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
804 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
805 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
806 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
807 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
808 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
809 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
810 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
811 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
812 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
813 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
814 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
815 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
816 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
817 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
818 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
819 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
820 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
821 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
822 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
823 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
824 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
825 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
826 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
827 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
828 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
829 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
830 Joel Miller Ösets BK41,0842017-06-20
831 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
832 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
833 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
834 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
835 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
836 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
837 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
838 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
839 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
840 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
841 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
842 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
843 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
844 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
845 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
846 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
847 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
848 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
849 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
850 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
851 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
852 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
853 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
854 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
855 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
856 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
857 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy41,1982017-02-12
858 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
859 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
860 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
861 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
862 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
863 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
864 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
865 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
866 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
867 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
868 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
869 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
870 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
871 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
872 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
873 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
874 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
875 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
876 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
877 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
878 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
879 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
880 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
881 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
882 Theo Johansson Frölunda Indians41,2582017-02-22
883 Joel Tellberger Lönns Truckar41,2632017-05-19
884 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
885 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
886 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
887 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
888 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
889 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
890 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
891 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
892 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
893 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
894 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
895 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
896 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
897 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
898 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
899 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
900 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
901 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
902 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
903 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
904 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
905 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
906 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
907 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
908 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
909 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
910 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
911 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
912 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
913 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
914 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
915 Julia Krantz Karl Johan41,3652017-02-22
916 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
917 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
918 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
919 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
920 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
921 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
922 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
923 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
924 Max Magnusson Lillegårdskolan41,3992017-07-17
925 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
926 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
927 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
928 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
929 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
930 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
931 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
932 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
933 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
934 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
935 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
936 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
937 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
938 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
939 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
940 Hugo Lundberg MetroBil41,4462017-06-16
941 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
942 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
943 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
944 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
945 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
946 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
947 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
948 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
949 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
950 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
951 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
952 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
953 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
954 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
955 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
956 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
957 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
958 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
959 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
960 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
961 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
962 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
963 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
964 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
965 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
966 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
967 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
968 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
969 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
970 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
971 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
972 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
973 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
974 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
975 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
976 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
977 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
978 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
979 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
980 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
981 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
982 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
983 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
984 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
985 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
986 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
987 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
988 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
989 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
990 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
991 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
992 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
993 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
994 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
995 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
996 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
997 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
998 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
999 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
1000 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
1001 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
1002 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
1003 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
1004 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
1005 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
1006 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
1007 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
1008 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
1009 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
1010 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
1011 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
1012 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
1013 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
1014 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
1015 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
1016 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
1017 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
1018 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
1019 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
1020 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
1021 Monika Depta  41,6232015-06-07
1022 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
1023 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
1024 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
1025 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
1026 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
1027 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
1028 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
1029 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
1030 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
1031 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
1032 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
1033 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
1034 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
1035 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
1036 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
1037 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
1038 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
1039 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
1040 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
1041 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
1042 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
1043 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
1044 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
1045 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
1046 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
1047 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
1048 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
1049 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
1050 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
1051 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
1052 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
1053 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
1054 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
1055 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
1056 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
1057 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
1058 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
1059 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
1060 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
1061 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
1062 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
1063 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
1064 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
1065 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
1066 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
1067 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
1068 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
1069 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
1070 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
1071 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
1072 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
1073 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
1074 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
1075 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
1076 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
1077 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
1078 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
1079 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
1080 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
1081 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
1082 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
1083 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
1084 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
1085 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
1086 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
1087 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
1088 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
1089 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
1090 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
1091 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
1092 Emelie Andreassen Pappa41,8172015-04-24
1093 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
1094 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
1095 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
1096 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
1097 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
1098 Buster Sandström LN7041,8442016-08-18
1099 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
1100 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
1101 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
1102 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
1103 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
1104 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
1105 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
1106 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
1107 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
1108 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
1109 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
1110 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
1111 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
1112 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
1113 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
1114 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
1115 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
1116 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
1117 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
1118 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
1119 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
1120 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
1121 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
1122 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
1123 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
1124 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
1125 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
1126 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
1127 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
1128 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
1129 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
1130 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
1131 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
1132 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
1133 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
1134 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
1135 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
1136 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
1137 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
1138 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
1139 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
1140 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
1141 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
1142 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
1143 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
1144 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
1145 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
1146 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
1147 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
1148 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
1149 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
1150 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
1151 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
1152 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
1153 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
1154 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
1155 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
1156 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
1157 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
1158 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
1159 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
1160 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
1161 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
1162 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
1163 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
1164 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
1165 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
1166 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
1167 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
1168 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
1169 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
1170 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
1171 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1172 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1173 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
1174 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
1175 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
1176 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
1177 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
1178 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
1179 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
1180 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
1181 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
1182 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
1183 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
1184 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
1185 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
1186 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
1187 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
1188 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
1189 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
1190 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
1191 Albin Hagman Pappas motorsport41,9972016-10-16
1192 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28
1193 Matteo Wang presse42,0032017-02-23
1194 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
1195 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
1196 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
1197 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
1198 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
1199 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
1200 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
1201 Hugo Hammarstrand Gokart42,1622017-05-19
1202 Robert Freidlitz ÄFF42,1642017-02-16
1203 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
1204 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
1205 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
1206 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
1207 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK42,3392017-01-27
1208 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
1209 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
1210 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
1211 Douglas Törnblom Samskolan42,3662015-08-10
1212 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
1213 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
1214 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
1215 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
1216 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
1217 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
1218 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
1219 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
1220 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
1221 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
1222 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
1223 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
1224 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
1225 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
1226 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
1227 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
1228 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
1229 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
1230 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
1231 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
1232 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
1233 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
1234 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
1235 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
1236 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
1237 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
1238 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
1239 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
1240 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
1241 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
1242 Marcus Von Elek McDonalds42,7222016-10-31
1243 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
1244 Isaiya Attie Toltorps Skolan42,7432016-04-05
1245 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
1246 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
1247 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,7842017-07-14
1248 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
1249 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
1250 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
1251 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
1252 Anton Hybring Högadal Skolan42,8222017-04-15
1253 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
1254 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
1255 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
1256 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
1257 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
1258 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
1259 Anton Hyllborn Gokarting42,9162017-04-01
1260 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
1261 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
1262 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
1263 Rasmus Löberg Önneröd Skolan42,9352016-09-18
1264 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
1265 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
1266 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
1267 Tobias Nicklasson Partille HK42,9932017-07-14
1268 Robin Svensson Manchester City43,0442017-07-19
1269 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
1270 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
1271 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
1272 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
1273 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
1274 Elsa Hagman Pappas motorsport43,0942016-10-16
1275 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
1276 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
1277 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
1278 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
1279 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
1280 William Morken 3ker43,1672017-06-11
1281 Olivia Lundberg Metrobil43,1682017-06-16
1282 Markus Persson Lindåsskolan43,2182016-10-23
1283 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
1284 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
1285 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
1286 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
1287 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
1288 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
1289 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
1290 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
1291 Alice Friman team alice43,2902017-07-14
1292 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
1293 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
1294 Adam Jarlebrand Mormor Racing43,3152016-07-13
1295 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
1296 Joel Agård Särö43,3202016-07-06
1297 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
1298 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
1299 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
1300 Arya Mehrara Steelseries43,3532017-01-31
1301 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
1302 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
1303 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
1304 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
1305 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
1306 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
1307 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
1308 Elliot Rosdahl MHF Partille43,4082015-12-20
1309 Constantin Ibrahim Volvo PV43,4122017-06-09
1310 Edvin Ljung Bemanningskompaniet43,4452016-12-30
1311 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
1312 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
1313 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
1314 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
1315 Jacob Malcolm Dalaskolan43,4632016-07-25
1316 Sebastian Hellenäs SVKG43,4672015-12-05
1317 Gustaf Axelsson Pappa betalar43,4812017-06-11
1318 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
1319 nils axhede morfar43,4972017-06-10
1320 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
1321 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
1322 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
1323 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
1324 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
1325 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
1326 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,5852016-07-07
1327 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
1328 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
1329 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
1330 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
1331 Lilly Hammarström Bageregårdsskolan43,6182017-05-20
1332 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
1333 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
1334 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
1335 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
1336 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
1337 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
1338 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
1339 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
1340 Karin Eisenberg Högsbo Basket43,7062016-09-18
1341 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
1342 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
1343 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
1344 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
1345 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
1346 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
1347 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
1348 Hugo Larsson Minecraft43,7882017-04-21
1349 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
1350 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
1351 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
1352 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
1353 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
1354 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
1355 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
1356 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
1357 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
1358 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
1359 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
1360 Alice Nilsson Tölö43,9072017-04-12
1361 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
1362 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
1363 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
1364 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,9282016-07-06
1365 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
1366 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
1367 Elias Wangeskog wangeskogs svets o smide43,9462016-05-26
1368 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
1369 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
1370 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
1371 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
1372 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN44,1212016-01-04
1373 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
1374 Carl-Johan Dock Särö Kometerna44,3042016-01-03
1375 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
1376 Elise Wright Wrap Studio44,3432017-03-03
1377 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
1378 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
1379 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
1380 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
1381 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
1382 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
1383 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
1384 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
1385 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
1386 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
1387 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
1388 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
1389 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
1390 Vera Aronsson Björlandagården44,9652017-02-12
1391 Alice Friman Team Alice44,9832016-01-16
1392 Victoria Eriksson Kennedy GF45,0662016-08-04
1393 Elsa Daxler Frillesås Skolan45,1032015-09-26
1394 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
1395 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
1396 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
1397 Lisa Karlsson Scandins45,2852017-06-04
1398 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
1399 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
1400 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
1401 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
1402 Gabriela Axelsson Pappa45,4482017-06-11
1403 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
1404 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
1405 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
1406 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
1407 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
1408 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
1409 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
1410 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
1411 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
1412 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
1413 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
1414 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
1415 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
1416 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
1417 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
1418 Hanna Norén ÖHK45,9512017-06-05
1419 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
1420 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
1421 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
1422 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
1423 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
1424 Juliet Löfgren Porsche46,1152017-05-27
1425 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
1426 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
1427 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
1428 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
1429 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
1430 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
1431 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
1432 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
1433 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
1434 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
1435 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
1436 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
1437 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1438 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1439 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
1440 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
1441 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
1442 Amanda Bondesson Önnereds HK46,6942017-01-09
1443 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
1444 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
1445 Rayan Maksoud balettakademien46,7872017-04-16
1446 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
1447 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
1448 Rayan Maksoud Shawarma house46,9392016-09-12
1449 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
1450 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
1451 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
1452 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
1453 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
1454 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
1455 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
1456 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
1457 Carla Lindblad Hovås Bildal47,752