Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Alla varvtider

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
3 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
4 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
5 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
6 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
7 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
8 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
9 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
10 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
11 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
12 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
13 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
14 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
15 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6652016-02-29
16 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
17 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
18 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
19 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
20 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
21 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
22 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
23 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
24 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
25 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
26 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
27 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
28 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
29 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
30 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
31 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
32 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
33 André Niemann Karin37,8832015-01-26
34 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
35 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
36 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
37 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
38 Andreas Wikström Gb Glass37,9172015-06-29
39 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
40 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
41 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
42 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
43 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
44 Marcel Ummelen AkzoNobel37,9592017-03-27
45 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
46 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
47 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
48 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
49 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
50 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
51 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
52 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
53 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
54 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
55 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
56 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
57 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
58 Erik Bogren Ericsson AB38,0412016-07-23
59 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
60 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
61 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
62 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
63 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
64 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
65 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
66 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
67 Daniel Wikström GB Glass38,1162015-06-29
68 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
69 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
70 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
71 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
72 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
73 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
74 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
75 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
76 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
77 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
78 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
79 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
80 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
81 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
82 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
83 Alexander Lindau FMCK Borås38,2082017-03-27
84 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
85 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
86 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
87 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
88 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
89 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
90 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
91 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
92 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
93 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
94 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
95 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
96 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
97 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
98 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
99 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
100 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
101 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
102 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
103 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
104 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
105 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
106 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
107 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
108 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
109 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
110 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
111 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
112 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb38,3122015-06-29
113 Niclas Olsson Team Honda Sweden38,3132015-10-11
114 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
115 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
116 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
117 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
118 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
119 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
120 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
121 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
122 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
123 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
124 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
125 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
126 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
127 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
128 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
129 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
130 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
131 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
132 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
133 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
134 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
135 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
136 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
137 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
138 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
139 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
140 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
141 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
142 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
143 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
144 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
145 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
146 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
147 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
148 David Modin Inet AB38,4222017-02-18
149 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
150 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
151 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
152 Colin Martin 338,4272015-06-29
153 Toni Luomala Pelagicore38,4312015-12-07
154 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,4342016-01-13
155 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
156 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
157 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
158 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
159 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
160 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
161 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
162 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
163 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
164 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
165 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
166 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
167 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
168 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
169 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
170 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
171 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
172 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
173 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
174 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
175 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
176 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
177 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
178 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
179 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
180 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
181 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
182 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
183 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
184 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
185 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
186 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
187 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
188 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
189 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
190 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
191 Axel Hildebrand Lantmännen38,5382016-10-18
192 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
193 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
194 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
195 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
196 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
197 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
198 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
199 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
200 William Devletyan Aldardo38,5572016-08-21
201 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
202 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,5632015-12-13
203 Michael Lindgren MILE/nallex38,5652016-01-10
204 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
205 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
206 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
207 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
208 Peter Antonsson almostracing.se38,5792014-10-25
209 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
210 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
211 Elli Liden gokaringMajorna38,5852016-07-27
212 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
213 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
214 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
215 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
216 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
217 Timothy Hansson Diveteam38,5912016-11-07
218 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
219 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
220 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
221 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
222 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
223 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
224 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
225 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
226 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
227 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
228 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
229 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
230 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
231 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
232 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
233 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
234 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
235 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
236 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
237 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
238 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
239 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
240 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
241 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
242 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
243 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
244 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
245 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
246 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
247 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
248 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
249 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
250 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
251 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
252 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
253 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
254 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
255 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
256 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
257 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
258 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
259 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
260 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
261 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
262 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
263 Magnus Almqvist HiQ38,7012014-09-06
264 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
265 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
266 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
267 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
268 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
269 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
270 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
271 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
272 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
273 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
274 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
275 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
276 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
277 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
278 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
279 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
280 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
281 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
282 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
283 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
284 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
285 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
286 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
287 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
288 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
289 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
290 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
291 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
292 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
293 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
294 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
295 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
296 Malcom Sedeborg IFK Göteborg38,7492017-01-31
297 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
298 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
299 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
300 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
301 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
302 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
303 Janne Murvik Loka Racing38,7602016-09-26
304 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
305 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
306 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
307 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
308 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
309 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
310 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
311 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
312 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
313 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
314 Jacob Jonsson Monaco Racing38,7862016-10-23
315 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
316 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
317 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
318 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
319 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
320 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
321 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
322 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
323 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
324 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
325 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
326 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
327 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
328 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
329 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
330 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
331 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
332 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
333 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
334 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
335 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
336 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
337 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
338 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
339 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
340 Daniel Molin danielmolin.se38,8292016-08-30
341 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
342 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
343 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
344 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
345 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
346 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
347 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
348 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,8382017-02-18
349 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
350 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
351 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
352 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
353 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
354 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
355 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
356 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
357 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
358 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
359 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
360 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
361 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
362 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
363 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
364 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
365 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
366 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
367 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
368 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
369 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
370 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
371 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
372 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
373 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
374 Mikael Andersson Honda Power38,8722014-10-15
375 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
376 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
377 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
378 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
379 Lasse Wallerstedt Karin38,8772016-03-28
380 Philip Ahlgren GFIF38,8782016-12-29
381 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
382 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
383 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
384 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
385 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
386 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
387 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
388 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
389 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
390 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
391 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
392 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
393 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
394 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
395 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
396 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
397 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
398 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
399 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
400 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
401 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
402 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
403 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
404 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
405 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
406 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
407 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
408 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
409 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
410 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
411 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
412 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
413 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
414 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
415 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
416 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
417 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
418 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
419 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
420 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
421 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
422 Lars Wallerstedt Wärtsilä38,9112016-02-13
423 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
424 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
425 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
426 Santino Domini HL38,9162015-08-10
427 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
428 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
429 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
430 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
431 Alicia Carmström Colorex38,9252016-07-29
432 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
433 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
434 Michael Ring  38,9282014-10-18
435 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
436 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
437 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
438 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
439 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
440 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
441 Oscar Boström Incerno38,9332016-11-20
442 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
443 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
444 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
445 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
446 Richard Tellberger Lönns Truckar38,9442015-12-28
447 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
448 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
449 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
450 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
451 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
452 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
453 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
454 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
455 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
456 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
457 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
458 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
459 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
460 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
461 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
462 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
463 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey38,9602017-03-23
464 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
465 Michell Afran Le croissant38,9622014-09-02
466 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
467 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
468 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
469 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
470 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
471 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
472 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
473 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
474 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
475 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
476 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
477 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
478 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
479 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
480 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
481 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
482 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
483 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
484 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
485 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
486 Christoffer Pihl Borås MK38,9752016-11-26
487 Oscar Larsson Borås Motorklubb38,9752017-02-27
488 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
489 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
490 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
491 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
492 William Börjesson Frölunda Indians38,9812017-02-24
493 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
494 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
495 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
496 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
497 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
498 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
499 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
500 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
501 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
502 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
503 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
504 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
505 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
506 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
507 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
508 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
509 Nathalie Nyman Aldardo39,0022016-05-30
510 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
511 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
512 Sanna Andreasson Gokartcentralen39,1422017-01-08
513 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
514 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
515 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
516 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
517 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
518 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
519 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
520 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
521 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
522 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
523 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
524 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
525 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
526 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
527 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
528 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
529 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
530 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
531 Luna Lindegren Victoria´s secret39,5392016-08-21
532 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
533 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
534 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
535 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
536 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
537 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
538 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
539 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
540 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
541 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
542 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
543 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
544 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
545 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
546 Martina Ivarsson Fit for fight39,7112016-10-15
547 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
548 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
549 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
550 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
551 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
552 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
553 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
554 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
555 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
556 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
557 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
558 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
559 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
560 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
561 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
562 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
563 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
564 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
565 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
566 Malcolm Lauritzen Redbull39,9622016-12-05
567 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
568 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
569 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
570 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
571 Jennifer Östling Lekstorps IF40,0342015-10-08
572 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
573 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
574 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
575 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
576 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
577 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
578 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen40,0912015-10-20
579 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
580 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
581 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
582 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
583 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
584 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
585 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,1172016-07-10
586 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
587 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
588 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
589 Maria Nilsson Tahult40,1432017-03-12
590 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
591 Wilmer Wallenstam West Speed Racing40,1612016-11-01
592 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
593 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
594 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
595 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
596 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
597 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
598 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
599 Oskar Sporer #23240,2152016-12-17
600 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
601 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
602 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
603 Elin Störholt Polhem40,2272015-12-26
604 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
605 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
606 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
607 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
608 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
609 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
610 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
611 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
612 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
613 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
614 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
615 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
616 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
617 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
618 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
619 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
620 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
621 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
622 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
623 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,3342016-07-13
624 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
625 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
626 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
627 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
628 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
629 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
630 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
631 Caspar Ummelen Akzonobel40,3802017-01-22
632 Bitte Singmyr Eklandaskolan40,3832016-08-13
633 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
634 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
635 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
636 Alexander Bosson pappa40,3992016-01-31
637 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
638 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
639 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
640 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
641 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
642 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
643 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
644 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
645 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
646 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
647 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
648 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
649 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
650 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
651 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
652 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
653 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
654 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
655 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
656 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
657 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
658 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
659 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
660 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
661 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
662 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
663 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
664 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
665 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
666 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
667 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
668 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
669 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
670 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
671 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
672 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
673 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
674 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
675 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
676 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
677 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
678 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
679 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
680 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
681 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
682 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
683 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
684 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
685 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
686 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
687 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
688 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
689 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
690 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
691 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
692 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
693 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
694 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
695 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
696 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
697 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
698 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
699 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
700 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
701 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
702 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
703 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
704 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
705 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
706 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
707 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
708 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
709 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
710 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
711 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
712 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
713 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
714 Tezz Hammarén Pappa40,7862017-02-18
715 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
716 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
717 Ida Lindell Sinntorpskolan40,7942017-01-08
718 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
719 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
720 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
721 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
722 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
723 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
724 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
725 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
726 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
727 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
728 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
729 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
730 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
731 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
732 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
733 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
734 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
735 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
736 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
737 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
738 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
739 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
740 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
741 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
742 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
743 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
744 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
745 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
746 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
747 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
748 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
749 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
750 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
751 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
752 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
753 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
754 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
755 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
756 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
757 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
758 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
759 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
760 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
761 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
762 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
763 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
764 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
765 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
766 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
767 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
768 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
769 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
770 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
771 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
772 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
773 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
774 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
775 Vera Bosson pappa41,0082015-08-16
776 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
777 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
778 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
779 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
780 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
781 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
782 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
783 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
784 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
785 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
786 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
787 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
788 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
789 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
790 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
791 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
792 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
793 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
794 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
795 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
796 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
797 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
798 Tony Lindstrand Phillipe41,1222016-09-18
799 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
800 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
801 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
802 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
803 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
804 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
805 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
806 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
807 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
808 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
809 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
810 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
811 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
812 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
813 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
814 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
815 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
816 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
817 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
818 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy41,1982017-02-12
819 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
820 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
821 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
822 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
823 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
824 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
825 Calle Wallerstedt Larsan41,2152016-03-28
826 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
827 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
828 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
829 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
830 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
831 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
832 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
833 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
834 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
835 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
836 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
837 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
838 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
839 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
840 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
841 Theo Johansson Frölunda Indians41,2582017-02-22
842 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
843 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
844 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
845 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
846 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
847 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
848 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
849 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
850 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
851 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
852 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
853 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
854 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
855 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
856 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
857 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
858 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
859 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
860 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
861 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
862 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
863 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
864 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
865 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
866 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
867 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
868 Julia Krantz Karl Johan41,3652017-02-22
869 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
870 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
871 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
872 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
873 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
874 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
875 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
876 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
877 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
878 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
879 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
880 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
881 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
882 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
883 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
884 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
885 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
886 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
887 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
888 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
889 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
890 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
891 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
892 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
893 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
894 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
895 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
896 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
897 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
898 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
899 Joel Björk Fotboll41,4602016-06-11
900 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
901 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
902 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
903 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
904 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
905 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
906 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
907 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
908 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
909 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
910 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
911 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
912 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
913 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
914 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
915 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
916 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
917 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
918 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
919 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
920 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
921 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
922 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
923 Joel Miller Ösets BK41,5112016-03-12
924 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
925 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
926 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
927 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
928 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
929 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
930 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
931 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
932 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
933 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
934 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
935 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
936 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
937 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
938 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
939 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
940 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
941 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
942 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
943 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
944 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
945 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
946 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
947 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
948 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
949 Joel Davin Hovås Skolan41,5732017-01-09
950 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
951 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
952 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
953 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
954 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
955 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
956 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
957 Joel Tellberger Lönns Truckar41,6012017-03-11
958 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
959 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
960 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
961 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
962 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
963 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
964 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
965 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
966 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
967 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
968 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
969 Monika Depta  41,6232015-06-07
970 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
971 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
972 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
973 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
974 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
975 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
976 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
977 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
978 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
979 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
980 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
981 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
982 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
983 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
984 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
985 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
986 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
987 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
988 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
989 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
990 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
991 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
992 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
993 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
994 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
995 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
996 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
997 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
998 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
999 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
1000 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
1001 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
1002 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
1003 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
1004 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
1005 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
1006 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
1007 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
1008 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
1009 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
1010 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
1011 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
1012 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
1013 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
1014 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
1015 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
1016 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
1017 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
1018 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
1019 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
1020 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
1021 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
1022 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
1023 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
1024 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
1025 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
1026 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
1027 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
1028 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
1029 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
1030 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
1031 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
1032 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
1033 Emelie Andreassen Pappa41,8172015-04-24
1034 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
1035 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
1036 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
1037 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
1038 Max Magnusson Lillegårdskolan41,8362017-03-11
1039 Buster Sandström LN7041,8442016-08-18
1040 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
1041 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
1042 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
1043 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
1044 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
1045 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
1046 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
1047 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
1048 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
1049 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
1050 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
1051 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
1052 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
1053 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
1054 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
1055 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
1056 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
1057 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
1058 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
1059 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
1060 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
1061 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
1062 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
1063 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
1064 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
1065 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
1066 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
1067 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
1068 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
1069 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
1070 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
1071 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
1072 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
1073 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
1074 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
1075 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
1076 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
1077 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
1078 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
1079 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
1080 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
1081 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
1082 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
1083 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
1084 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
1085 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
1086 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
1087 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
1088 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
1089 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
1090 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
1091 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
1092 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
1093 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
1094 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
1095 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
1096 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
1097 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
1098 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
1099 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
1100 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
1101 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
1102 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1103 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
1104 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
1105 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
1106 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
1107 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
1108 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
1109 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
1110 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
1111 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
1112 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
1113 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
1114 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
1115 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
1116 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
1117 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
1118 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
1119 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
1120 Albin Hagman Pappas motorsport41,9972016-10-16
1121 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28
1122 Matteo Wang presse42,0032017-02-23
1123 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
1124 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
1125 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
1126 Hugo Lundberg MetroBil42,0922016-01-04
1127 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
1128 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
1129 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
1130 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
1131 Robert Freidlitz ÄFF42,1642017-02-16
1132 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
1133 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
1134 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
1135 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK42,3392017-01-27
1136 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
1137 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
1138 Douglas Törnblom Samskolan42,3662015-08-10
1139 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
1140 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
1141 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
1142 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
1143 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
1144 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
1145 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
1146 Kevin Lindvall smx sisjön42,5372016-06-29
1147 Leo Billkrantz Hovås HC42,5472016-03-09
1148 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
1149 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
1150 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
1151 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
1152 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
1153 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
1154 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
1155 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
1156 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
1157 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
1158 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
1159 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
1160 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
1161 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
1162 Marcus Von Elek McDonalds42,7222016-10-31
1163 Ture Gustafsson BGS42,7412016-09-25
1164 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
1165 Isaiya Attie Toltorps Skolan42,7432016-04-05
1166 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
1167 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
1168 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
1169 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
1170 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan42,8272015-09-18
1171 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
1172 William Ohlsson Jofa42,8852016-03-09
1173 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
1174 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
1175 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
1176 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
1177 Rasmus Löberg Önneröd Skolan42,9352016-09-18
1178 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
1179 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
1180 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
1181 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
1182 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
1183 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
1184 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
1185 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
1186 Elsa Hagman Pappas motorsport43,0942016-10-16
1187 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
1188 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
1189 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
1190 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
1191 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
1192 Simon Westergren KBK43,1962017-02-16
1193 Markus Persson Lindåsskolan43,2182016-10-23
1194 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
1195 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
1196 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
1197 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
1198 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
1199 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
1200 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
1201 Adam Jarlebrand Mormor Racing43,3152016-07-13
1202 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
1203 Joel Agård Särö43,3202016-07-06
1204 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
1205 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
1206 Arya Mehrara Steelseries43,3532017-01-31
1207 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
1208 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
1209 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
1210 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
1211 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
1212 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
1213 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
1214 Elliot Rosdahl MHF Partille43,4082015-12-20
1215 Constantin Ibrahim Volvo PV43,4332017-03-18
1216 Edvin Ljung Bemanningskompaniet43,4452016-12-30
1217 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
1218 Felicia Holmberg Jitex BK43,4592017-03-07
1219 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
1220 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
1221 Jacob Malcolm Dalaskolan43,4632016-07-25
1222 Sebastian Hellenäs SVKG43,4672015-12-05
1223 Erik Björlin Trafikverket43,4732017-03-23
1224 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,4852016-07-17
1225 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
1226 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
1227 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
1228 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
1229 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,5852016-07-07
1230 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
1231 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
1232 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
1233 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
1234 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
1235 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
1236 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
1237 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
1238 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
1239 Alex Tasic Nordic Lastvagnar43,6832016-12-28
1240 Olivia Lundberg Metrobil43,6952016-12-18
1241 Isac Laine Wisearc43,7012016-01-11
1242 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
1243 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
1244 Karin Eisenberg Högsbo Basket43,7062016-09-18
1245 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
1246 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
1247 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
1248 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
1249 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
1250 Fabian Voeler Kullavik IF43,7822016-05-15
1251 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
1252 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
1253 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
1254 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
1255 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
1256 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
1257 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
1258 Alice Friman team alice43,8502016-08-05
1259 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
1260 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
1261 Hugo Hammarstrand Gokart43,8782015-10-16
1262 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
1263 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
1264 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
1265 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,9282016-07-06
1266 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
1267 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
1268 Elias Wangeskog wangeskogs svets o smide43,9462016-05-26
1269 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
1270 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
1271 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
1272 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN44,1212016-01-04
1273 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
1274 Carl-Johan Dock Särö Kometerna44,3042016-01-03
1275 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
1276 Elise Wright Wrap Studio44,3432017-03-03
1277 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
1278 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
1279 Emma Kadfors Lagga Däck44,4182016-03-06
1280 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
1281 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
1282 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
1283 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
1284 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
1285 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
1286 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
1287 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
1288 Alice Nilsson Tölö44,8952017-01-05
1289 Vera Aronsson Björlandagården44,9652017-02-12
1290 Alice Friman Team Alice44,9832016-01-16
1291 Victoria Eriksson Kennedy GF45,0662016-08-04
1292 Elsa Daxler Frillesås Skolan45,1032015-09-26
1293 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
1294 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
1295 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
1296 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
1297 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
1298 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
1299 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
1300 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
1301 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
1302 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
1303 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
1304 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
1305 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
1306 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
1307 Lilly Hammarström Bageregårdsskolan45,8152016-10-09
1308 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
1309 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
1310 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
1311 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
1312 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
1313 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
1314 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
1315 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
1316 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
1317 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
1318 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
1319 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
1320 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
1321 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
1322 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
1323 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
1324 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
1325 Lisa Karlsson Scandins46,3782017-02-25
1326 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
1327 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1328 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1329 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
1330 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
1331 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
1332 Ella Carlsson Tungeskolan46,6422016-04-01
1333 Amanda Bondesson Önnereds HK46,6942017-01-09
1334 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
1335 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
1336 Rayan Maksoud Shawarma house46,9392016-09-12
1337 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
1338 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
1339 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
1340 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
1341 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
1342 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
1343 Carla Lindblad Hovås Bildal47,7522015-12-20
1344 Edin Behram Nokas Teknik99,9992017-01-27
1345 Mikael Eriksson Topoil99,9992014-10-12
1346 Sixten Theliander Undulat99,9992014-12-28
1347 Gustav Norrman Varla IBK99,9992015-10-29

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00