Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
5 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
6 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
7 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
8 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
9 Björn Petterson Hell Bikers37,3432019-05-27
10 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
11 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
12 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
13 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
14 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
15 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
16 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
17 Niclas Harbig M4 Racing37,4822018-11-05
18 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
19 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
20 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
21 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
22 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
23 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
24 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
25 Peter Wiborg Team Wiborg37,6542019-05-22
26 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
27 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
28 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
29 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
30 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
31 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
32 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
33 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
34 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
35 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
36 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
37 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
38 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
39 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
40 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
41 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
42 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
43 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
44 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
45 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
46 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
47 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
48 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
49 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
50 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
51 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
52 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
53 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
54 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
55 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
56 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
57 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
58 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
59 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
60 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
61 Tony Larsson Aldardo38,0502019-05-24
62 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
63 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
64 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
65 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
66 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
67 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
68 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
69 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
70 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
71 Kim Andersson GS38,1342019-06-03
72 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
73 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
74 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
75 Michell Afran Holmens Mobilservice38,1632018-12-30
76 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
77 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
78 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
79 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
80 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
81 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
82 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
83 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
84 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
85 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
86 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
87 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
88 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
89 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
90 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
91 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
92 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
93 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
94 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
95 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
96 Anders Johansson Powel Racing38,3182019-05-27
97 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
98 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
99 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
100 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
101 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
102 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
103 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
104 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
105 Bonnie Johansson Masterwork38,3662019-06-05
106 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
107 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
108 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
109 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
110 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
111 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
112 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
113 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
114 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
115 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
116 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
117 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
118 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
119 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
120 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
121 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
122 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
123 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
124 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
125 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
126 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
127 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
128 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
129 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
130 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
131 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
132 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
133 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
134 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
135 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
136 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
137 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
138 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
139 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
140 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
141 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
142 Filip Johansson Master Work West38,5542019-07-17
143 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
144 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
145 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
146 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
147 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
148 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
149 Örjan Karlsson KBK Engineering38,5932019-06-09
150 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
151 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
152 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
153 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
154 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
155 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
156 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
157 Mertkan Karakaya Osmans AB38,6212019-07-20
158 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
159 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
160 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
161 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
162 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
163 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
164 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
165 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
166 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
167 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
168 Emil Green Desab38,6532019-01-26
169 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
170 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
171 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
172 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
173 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
174 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
175 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
176 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
177 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
178 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
179 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
180 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
181 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
182 Axel Niklasson CEFT38,7012019-05-22
183 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
184 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
185 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
186 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
187 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
188 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
189 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
190 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
191 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
192 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
193 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
194 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
195 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
196 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
197 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
198 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
199 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
200 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
201 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
202 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
203 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
204 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
205 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
206 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
207 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
208 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,7882019-05-30
209 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
210 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
211 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
212 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
213 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
214 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
215 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
216 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
217 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
218 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
219 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
220 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
221 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
222 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
223 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
224 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
225 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
226 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
227 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
228 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
229 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
230 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
231 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
232 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
233 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
234 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
235 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
236 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
237 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
238 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
239 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
240 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
241 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
242 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
243 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
244 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
245 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
246 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
247 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
248 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
249 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
250 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
251 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
252 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
253 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
254 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
255 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
256 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
257 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
258 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
259 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
260 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
261 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
262 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
263 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
264 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
265 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
266 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
267 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
268 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
269 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
270 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
271 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
272 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
273 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
274 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
275 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
276 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
277 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
278 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
279 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
280 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
281 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
282 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
283 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
284 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
285 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
286 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
287 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
288 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
289 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
290 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
291 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
292 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
293 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
294 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
295 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
296 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
297 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
298 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
299 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
300 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
301 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
302 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
303 Lilli Jensen Midroc39,0622019-07-23
304 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
305 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
306 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,2132019-02-26
307 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
308 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
309 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
310 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
311 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
312 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
313 Viggo Pettersson Mamma Annika39,5202019-06-04
314 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
315 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
316 Amina Tayebi Gulex import39,6472019-07-04
317 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
318 Henrik Bergstöm Formel 139,6612019-06-04
319 Felicia Holmberg Jitex BK39,7282018-12-10
320 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
321 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,8442019-02-18
322 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
323 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
324 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
325 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
326 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
327 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
328 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri39,9362019-07-23
329 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
330 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
331 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
332 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
333 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
334 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
335 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
336 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
337 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
338 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
339 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
340 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
341 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
342 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
343 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
344 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
345 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
346 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
347 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
348 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
349 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
350 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
351 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
352 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
353 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
354 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
355 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
356 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
357 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
358 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
359 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
360 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
361 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
362 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
363 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
364 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
365 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
366 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
367 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
368 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
369 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
370 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
371 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
372 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
373 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
374 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
375 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
376 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
377 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
378 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
379 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
380 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
381 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
382 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
383 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
384 Zackarias Wahlberg GAK40,7442019-06-09
385 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
386 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
387 Thomas Pelster ESG40,7542019-02-20
388 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
389 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
390 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
391 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
392 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
393 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
394 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
395 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
396 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
397 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
398 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
399 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
400 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,8492019-04-27
401 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
402 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
403 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
404 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
405 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
406 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
407 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
408 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
409 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
410 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
411 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
412 Hanna Dotevall Doteägg40,9302019-05-26
413 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
414 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
415 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
416 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
417 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
418 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
419 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
420 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
421 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
422 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
423 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
424 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
425 Ingrid Fröström Posche41,0622019-06-28
426 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
427 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
428 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
429 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
430 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
431 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
432 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
433 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
434 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
435 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
436 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
437 Oliver Wysocki Volvo41,1502019-07-23
438 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
439 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
440 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
441 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
442 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
443 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
444 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
445 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
446 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
447 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
448 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
449 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
450 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
451 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
452 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
453 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
454 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
455 Bastian Christensen Hamilton41,3502019-06-25
456 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
457 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
458 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
459 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
460 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
461 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
462 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
463 Jenny Bengtsdotter Bunkai41,3792019-06-27
464 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
465 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
466 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
467 Johanna Schulz Kawasaki41,3952019-06-29
468 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
469 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
470 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
471 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
472 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
473 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
474 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
475 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
476 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
477 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
478 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
479 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
480 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
481 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
482 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
483 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
484 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
485 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
486 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
487 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
488 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
489 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
490 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
491 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
492 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
493 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
494 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
495 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,5552019-07-14
496 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
497 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
498 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
499 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
500 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
501 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK41,5982019-06-05
502 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
503 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
504 Lucas Wern Wern Racing41,6082019-04-07
505 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
506 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
507 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
508 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
509 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
510 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
511 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
512 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
513 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
514 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
515 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
516 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
517 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
518 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,7342019-06-20
519 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
520 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
521 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
522 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
523 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
524 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
525 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
526 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
527 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
528 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
529 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
530 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
531 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
532 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
533 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
534 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
535 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
536 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
537 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
538 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
539 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
540 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
541 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
542 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
543 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
544 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
545 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
546 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
547 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
548 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
549 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
550 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
551 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
552 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
553 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
554 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
555 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
556 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
557 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
558 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
559 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
560 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
561 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
562 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
563 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
564 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
565 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
566 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
567 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
568 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
569 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
570 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
571 William Hultén Röss41,9632018-11-24
572 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
573 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
574 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
575 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
576 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
577 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
578 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
579 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
580 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19
581 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
582 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
583 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
584 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
585 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
586 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
587 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
588 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
589 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
590 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
591 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
592 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
593 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
594 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
595 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
596 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
597 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
598 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
599 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
600 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
601 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
602 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
603 Eric Naperotti Solängen BK42,1122019-04-30
604 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
605 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
606 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
607 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
608 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing42,1442019-05-08
609 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
610 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
611 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
612 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
613 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
614 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
615 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
616 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
617 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
618 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
619 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
620 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
621 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
622 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
623 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
624 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
625 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
626 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
627 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
628 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
629 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
630 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
631 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
632 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
633 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
634 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
635 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
636 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
637 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
638 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
639 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
640 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
641 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
642 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
643 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
644 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
645 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
646 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
647 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
648 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
649 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
650 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
651 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
652 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
653 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
654 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
655 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
656 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
657 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
658 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
659 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
660 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
661 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
662 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
663 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
664 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
665 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
666 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
667 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
668 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
669 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
670 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
671 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
672 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
673 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
674 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
675 Nicholas Mandini Bishop Arms42,5122019-03-24
676 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
677 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
678 Filip Nielsen Tölö IF42,5332019-05-31
679 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
680 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
681 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
682 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
683 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
684 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
685 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
686 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
687 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
688 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
689 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
690 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
691 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
692 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
693 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
694 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
695 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
696 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
697 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
698 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
699 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
700 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
701 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
702 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
703 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
704 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
705 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
706 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
707 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
708 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
709 Adam Nordberg 842,6752019-06-08
710 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
711 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
712 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
713 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
714 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
715 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
716 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
717 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
718 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
719 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
720 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
721 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
722 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
723 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
724 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
725 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
726 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
727 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
728 Isak Sjöberg Hovås-Bildal Hockey42,7452018-08-21
729 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
730 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
731 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
732 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
733 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
734 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
735 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
736 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
737 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
738 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
739 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
740 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
741 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
742 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,8362018-08-26
743 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
744 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
745 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
746 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
747 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
748 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
749 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
750 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
751 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
752 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
753 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
754 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
755 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
756 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
757 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
758 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
759 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
760 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
761 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
762 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
763 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
764 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
765 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
766 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
767 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
768 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
769 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
770 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
771 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
772 Hugo Turebo Varla IBK42,9492019-04-28
773 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
774 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
775 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
776 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
777 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
778 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
779 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
780 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
781 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
782 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
783 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
784 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
785 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
786 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
787 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
788 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
789 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
790 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
791 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
792 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
793 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
794 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
795 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
796 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
797 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
798 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
799 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
800 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
801 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
802 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
803 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
804 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
805 Elmer Löfberg F143,1002019-07-08
806 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
807 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
808 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
809 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
810 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
811 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
812 Tim Svensson VEMS43,1322019-02-12
813 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
814 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
815 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
816 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
817 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
818 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
819 William Morken 3ker43,1672017-06-11
820 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
821 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
822 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
823 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
824 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
825 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
826 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
827 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
828 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
829 Elias Holmgren Madenskolan43,2422019-01-19
830 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
831 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
832 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
833 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
834 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
835 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
836 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
837 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
838 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
839 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
840 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
841 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
842 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
843 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
844 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
845 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
846 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
847 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
848 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
849 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
850 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
851 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
852 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
853 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
854 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
855 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
856 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
857 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
858 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
859 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
860 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
861 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
862 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
863 Liam Lundgren Eriksberg P0743,3532019-01-26
864 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
865 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
866 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
867 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
868 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
869 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
870 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
871 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
872 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
873 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
874 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
875 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
876 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
877 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
878 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
879 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
880 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
881 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
882 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
883 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården43,4422018-09-15
884 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
885 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
886 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
887 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
888 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
889 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
890 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
891 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
892 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
893 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
894 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
895 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
896 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
897 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
898 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
899 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
900 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
901 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,4972019-07-04
902 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
903 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
904 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
905 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
906 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
907 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
908 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
909 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
910 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
911 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
912 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
913 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
914 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
915 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
916 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
917 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
918 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
919 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
920 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
921 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
922 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
923 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
924 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
925 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
926 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
927 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
928 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
929 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
930 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
931 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
932 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
933 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
934 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
935 Axel Knoblock GBG Sim43,6642019-01-03
936 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
937 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
938 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
939 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
940 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
941 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
942 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
943 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
944 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
945 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
946 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
947 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
948 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
949 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
950 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
951 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
952 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
953 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
954 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
955 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
956 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
957 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
958 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
959 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
960 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
961 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
962 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
963 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
964 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
965 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
966 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
967 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
968 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
969 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
970 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
971 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
972 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
973 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
974 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
975 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
976 Alexander Juntti petronas43,8042019-06-23
977 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
978 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,8112019-07-09
979 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
980 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
981 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
982 Elias Holmgren Mclaren Racing43,8232019-01-02
983 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
984 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
985 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
986 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
987 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
988 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
989 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
990 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
991 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
992 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
993 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
994 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
995 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
996 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
997 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
998 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
999 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
1000 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
1001 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
1002 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
1003 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
1004 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
1005 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
1006 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
1007 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
1008 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
1009 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1010 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1011 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
1012 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
1013 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
1014 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
1015 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
1016 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
1017 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
1018 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
1019 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
1020 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
1021 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
1022 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
1023 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
1024 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
1025 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
1026 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
1027 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
1028 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
1029 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
1030 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
1031 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
1032 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
1033 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
1034 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
1035 Elissa Baoi DTN Group AB44,2282018-09-30
1036 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
1037 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
1038 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
1039 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
1040 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
1041 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
1042 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
1043 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
1044 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
1045 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
1046 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
1047 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
1048 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
1049 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11
1050 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
1051 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
1052 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
1053 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
1054 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
1055 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
1056 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
1057 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
1058 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
1059 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
1060 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
1061 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
1062 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
1063 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
1064 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
1065 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
1066 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
1067 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
1068 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
1069 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
1070 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
1071 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
1072 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
1073 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
1074 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
1075 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
1076 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
1077 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
1078 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
1079 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
1080 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
1081 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
1082 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
1083 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
1084 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
1085 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
1086 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
1087 Elin Larsson Lackarebäckskolan45,3492018-07-09
1088 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
1089 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
1090 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
1091 Linnea Stomberg Anatomica45,3962019-01-07
1092 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
1093 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
1094 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
1095 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan45,4652019-06-05
1096 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
1097 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
1098 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
1099 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
1100 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
1101 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
1102 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
1103 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
1104 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
1105 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
1106 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
1107 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
1108 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
1109 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
1110 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
1111 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
1112 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
1113 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
1114 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
1115 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
1116 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
1117 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
1118 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
1119 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
1120 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
1121 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
1122 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
1123 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
1124 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
1125 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
1126 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
1127 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
1128 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
1129 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
1130 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
1131 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
1132 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
1133 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
1134 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
1135 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
1136 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
1137 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
1138 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
1139 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
1140 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
1141 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
1142 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
1143 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
1144 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
1145 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
1146 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
1147 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
1148 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
1149 Elina Wilhelm Billdals Ridhus46,2502019-02-14
1150 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
1151 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
1152 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
1153 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
1154 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
1155 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
1156 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
1157 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
1158 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
1159 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1160 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1161 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
1162 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
1163 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
1164 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
1165 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
1166 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
1167 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
1168 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
1169 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
1170 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
1171 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
1172 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
1173 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
1174 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
1175 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
1176 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
1177 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
1178 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
1179 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
1180 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
1181 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
1182 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
1183 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
1184 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
1185 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
1186 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
1187 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
1188 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
1189 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
1190 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
1191 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
1192 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
1193 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
1194 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
1195 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
1196 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
1197 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
1198 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
1199 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
1200 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
1201 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
1202 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
1203 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
1204 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
1205 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
1206 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
1207 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
1208 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
1209 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
1210 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
1211 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
1212 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
1213 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
1214 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
1215 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
1216 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17