Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Pojkar - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
2 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
3 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,2132019-02-26
4 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
5 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
6 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
7 Viggo Pettersson Mamma Annika39,5202019-06-04
8 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
9 Henrik Bergstöm Formel 139,6612019-06-04
10 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,8442019-02-18
11 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
12 Thomas Pelster ESG39,9422019-08-15
13 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
14 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
15 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
16 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
17 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
18 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
19 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
20 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
21 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,3722019-09-29
22 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
23 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
24 Zackarias Wahlberg GAK40,4632019-10-30
25 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
26 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
27 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
28 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
29 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
30 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
31 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
32 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
33 Wilhelm Abraham Iseråsskolan40,7352019-09-29
34 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing40,7562019-10-15
35 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
36 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
37 Joel Agård Särö40,8032019-10-08
38 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
39 Alexander Juntti petronas40,8612019-09-02
40 Oliver Wysocki Koenigsegg40,8792019-10-08
41 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
42 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
43 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
44 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
45 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
46 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
47 Leo Müller Hisingens MK40,9552019-10-29
48 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
49 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
50 Jeremy Eliasson Pappa Per40,9762019-11-01
51 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
52 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
53 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
54 Isak Sjöberg Hovås-Billdal Hockey41,0602019-09-02
55 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
56 Bastiaan Christensen Hamilton41,0952019-10-29
57 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
58 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
59 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
60 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
61 Nicholas Mandini Bishop Arms41,1322019-10-09
62 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
63 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
64 Eric Naperotti Solängen BK41,1512019-10-08
65 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,1522019-10-28
66 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
67 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
68 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
69 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
70 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
71 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
72 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
73 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
74 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
75 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
76 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
77 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
78 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
79 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
80 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
81 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
82 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
83 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
84 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
85 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
86 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
87 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
88 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
89 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
90 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
91 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
92 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
93 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
94 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
95 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,5552019-07-14
96 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
97 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK41,5982019-06-05
98 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
99 Lucas Wern Wern Racing41,6082019-04-07
100 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
101 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
102 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
103 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
104 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
105 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
106 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
107 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
108 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
109 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
110 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
111 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
112 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
113 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
114 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
115 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
116 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
117 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
118 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
119 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
120 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
121 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
122 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
123 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
124 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
125 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
126 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
127 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
128 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
129 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
130 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
131 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
132 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
133 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
134 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
135 William Hultén Röss41,9632018-11-24
136 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
137 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
138 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
139 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
140 William Åberg IFK41,9942019-09-27
141 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
142 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
143 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
144 Benjamin Wintell Cola Energi42,0102019-11-06
145 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
146 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
147 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
148 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
149 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
150 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
151 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
152 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
153 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
154 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
155 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
156 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
157 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
158 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
159 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
160 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
161 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
162 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
163 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
164 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
165 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
166 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
167 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
168 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
169 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
170 Noah Bondeson Telhage IBK Göteborg42,1652019-08-31
171 Florian Feifel Papa42,1862019-08-09
172 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
173 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
174 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
175 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
176 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
177 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
178 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
179 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
180 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
181 Alexander Hagman Lerkills IF42,2262019-10-28
182 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
183 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
184 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
185 Filip Nielsen Tölö IF42,2702019-08-24
186 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
187 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
188 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
189 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
190 Liam Dolk Hovås Hockey42,2902019-09-27
191 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
192 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
193 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
194 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
195 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
196 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
197 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
198 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
199 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
200 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
201 Alexander Chai Team 1342,3532019-11-16
202 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
203 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
204 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
205 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
206 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
207 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
208 Liam Lundgren Peppsi42,4032019-11-06
209 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården42,4042019-09-21
210 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
211 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
212 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
213 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
214 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
215 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
216 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
217 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
218 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
219 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
220 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
221 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
222 Tim Svensson VEMS42,4882019-07-26
223 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
224 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
225 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
226 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
227 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
228 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
229 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
230 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
231 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
232 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
233 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
234 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
235 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
236 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
237 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
238 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
239 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
240 Axel Knoblock GBG Sim42,5722019-08-05
241 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
242 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
243 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
244 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
245 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
246 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
247 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
248 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
249 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
250 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
251 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
252 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
253 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
254 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
255 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
256 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
257 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
258 Hugo Turebo Varla IBK42,6472019-09-08
259 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
260 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
261 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
262 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
263 Olle Svensson Pappa42,6562019-10-06
264 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
265 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
266 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
267 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
268 Adam Nordberg 0842,6752019-10-05
269 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
270 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,6842019-09-08
271 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
272 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
273 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
274 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
275 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
276 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
277 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
278 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
279 Lukas Kierkemann Comlink42,7192019-08-14
280 Olle Lager Larsson Lovello AB42,7242019-10-30
281 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
282 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
283 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
284 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
285 Jack Persson Tranemo IF42,7392019-08-01
286 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
287 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
288 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
289 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
290 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
291 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
292 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
293 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
294 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
295 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
296 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
297 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
298 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
299 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
300 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
301 Gustav Carlsson Lindås Rasta IBK42,8252019-09-26
302 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
303 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
304 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
305 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
306 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
307 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
308 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
309 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
310 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
311 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
312 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
313 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
314 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
315 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
316 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
317 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
318 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
319 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
320 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
321 David Namin Umeå BTK42,9242019-07-29
322 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
323 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
324 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
325 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
326 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
327 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
328 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
329 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
330 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
331 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
332 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
333 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
334 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
335 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
336 Alfred Hildingh Sandö Rör42,9802019-08-13
337 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
338 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
339 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
340 Noe Ruiz Volvo43,0072019-08-10
341 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
342 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
343 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
344 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
345 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
346 Hugo Rosario Motorcross43,0372019-10-29
347 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
348 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
349 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
350 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
351 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
352 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
353 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
354 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
355 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
356 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
357 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
358 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
359 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
360 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
361 Oscar Whiteman Bacon43,0832019-11-08
362 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
363 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
364 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
365 Elmer Löfberg F143,1002019-07-08
366 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
367 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
368 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
369 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
370 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
371 Filip Fogelström Volvo43,1392019-08-06
372 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
373 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
374 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
375 Jonathan Mardöll Iserås43,1592019-10-18
376 William Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,1602019-09-22
377 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
378 William Morken 3ker43,1672017-06-11
379 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
380 Calle Browallius partille Hockey43,1742019-10-08
381 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
382 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
383 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
384 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
385 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
386 Filip Ekeroth MA Lerum43,2122019-11-05
387 Hannes Keyser Pappa43,2172019-08-05
388 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
389 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
390 Elias Holmgren Madenskolan43,2422019-01-19
391 Herman Håkansson Sandsbro AIK43,2442019-07-28
392 Alexander Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,2452019-09-22
393 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
394 William Karlsson IF Rigor43,2482019-08-17
395 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
396 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
397 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
398 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
399 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
400 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
401 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
402 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
403 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
404 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
405 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
406 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
407 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
408 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
409 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
410 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
411 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
412 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
413 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
414 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
415 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
416 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
417 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
418 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
419 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
420 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
421 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
422 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
423 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
424 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
425 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,3612019-08-04
426 Viktor Köhler Fanta43,3612019-08-11
427 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
428 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
429 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
430 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
431 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
432 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
433 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
434 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
435 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
436 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
437 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
438 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
439 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
440 Isac Schilhaneck Mölndals Skytteförening43,4202019-10-06
441 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
442 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
443 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
444 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
445 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
446 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
447 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
448 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
449 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
450 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
451 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
452 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
453 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
454 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
455 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
456 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
457 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
458 Jonathan Iserås Iseråskolan43,5032019-11-01
459 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
460 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
461 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
462 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
463 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
464 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
465 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
466 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
467 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
468 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
469 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
470 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
471 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
472 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
473 Alexander Baumann Shrek43,5732019-09-28
474 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
475 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
476 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
477 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
478 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
479 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
480 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
481 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
482 Elis Fransson Lunden ÖBK43,6152019-10-06
483 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
484 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
485 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
486 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
487 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
488 Morris Hedin Go Karting Majorna43,6562019-11-08
489 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
490 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
491 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
492 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
493 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
494 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
495 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
496 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
497 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
498 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
499 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
500 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
501 Teodor Lorén Zakarias43,7082019-09-15
502 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
503 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
504 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
505 Hugo Rocksage Parox Racing43,7172019-10-14
506 Anton Hagman Nike43,7192019-10-28
507 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
508 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
509 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
510 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
511 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
512 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
513 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
514 Ludwig Andersson Blåvitt43,7372019-09-28
515 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
516 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
517 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
518 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
519 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
520 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
521 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
522 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
523 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
524 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
525 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
526 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
527 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
528 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
529 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
530 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
531 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
532 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
533 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
534 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
535 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
536 Elias Holmgren Mclaren Racing43,8232019-01-02
537 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
538 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
539 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
540 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
541 Filip Nielsen Kullavik IF43,8432019-09-01
542 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
543 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
544 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
545 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
546 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
547 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
548 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
549 Anton Ljungdahl Lerums IS43,8592019-10-29
550 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
551 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
552 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
553 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
554 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
555 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
556 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
557 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
558 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
559 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
560 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
561 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
562 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
563 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
564 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
565 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
566 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
567 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
568 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
569 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
570 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
571 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
572 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
573 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
574 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
575 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
576 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
577 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
578 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
579 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
580 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17