Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Pojkar - Liten kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Wilmer Wallenstam West Speed Racing39,1872017-08-16
2 Caspar Ummelen Akzonobel39,2572017-08-18
3 Alexander Bosson pappa39,3962017-08-13
4 Erik Björlin Trafikverket39,4092017-08-15
5 Malcolm Lauritzen Redbull39,7902017-08-22
6 Simon Westergren KBK39,8742017-09-06
7 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
8 Oskar Sporer #23240,2152016-12-17
9 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
10 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
11 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
12 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
13 Joel Björk Ekman Racing40,4842017-07-09
14 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
15 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
16 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg40,7832017-08-06
17 Tony Lindstrand Phillipe40,8772017-05-28
18 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
19 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
20 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
21 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
22 Theo Johansson Frölunda Indians41,0352017-09-17
23 Joel Miller Ösets BK41,0842017-06-20
24 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
25 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
26 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
27 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
28 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy41,1982017-02-12
29 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
30 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
31 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
32 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
33 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
34 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
35 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
36 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
37 Robin Svensson Manchester City41,6372017-09-17
38 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
39 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
40 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
41 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
42 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
43 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
44 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
45 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
46 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
47 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
48 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
49 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
50 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
51 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
52 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
53 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
54 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
55 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
56 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
57 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
58 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
59 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
60 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
61 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
62 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
63 Albin Hagman Pappas motorsport41,9972016-10-16
64 Matteo Wang presse42,0032017-02-23
65 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
66 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
67 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
68 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
69 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
70 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
71 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
72 Isaiya Attie Toltorps Skolan42,1282017-08-07
73 Hugo Hammarstrand Gokart42,1622017-05-19
74 Robert Freidlitz ÄFF42,1642017-02-16
75 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
76 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
77 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
78 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
79 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
80 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
81 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
82 Douglas Törnblom Samskolan42,3662015-08-10
83 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
84 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
85 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
86 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
87 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
88 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
89 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
90 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
91 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
92 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
93 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
94 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
95 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
96 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
97 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
98 Lucas Hammarvik gas gas42,5762017-08-08
99 Ville Jannerberg Rennsport Sverige42,5912017-07-25
100 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
101 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
102 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
103 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
104 Carl Dunör Wasa Larm JR42,6192017-07-29
105 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
106 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
107 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
108 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
109 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
110 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
111 Oskar Dunör Wasa Larm JR42,6562017-07-29
112 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
113 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
114 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
115 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
116 Rasmus Asklund Oriola42,6972017-07-29
117 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
118 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
119 Marcus Von Elek McDonalds42,7222016-10-31
120 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
121 Joel Agård Särö42,7332017-09-13
122 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
123 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
124 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
125 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
126 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
127 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
128 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,7842017-07-14
129 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
130 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
131 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
132 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
133 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
134 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
135 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
136 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
137 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
138 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
139 Anton Hyllborn Gokarting42,9162017-04-01
140 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
141 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
142 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
143 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
144 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
145 Anton Olofsson LNIK42,9772017-07-30
146 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
147 Tobias Nicklasson Partille HK42,9932017-07-14
148 Max Viswanathan Gunnelse43,0092017-08-04
149 Jacob Naucler NUAB Systems43,0272017-07-31
150 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
151 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
152 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
153 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
154 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
155 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
156 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
157 Constantin Ibrahim Volvo PV43,1062017-08-14
158 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
159 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
160 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
161 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
162 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
163 William Morken 3ker43,1672017-06-11
164 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
165 Markus Persson Lindåsskolan43,2182016-10-23
166 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
167 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
168 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
169 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
170 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
171 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
172 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
173 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
174 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
175 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
176 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
177 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
178 Adam Jarlebrand Mormor Racing43,3152016-07-13
179 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
180 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
181 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
182 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
183 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
184 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
185 Arya Mehrara Steelseries43,3532017-01-31
186 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
187 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
188 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
189 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
190 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
191 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
192 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
193 Elliot Rosdahl MHF Partille43,4082015-12-20
194 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
195 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
196 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
197 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
198 Adam Attholm Lantmännen43,4652017-08-05
199 Sebastian Hellenäs SVKG43,4672015-12-05
200 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
201 nils axhede morfar43,4972017-06-10
202 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
203 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
204 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
205 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
206 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
207 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
208 Oliver Tjernberg Nintendo43,5572017-08-20
209 Erik Johansson Kbk43,5632017-09-10
210 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
211 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
212 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
213 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
214 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
215 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
216 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
217 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
218 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
219 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
220 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
221 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
222 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
223 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
224 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
225 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
226 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
227 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
228 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
229 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
230 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
231 Hugo Larsson Minecraft43,7882017-04-21
232 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
233 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
234 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
235 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
236 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
237 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
238 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
239 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
240 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
241 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
242 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
243 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
244 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
245 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
246 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
247 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
248 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
249 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,9282016-07-06
250 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
251 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
252 Elias Wangeskog wangeskogs svets o smide43,9462016-05-26
253 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
254 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
255 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
256 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
257 Carl-Johan Dock Särö Kometerna44,3042016-01-03
258 Gustav Norrman Varla IBK99,9992015-10-29

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00