Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Pojkar - Liten kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
2 Wilmer Wallenstam West Speed Racing39,1872017-08-16
3 Malcolm Lauritzen Redbull39,3552017-10-31
4 Alexander Bosson pappa39,3962017-08-13
5 Erik Björlin Trafikverket39,4092017-08-15
6 Simon Westergren KBK39,8742017-09-06
7 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
8 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
9 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
10 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
11 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
12 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
13 Neo Jokela Aronssons Bil40,4592018-01-08
14 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
15 Joel Björk Ekman Racing40,4842017-07-09
16 Tony Lindstrand Phillipe40,5502017-09-24
17 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
18 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg40,5862017-11-05
19 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
20 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
21 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
22 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
23 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
24 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
25 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
26 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
27 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
28 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
29 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
30 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
31 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
32 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
33 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
34 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
35 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
36 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
37 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
38 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
39 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
40 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
41 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
42 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
43 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
44 Albin Hagman Pappas motorsport41,5292017-12-30
45 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
46 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
47 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
48 Robin Svensson Manchester City41,6372017-09-17
49 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
50 Marcus Von Elek McDonalds41,6652018-01-02
51 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
52 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
53 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
54 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
55 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
56 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
57 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
58 Adam Rask BIKSS41,8382017-12-22
59 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
60 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
61 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
62 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
63 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
64 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
65 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
66 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
67 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
68 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
69 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
70 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
71 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
72 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
73 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
74 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
75 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
76 Ludvig Hebeler Eken IBK41,9622018-01-07
77 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
78 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
79 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
80 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
81 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
82 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
83 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
84 Ville Jannerberg Rennsport Sverige42,0652017-10-14
85 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
86 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
87 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
88 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
89 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
90 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
91 Hugo Larsson Minecraft42,2102017-10-29
92 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
93 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
94 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
95 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
96 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
97 Filiph Dock Lindåskolan42,3122017-12-22
98 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
99 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
100 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
101 Tobias Nicklasson Partille HK42,3562017-09-24
102 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
103 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
104 Max Viswanathan Gunnilse42,3802017-11-20
105 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
106 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
107 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
108 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
109 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
110 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
111 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
112 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
113 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
114 Oskar Dunör Wasa Larm JR42,5012017-12-09
115 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
116 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
117 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
118 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
119 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
120 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
121 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
122 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
123 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
124 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
125 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
126 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
127 Carl Dunör Wasa Larm JR42,6192017-07-29
128 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
129 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
130 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
131 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
132 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
133 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
134 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
135 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
136 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
137 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
138 Rasmus Asklund Oriola42,6972017-07-29
139 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
140 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
141 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
142 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
143 Joel Agård Särö42,7332017-09-13
144 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
145 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
146 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
147 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
148 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
149 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
150 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
151 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,7842017-07-14
152 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
153 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
154 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
155 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
156 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
157 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
158 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
159 Anton Lijic BÄCKEN HC42,8862017-11-19
160 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
161 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
162 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
163 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
164 Anton Hyllborn Gokarting42,9162017-04-01
165 Alvin Säwström Farsan42,9182018-01-14
166 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
167 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
168 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
169 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,9322018-01-06
170 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
171 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
172 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
173 Anton Olofsson LNIK42,9772017-07-30
174 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
175 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
176 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
177 Jacob Naucler NUAB Systems43,0272017-07-31
178 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
179 William Ohlin Mjuk Biltvätt43,0522017-12-20
180 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
181 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
182 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
183 Constantin Ibrahim Volvo PV43,0632017-10-08
184 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
185 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
186 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
187 Malte Wallenstam west speed racing43,0842017-10-22
188 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
189 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
190 Albin Johansson Askims IK43,1352017-11-20
191 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
192 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
193 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
194 William Morken 3ker43,1672017-06-11
195 Simon Jensen HMK43,1802017-10-28
196 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
197 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
198 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
199 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
200 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
201 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
202 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
203 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
204 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
205 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
206 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
207 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
208 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
209 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
210 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
211 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
212 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
213 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
214 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
215 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
216 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
217 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
218 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
219 Arya Mehrara Steelseries43,3532017-01-31
220 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
221 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
222 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
223 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
224 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
225 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
226 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
227 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
228 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
229 Elliot Rosdahl MHF Partille43,4082015-12-20
230 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
231 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
232 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
233 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
234 Adam Attholm Lantmännen43,4652017-08-05
235 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
236 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
237 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
238 nils axhede morfar43,4972017-06-10
239 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
240 Alexander Asserfors Toyota43,5162018-01-04
241 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
242 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
243 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
244 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
245 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
246 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
247 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
248 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
249 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
250 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
251 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
252 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
253 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
254 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
255 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
256 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
257 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
258 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
259 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
260 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
261 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
262 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
263 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
264 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
265 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
266 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
267 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
268 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
269 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
270 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
271 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
272 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
273 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
274 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
275 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
276 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
277 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
278 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
279 Jonathan Hostetter IFK43,8812017-10-21
280 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
281 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
282 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
283 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
284 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
285 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
286 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,9282016-07-06
287 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
288 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
289 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
290 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
291 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
292 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
293 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
294 Carl-Johan Dock Särö Kometerna44,3042016-01-03
295 Gustav Norrman Varla IBK99,9992015-10-29

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00