Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Pojkar - Liten kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Caspar Ummelen Akzonobel39,7962017-05-21
2 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
3 Malcolm Lauritzen Redbull39,9622016-12-05
4 Wilmer Wallenstam West Speed Racing40,1612016-11-01
5 Oskar Sporer #23240,2152016-12-17
6 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
7 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
8 Alexander Bosson pappa40,3992016-01-31
9 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
10 Tony Lindstrand Phillipe40,8772017-05-28
11 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
12 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
13 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
14 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy41,1982017-02-12
15 Calle Wallerstedt Larsan41,2152016-03-28
16 Theo Johansson Frölunda Indians41,2582017-02-22
17 Joel Tellberger Lönns Truckar41,2632017-05-19
18 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
19 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
20 Joel Björk Fotboll41,4602016-06-11
21 Erik Björlin Trafikverket41,4932017-05-26
22 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
23 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
24 Joel Miller Ösets BK41,5112016-03-12
25 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
26 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
27 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
28 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
29 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
30 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
31 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
32 Max Magnusson Lillegårdskolan41,8362017-03-11
33 Buster Sandström LN7041,8442016-08-18
34 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
35 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
36 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
37 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
38 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
39 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
40 Albin Hagman Pappas motorsport41,9972016-10-16
41 Matteo Wang presse42,0032017-02-23
42 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
43 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
44 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
45 Hugo Lundberg MetroBil42,0922016-01-04
46 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
47 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
48 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
49 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
50 Hugo Hammarstrand Gokart42,1622017-05-19
51 Robert Freidlitz ÄFF42,1642017-02-16
52 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
53 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
54 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
55 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK42,3392017-01-27
56 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
57 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
58 Douglas Törnblom Samskolan42,3662015-08-10
59 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
60 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
61 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
62 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
63 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
64 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
65 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
66 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
67 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
68 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
69 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
70 Kevin Lindvall smx sisjön42,5372016-06-29
71 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
72 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
73 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
74 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
75 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
76 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
77 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
78 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
79 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
80 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
81 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
82 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
83 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
84 Marcus Von Elek McDonalds42,7222016-10-31
85 Ture Gustafsson BGS42,7412016-09-25
86 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
87 Isaiya Attie Toltorps Skolan42,7432016-04-05
88 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
89 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
90 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
91 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
92 Anton Hybring Högadal Skolan42,8222017-04-15
93 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
94 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
95 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
96 Anton Hyllborn Gokarting42,9162017-04-01
97 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
98 Rasmus Löberg Önneröd Skolan42,9352016-09-18
99 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
100 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
101 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
102 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
103 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
104 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
105 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
106 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
107 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
108 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
109 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
110 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
111 Simon Westergren KBK43,1962017-02-16
112 Markus Persson Lindåsskolan43,2182016-10-23
113 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
114 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
115 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
116 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
117 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
118 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
119 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
120 Adam Jarlebrand Mormor Racing43,3152016-07-13
121 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
122 Joel Agård Särö43,3202016-07-06
123 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
124 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
125 Arya Mehrara Steelseries43,3532017-01-31
126 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
127 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
128 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
129 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
130 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
131 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
132 Elliot Rosdahl MHF Partille43,4082015-12-20
133 Constantin Ibrahim Volvo PV43,4332017-03-18
134 Edvin Ljung Bemanningskompaniet43,4452016-12-30
135 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
136 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
137 Jacob Malcolm Dalaskolan43,4632016-07-25
138 Sebastian Hellenäs SVKG43,4672015-12-05
139 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
140 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
141 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
142 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
143 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
144 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
145 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
146 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
147 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
148 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
149 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
150 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
151 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
152 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
153 Alex Tasic Nordic Lastvagnar43,6832016-12-28
154 Isac Laine Wisearc43,7012016-01-11
155 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
156 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
157 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
158 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
159 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
160 Fabian Voeler Kullavik IF43,7822016-05-15
161 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
162 Hugo Larsson Minecraft43,7882017-04-21
163 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
164 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
165 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
166 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
167 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
168 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
169 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
170 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
171 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
172 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
173 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
174 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,9282016-07-06
175 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
176 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
177 Elias Wangeskog wangeskogs svets o smide43,9462016-05-26
178 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
179 Carl-Johan Dock Särö Kometerna44,3042016-01-03
180 Gustav Norrman Varla IBK99,9992015-10-29

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00