Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Pojkar - Liten kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
2 Malcolm Lauritzen Redbull39,9622016-12-05
3 Wilmer Wallenstam West Speed Racing40,1612016-11-01
4 Oskar Sporer #23240,2152016-12-17
5 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
6 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
7 Caspar Ummelen Akzonobel40,3802017-01-22
8 Alexander Bosson pappa40,3992016-01-31
9 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
10 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
11 Tony Lindstrand Phillipe41,1222016-09-18
12 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
13 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
14 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy41,1982017-02-12
15 Calle Wallerstedt Larsan41,2152016-03-28
16 Theo Johansson Frölunda Indians41,2582017-02-22
17 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
18 Joel Björk Fotboll41,4602016-06-11
19 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
20 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
21 Joel Miller Ösets BK41,5112016-03-12
22 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
23 Joel Davin Hovås Skolan41,5732017-01-09
24 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
25 Joel Tellberger Lönns Truckar41,6012017-03-11
26 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
27 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
28 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
29 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
30 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
31 Max Magnusson Lillegårdskolan41,8362017-03-11
32 Buster Sandström LN7041,8442016-08-18
33 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
34 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
35 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
36 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
37 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
38 Albin Hagman Pappas motorsport41,9972016-10-16
39 Matteo Wang presse42,0032017-02-23
40 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
41 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
42 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
43 Hugo Lundberg MetroBil42,0922016-01-04
44 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
45 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
46 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
47 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
48 Robert Freidlitz ÄFF42,1642017-02-16
49 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
50 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
51 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK42,3392017-01-27
52 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
53 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
54 Douglas Törnblom Samskolan42,3662015-08-10
55 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
56 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
57 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
58 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
59 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
60 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
61 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
62 Kevin Lindvall smx sisjön42,5372016-06-29
63 Leo Billkrantz Hovås HC42,5472016-03-09
64 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
65 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
66 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
67 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
68 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
69 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
70 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
71 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
72 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
73 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
74 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
75 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
76 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
77 Marcus Von Elek McDonalds42,7222016-10-31
78 Ture Gustafsson BGS42,7412016-09-25
79 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
80 Isaiya Attie Toltorps Skolan42,7432016-04-05
81 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
82 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
83 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
84 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
85 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
86 William Ohlsson Jofa42,8852016-03-09
87 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
88 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
89 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
90 Rasmus Löberg Önneröd Skolan42,9352016-09-18
91 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
92 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
93 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
94 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
95 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
96 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
97 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
98 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
99 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
100 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
101 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
102 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
103 Simon Westergren KBK43,1962017-02-16
104 Markus Persson Lindåsskolan43,2182016-10-23
105 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
106 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
107 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
108 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
109 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
110 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
111 Adam Jarlebrand Mormor Racing43,3152016-07-13
112 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
113 Joel Agård Särö43,3202016-07-06
114 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
115 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
116 Arya Mehrara Steelseries43,3532017-01-31
117 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
118 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
119 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
120 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
121 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
122 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
123 Elliot Rosdahl MHF Partille43,4082015-12-20
124 Constantin Ibrahim Volvo PV43,4332017-03-18
125 Edvin Ljung Bemanningskompaniet43,4452016-12-30
126 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
127 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
128 Jacob Malcolm Dalaskolan43,4632016-07-25
129 Sebastian Hellenäs SVKG43,4672015-12-05
130 Erik Björlin Trafikverket43,4732017-03-23
131 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
132 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
133 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
134 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
135 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
136 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
137 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
138 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
139 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
140 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
141 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
142 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
143 Alex Tasic Nordic Lastvagnar43,6832016-12-28
144 Isac Laine Wisearc43,7012016-01-11
145 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
146 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
147 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
148 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
149 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
150 Fabian Voeler Kullavik IF43,7822016-05-15
151 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
152 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
153 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
154 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
155 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
156 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
157 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
158 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
159 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
160 Hugo Hammarstrand Gokart43,8782015-10-16
161 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
162 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
163 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
164 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,9282016-07-06
165 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
166 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
167 Elias Wangeskog wangeskogs svets o smide43,9462016-05-26
168 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
169 Carl-Johan Dock Särö Kometerna44,3042016-01-03
170 Gustav Norrman Varla IBK99,9992015-10-29

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00