Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Pojkar - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
2 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
3 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,2132019-02-26
4 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
5 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
6 Neo Jokela Aronssons Bil39,5132018-10-28
7 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
8 Viggo Pettersson Mamma Annika39,6742019-05-22
9 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
10 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,8442019-02-18
11 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
12 Henrik Bergstöm Formel 140,0152018-10-08
13 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
14 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
15 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
16 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
17 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,2892018-11-02
18 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
19 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
20 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
21 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
22 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
23 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
24 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
25 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
26 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
27 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
28 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
29 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
30 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
31 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
32 Thomas Pelster ESG40,7542019-02-20
33 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
34 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
35 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
36 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,8492019-04-27
37 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
38 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
39 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
40 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
41 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
42 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
43 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
44 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
45 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
46 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
47 Zackarias Wahlberg GAK41,0022019-05-22
48 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
49 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
50 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
51 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
52 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
53 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
54 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
55 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
56 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
57 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
58 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
59 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
60 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
61 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
62 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
63 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
64 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
65 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
66 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
67 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
68 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
69 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
70 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
71 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
72 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
73 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
74 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
75 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
76 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
77 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
78 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
79 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
80 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
81 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
82 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
83 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
84 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
85 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
86 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
87 Lucas Wern Wern Racing41,6082019-04-07
88 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
89 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
90 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
91 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
92 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
93 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
94 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
95 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
96 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
97 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
98 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
99 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
100 Oliver Wysocki Volvo41,8122019-04-30
101 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
102 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
103 Anton Hyllborn Gokarting41,8242018-03-24
104 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
105 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
106 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
107 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
108 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
109 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
110 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
111 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
112 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
113 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
114 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
115 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
116 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
117 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
118 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
119 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
120 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
121 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
122 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
123 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
124 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
125 William Hultén Röss41,9632018-11-24
126 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
127 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
128 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
129 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
130 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
131 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
132 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
133 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
134 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
135 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
136 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
137 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
138 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
139 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
140 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
141 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
142 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
143 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
144 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
145 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
146 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
147 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
148 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
149 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
150 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
151 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
152 Eric Naperotti Solängen BK42,1122019-04-30
153 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
154 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
155 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
156 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
157 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing42,1442019-05-08
158 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
159 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
160 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
161 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
162 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
163 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
164 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
165 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
166 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
167 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
168 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
169 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
170 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
171 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
172 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
173 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
174 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
175 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
176 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
177 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
178 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
179 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
180 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
181 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
182 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
183 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
184 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
185 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
186 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
187 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
188 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
189 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
190 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
191 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
192 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
193 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
194 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
195 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
196 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
197 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
198 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
199 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
200 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
201 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
202 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
203 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
204 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
205 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
206 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
207 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
208 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
209 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
210 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
211 Nicholas Mandini Bishop Arms42,5122019-03-24
212 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
213 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
214 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
215 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
216 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
217 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
218 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
219 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
220 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
221 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
222 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
223 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
224 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
225 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
226 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
227 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
228 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
229 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
230 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
231 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
232 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
233 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
234 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
235 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
236 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
237 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
238 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
239 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
240 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
241 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
242 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
243 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
244 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
245 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
246 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
247 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
248 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
249 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
250 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
251 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
252 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
253 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
254 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK42,7332019-04-20
255 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
256 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
257 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
258 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
259 Isak Sjöberg Hovås-Bildal Hockey42,7452018-08-21
260 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
261 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
262 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
263 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
264 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
265 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
266 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
267 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
268 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
269 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
270 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
271 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
272 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
273 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,8362018-08-26
274 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
275 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
276 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
277 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
278 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
279 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
280 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
281 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
282 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
283 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
284 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
285 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
286 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
287 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
288 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
289 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
290 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
291 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
292 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
293 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
294 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
295 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
296 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
297 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
298 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
299 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
300 Hugo Turebo Varla IBK42,9492019-04-28
301 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
302 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
303 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
304 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
305 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
306 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
307 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
308 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
309 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
310 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
311 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
312 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
313 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
314 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
315 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
316 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
317 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
318 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
319 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
320 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
321 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
322 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
323 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
324 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
325 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
326 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
327 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
328 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
329 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
330 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
331 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
332 Tim Svensson VEMS43,1322019-02-12
333 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
334 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
335 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
336 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
337 William Morken 3ker43,1672017-06-11
338 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
339 Elmer Löfberg F143,1802019-01-08
340 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
341 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
342 Max Åkervall Johan43,1962019-04-19
343 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
344 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
345 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
346 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
347 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
348 Elias Holmgren Madenskolan43,2422019-01-19
349 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
350 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
351 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
352 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
353 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
354 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
355 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
356 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
357 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
358 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
359 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
360 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
361 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
362 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
363 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
364 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
365 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
366 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
367 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
368 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
369 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
370 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
371 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
372 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
373 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
374 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
375 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
376 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
377 Liam Lundgren Eriksberg P0743,3532019-01-26
378 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
379 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
380 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
381 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
382 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
383 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
384 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
385 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
386 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
387 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
388 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
389 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
390 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
391 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
392 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården43,4422018-09-15
393 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
394 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
395 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
396 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
397 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
398 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
399 Rasmus Lanner Chicago Bulls43,4572018-09-08
400 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
401 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
402 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
403 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
404 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
405 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
406 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
407 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
408 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
409 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
410 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
411 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
412 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
413 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
414 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
415 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
416 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
417 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
418 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
419 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
420 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
421 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
422 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
423 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
424 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
425 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
426 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
427 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
428 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
429 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
430 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
431 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
432 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
433 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
434 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
435 Axel Knoblock GBG Sim43,6642019-01-03
436 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
437 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
438 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
439 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
440 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
441 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
442 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
443 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
444 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
445 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
446 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
447 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
448 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
449 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
450 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
451 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
452 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
453 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
454 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
455 Theo Engström Pappa43,7522018-02-13
456 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
457 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
458 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
459 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
460 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
461 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
462 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
463 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
464 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
465 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
466 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
467 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
468 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
469 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
470 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
471 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
472 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
473 Elias Holmgren Mclaren Racing43,8232019-01-02
474 Carl-hugo Krafft Särö IK43,8272018-08-20
475 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
476 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
477 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
478 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
479 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
480 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
481 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
482 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
483 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
484 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
485 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
486 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
487 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
488 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
489 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
490 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
491 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
492 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
493 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
494 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
495 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
496 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
497 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
498 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
499 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
500 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
501 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
502 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
503 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
504 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
505 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
506 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
507 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
508 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
509 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
510 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
511 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
512 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
513 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17