Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,500
Pojkar 44,500
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Pojkar - Liten kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
2 Alexander Bosson pappa39,1422018-05-06
3 Wilmer Wallenstam West Speed Racing39,1872017-08-16
4 Erik Björlin Trafikverket39,4052018-05-03
5 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
6 Simon Westergren KBK39,8742017-09-06
7 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
8 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
9 Marcus Von Elek McDonalds40,1602018-04-30
10 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
11 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
12 Neo Jokela Aronssons Bil40,3032018-05-01
13 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
14 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
15 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
16 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
17 Alvin Säwström Farsan40,4592018-05-06
18 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
19 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
20 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
21 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
22 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
23 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
24 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
25 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
26 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
27 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
28 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
29 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
30 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
31 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
32 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
33 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
34 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
35 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
36 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
37 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
38 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
39 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
40 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
41 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
42 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
43 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
44 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
45 Filiph Dock Lindåskolan41,4432018-04-05
46 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
47 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
48 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
49 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
50 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
51 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
52 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
53 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
54 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
55 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
56 Joel Agård Särö41,6672018-05-20
57 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
58 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
59 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
60 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
61 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
62 Anton Hyllborn Gokarting41,8242018-03-24
63 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
64 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
65 Adam Rask BIKSS41,8382017-12-22
66 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
67 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
68 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
69 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
70 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
71 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
72 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
73 Viggo Pettersson Mamma Annika41,9062018-02-17
74 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
75 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
76 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
77 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
78 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
79 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
80 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
81 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
82 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
83 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
84 Ludvig Hebeler Eken IBK41,9622018-01-07
85 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
86 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
87 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
88 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
89 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
90 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
91 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
92 Ville Jannerberg Rennsport Sverige42,0652017-10-14
93 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
94 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
95 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
96 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
97 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
98 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
99 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
100 Hugo Larsson Minecraft42,2102017-10-29
101 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
102 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
103 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
104 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
105 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
106 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
107 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
108 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
109 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
110 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
111 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
112 Tobias Nicklasson Partille HK42,3562017-09-24
113 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
114 Ludwig Abraham Iseråsskolan42,3632018-02-23
115 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
116 Max Viswanathan Gunnilse42,3802017-11-20
117 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
118 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
119 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
120 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
121 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
122 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
123 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
124 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
125 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
126 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
127 Oskar Dunör Wasa Larm JR42,5012017-12-09
128 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
129 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
130 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
131 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
132 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
133 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
134 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
135 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
136 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
137 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
138 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
139 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
140 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
141 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
142 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
143 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
144 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
145 Carl Dunör Wasa Larm JR42,6192017-07-29
146 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
147 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
148 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
149 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
150 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
151 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
152 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
153 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
154 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
155 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
156 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
157 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
158 Rasmus Asklund Oriola42,6972017-07-29
159 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
160 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
161 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
162 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
163 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
164 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
165 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
166 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
167 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
168 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
169 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
170 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
171 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
172 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
173 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,7842017-07-14
174 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
175 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
176 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
177 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
178 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
179 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
180 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
181 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
182 Anton Lijic BÄCKEN HC42,8862017-11-19
183 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
184 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
185 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
186 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
187 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
188 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
189 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
190 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
191 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,9322018-01-06
192 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
193 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
194 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
195 Anton Olofsson LNIK42,9772017-07-30
196 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
197 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
198 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
199 Jacob Naucler NUAB Systems43,0272017-07-31
200 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
201 William Ohlin Mjuk Biltvätt43,0522017-12-20
202 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
203 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
204 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
205 Constantin Ibrahim Volvo PV43,0632017-10-08
206 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
207 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
208 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
209 Malte Wallenstam west speed racing43,0842017-10-22
210 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
211 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
212 Albin Johansson Askims IK43,1352017-11-20
213 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
214 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
215 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
216 William Morken 3ker43,1672017-06-11
217 Simon Jensen HMK43,1802017-10-28
218 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
219 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
220 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
221 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
222 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
223 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
224 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
225 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
226 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
227 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
228 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
229 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
230 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
231 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
232 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
233 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
234 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
235 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
236 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
237 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
238 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
239 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
240 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
241 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
242 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
243 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
244 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
245 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
246 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
247 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
248 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
249 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
250 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
251 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
252 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
253 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
254 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
255 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
256 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
257 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
258 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
259 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
260 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
261 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
262 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
263 nils axhede morfar43,4972017-06-10
264 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
265 Alexander Asserfors Toyota43,5162018-01-04
266 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
267 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn43,5282018-04-04
268 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
269 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
270 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
271 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
272 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
273 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
274 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
275 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
276 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
277 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
278 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb43,5982018-02-17
279 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
280 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
281 Erik Wennroth Beta43,6282018-03-05
282 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
283 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
284 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
285 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
286 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
287 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
288 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
289 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
290 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
291 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
292 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
293 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
294 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
295 Theo Engström Pappa43,7522018-02-13
296 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
297 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
298 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
299 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
300 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
301 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
302 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
303 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
304 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
305 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
306 Hugo Turebo Varla IBK43,8192018-02-16
307 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
308 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
309 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
310 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
311 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
312 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
313 Alexander Almos Ullevi Tennisklubb43,8662018-04-15
314 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
315 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
316 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
317 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
318 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
319 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
320 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
321 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
322 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
323 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
324 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
325 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
326 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
327 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
328 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
329 Carl-Johan Dock Särö Kometerna44,3042016-01-03
330 Gustav Norrman Varla IBK99,9992015-10-29

Kristi himmelfärdsdag

Onsdag 9 Maj 11 - 17
Kristi himmelfärdsdag 11 - 17

Ordinarie Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00