Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Pojkar - Liten kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Caspar Ummelen Akzonobel39,7962017-05-21
2 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
3 Malcolm Lauritzen Redbull39,9622016-12-05
4 Wilmer Wallenstam West Speed Racing40,1612016-11-01
5 Alexander Bosson pappa40,1882017-06-18
6 Oskar Sporer #23240,2152016-12-17
7 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
8 Erik Björlin Trafikverket40,2802017-06-18
9 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
10 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
11 Joel Björk Ekman Racing40,4842017-07-09
12 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
13 Tony Lindstrand Phillipe40,8772017-05-28
14 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
15 Simon Westergren KBK40,9132017-07-13
16 Noah Björk Lextorp IF40,9252016-02-18
17 Joel Miller Ösets BK41,0842017-06-20
18 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
19 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
20 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy41,1982017-02-12
21 Theo Johansson Frölunda Indians41,2582017-02-22
22 Joel Tellberger Lönns Truckar41,2632017-05-19
23 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
24 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
25 Max Magnusson Lillegårdskolan41,3992017-07-17
26 Hugo Lundberg MetroBil41,4462017-06-16
27 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
28 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
29 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
30 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
31 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
32 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
33 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
34 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
35 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
36 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
37 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
38 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
39 Buster Sandström LN7041,8442016-08-18
40 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
41 Elias Kuhlin Drakberg Skolan41,8582017-02-15
42 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
43 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
44 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
45 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
46 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
47 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
48 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
49 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
50 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
51 Albin Hagman Pappas motorsport41,9972016-10-16
52 Matteo Wang presse42,0032017-02-23
53 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
54 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
55 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
56 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
57 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
58 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
59 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
60 Hugo Hammarstrand Gokart42,1622017-05-19
61 Robert Freidlitz ÄFF42,1642017-02-16
62 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
63 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
64 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
65 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK42,3392017-01-27
66 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
67 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
68 Douglas Törnblom Samskolan42,3662015-08-10
69 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
70 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
71 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
72 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
73 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
74 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
75 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
76 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
77 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
78 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
79 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
80 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
81 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
82 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
83 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
84 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
85 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
86 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
87 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
88 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
89 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
90 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
91 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
92 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
93 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
94 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
95 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
96 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
97 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
98 Marcus Von Elek McDonalds42,7222016-10-31
99 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
100 Isaiya Attie Toltorps Skolan42,7432016-04-05
101 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
102 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
103 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,7842017-07-14
104 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
105 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
106 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
107 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
108 Anton Hybring Högadal Skolan42,8222017-04-15
109 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
110 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
111 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
112 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
113 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
114 Anton Hyllborn Gokarting42,9162017-04-01
115 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
116 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
117 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
118 Rasmus Löberg Önneröd Skolan42,9352016-09-18
119 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
120 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
121 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
122 Tobias Nicklasson Partille HK42,9932017-07-14
123 Robin Svensson Manchester City43,0442017-07-19
124 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
125 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
126 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
127 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
128 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
129 Charlie Jansson werner Stephex43,1162016-09-25
130 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
131 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
132 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
133 William Morken 3ker43,1672017-06-11
134 Markus Persson Lindåsskolan43,2182016-10-23
135 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
136 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
137 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
138 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
139 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
140 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
141 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
142 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
143 Adam Jarlebrand Mormor Racing43,3152016-07-13
144 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
145 Joel Agård Särö43,3202016-07-06
146 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
147 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
148 Arya Mehrara Steelseries43,3532017-01-31
149 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
150 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
151 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
152 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
153 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
154 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
155 Elliot Rosdahl MHF Partille43,4082015-12-20
156 Constantin Ibrahim Volvo PV43,4122017-06-09
157 Edvin Ljung Bemanningskompaniet43,4452016-12-30
158 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
159 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
160 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
161 Jacob Malcolm Dalaskolan43,4632016-07-25
162 Sebastian Hellenäs SVKG43,4672015-12-05
163 Gustaf Axelsson Pappa betalar43,4812017-06-11
164 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
165 nils axhede morfar43,4972017-06-10
166 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
167 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
168 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
169 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
170 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
171 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
172 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
173 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
174 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
175 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
176 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
177 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
178 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
179 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
180 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
181 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
182 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
183 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
184 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
185 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
186 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
187 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
188 Hugo Larsson Minecraft43,7882017-04-21
189 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
190 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
191 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
192 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
193 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
194 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
195 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
196 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
197 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
198 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
199 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
200 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
201 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
202 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
203 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,9282016-07-06
204 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
205 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
206 Elias Wangeskog wangeskogs svets o smide43,9462016-05-26
207 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
208 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
209 Carl-Johan Dock Särö Kometerna44,3042016-01-03
210 Gustav Norrman Varla IBK99,9992015-10-29

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00