Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Damer - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
2 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
3 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
4 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
5 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
6 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
7 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
8 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
9 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
10 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
11 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
12 Elli Liden gokaringMajorna38,5852016-07-27
13 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
14 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
15 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
16 Alicia Carmström Colorex38,9252016-07-29
17 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
18 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
19 Nathalie Nyman Aldardo39,0022016-05-30
20 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
21 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
22 Sanna Andreasson Gokartcentralen39,1422017-01-08
23 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
24 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
25 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
26 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
27 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
28 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
29 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
30 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
31 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
32 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
33 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
34 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
35 Luna Lindegren Victoria´s secret39,4792017-04-20
36 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
37 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
38 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
39 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
40 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
41 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
42 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
43 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
44 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
45 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
46 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
47 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
48 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
49 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
50 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
51 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
52 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
53 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
54 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
55 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
56 Martina Ivarsson Fit for fight39,7112016-10-15
57 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
58 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
59 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
60 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
61 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
62 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
63 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
64 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
65 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
66 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
67 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
68 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
69 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
70 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
71 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
72 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
73 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
74 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
75 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
76 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
77 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
78 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
79 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
80 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
81 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
82 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
83 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
84 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
85 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
86 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
87 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
88 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen40,0912015-10-20
89 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
90 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
91 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
92 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
93 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
94 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
95 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,1172016-07-10
96 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
97 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
98 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
99 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
100 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
101 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
102 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
103 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
104 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
105 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
106 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
107 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
108 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
109 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
110 Elin Störholt Polhem40,2272015-12-26
111 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
112 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
113 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
114 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
115 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
116 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
117 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
118 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
119 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
120 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
121 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
122 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
123 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
124 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
125 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
126 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
127 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
128 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
129 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,3342016-07-13
130 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
131 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
132 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
133 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
134 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
135 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
136 Bitte Singmyr Eklandaskolan40,3832016-08-13
137 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
138 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
139 Felicia Holmberg Jitex BK40,3882017-05-22
140 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
141 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
142 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
143 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
144 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
145 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
146 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
147 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
148 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
149 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
150 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
151 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
152 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
153 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
154 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
155 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
156 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
157 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
158 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
159 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
160 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
161 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
162 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
163 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
164 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
165 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
166 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
167 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
168 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
169 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
170 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
171 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
172 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
173 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
174 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
175 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
176 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
177 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
178 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
179 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
180 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
181 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
182 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
183 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
184 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
185 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
186 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
187 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
188 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
189 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
190 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
191 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
192 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
193 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
194 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
195 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
196 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
197 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
198 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
199 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
200 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
201 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
202 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
203 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
204 Jennie Mandini Castellum40,7042017-04-09
205 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
206 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
207 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
208 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
209 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
210 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
211 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
212 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
213 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
214 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
215 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
216 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
217 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
218 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
219 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
220 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
221 Tezz Hammarén Pappa40,7862017-02-18
222 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
223 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
224 Ida Lindell Sinntorpskolan40,7942017-01-08
225 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
226 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
227 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
228 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
229 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
230 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
231 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
232 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
233 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
234 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
235 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
236 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
237 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
238 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
239 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
240 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
241 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
242 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
243 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
244 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
245 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
246 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
247 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
248 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
249 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
250 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
251 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
252 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
253 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
254 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
255 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
256 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
257 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
258 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
259 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
260 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
261 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
262 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
263 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
264 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
265 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
266 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
267 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
268 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
269 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
270 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
271 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
272 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
273 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
274 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
275 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
276 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
277 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
278 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
279 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
280 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
281 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
282 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
283 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
284 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
285 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
286 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
287 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
288 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
289 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
290 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
291 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
292 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
293 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
294 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
295 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
296 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
297 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
298 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
299 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
300 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
301 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
302 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
303 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
304 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
305 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
306 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
307 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
308 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
309 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
310 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
311 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
312 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
313 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
314 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
315 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
316 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
317 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
318 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
319 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
320 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
321 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
322 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
323 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
324 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
325 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
326 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
327 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
328 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
329 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
330 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
331 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
332 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
333 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
334 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
335 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
336 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
337 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
338 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
339 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
340 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
341 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
342 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
343 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
344 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
345 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
346 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
347 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
348 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
349 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
350 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
351 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
352 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
353 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
354 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
355 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
356 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
357 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
358 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
359 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
360 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
361 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
362 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
363 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
364 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
365 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
366 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
367 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
368 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
369 Julia Krantz Karl Johan41,3652017-02-22
370 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
371 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
372 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
373 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
374 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
375 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
376 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
377 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
378 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
379 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
380 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
381 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
382 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
383 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
384 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
385 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
386 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
387 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
388 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
389 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
390 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
391 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
392 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
393 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
394 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
395 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
396 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
397 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
398 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
399 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
400 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
401 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
402 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
403 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
404 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
405 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
406 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
407 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
408 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
409 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
410 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
411 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
412 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
413 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
414 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
415 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
416 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
417 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
418 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
419 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
420 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
421 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
422 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
423 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
424 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
425 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
426 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
427 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
428 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
429 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
430 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
431 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
432 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
433 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
434 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
435 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
436 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
437 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
438 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
439 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
440 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
441 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
442 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
443 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
444 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
445 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
446 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
447 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
448 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
449 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
450 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
451 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
452 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
453 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
454 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
455 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
456 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
457 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
458 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
459 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
460 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
461 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
462 Monika Depta  41,6232015-06-07
463 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
464 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
465 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
466 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
467 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
468 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
469 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
470 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
471 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
472 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
473 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
474 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
475 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
476 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
477 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
478 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
479 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
480 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
481 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
482 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
483 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
484 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
485 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
486 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
487 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
488 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
489 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
490 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
491 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
492 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
493 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
494 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
495 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
496 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
497 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
498 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
499 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
500 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
501 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
502 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
503 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
504 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
505 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
506 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
507 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
508 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
509 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
510 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
511 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
512 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
513 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
514 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
515 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
516 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
517 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
518 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
519 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
520 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
521 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
522 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
523 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
524 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
525 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
526 Emelie Andreassen Pappa41,8172015-04-24
527 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
528 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
529 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
530 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
531 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
532 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
533 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
534 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
535 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
536 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
537 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
538 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
539 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
540 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
541 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
542 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
543 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
544 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
545 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
546 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
547 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
548 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
549 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
550 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
551 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
552 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
553 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
554 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
555 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
556 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
557 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
558 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
559 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
560 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
561 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
562 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
563 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
564 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
565 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
566 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
567 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
568 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
569 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
570 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
571 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
572 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
573 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
574 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
575 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
576 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
577 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
578 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
579 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
580 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
581 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
582 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
583 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
584 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
585 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
586 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
587 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
588 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
589 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
590 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
591 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
592 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
593 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
594 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
595 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
596 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
597 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
598 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
599 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
600 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
601 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
602 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
603 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
604 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
605 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
606 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
607 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
608 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00