Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Damer - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
2 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
3 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
4 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
5 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
6 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
7 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
8 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
9 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
10 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
11 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
12 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
13 Luna Lindegren Victoria´s secret38,5412017-08-08
14 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
15 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
16 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
17 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
18 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
19 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
20 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
21 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
22 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
23 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
24 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
25 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
26 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
27 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
28 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
29 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
30 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
31 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
32 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
33 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
34 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
35 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
36 Tezz Hammarén Pappa39,3812017-08-19
37 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
38 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
39 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
40 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
41 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
42 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
43 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
44 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
45 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
46 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
47 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
48 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
49 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
50 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
51 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
52 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
53 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
54 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
55 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
56 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
57 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
58 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
59 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
60 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
61 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
62 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
63 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
64 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
65 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
66 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
67 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
68 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
69 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
70 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
71 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
72 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
73 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
74 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
75 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
76 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
77 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
78 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
79 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
80 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
81 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
82 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
83 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
84 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
85 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
86 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
87 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
88 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
89 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
90 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
91 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
92 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
93 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
94 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
95 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
96 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
97 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
98 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
99 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
100 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
101 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
102 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
103 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
104 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
105 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
106 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
107 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
108 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
109 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
110 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
111 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
112 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
113 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
114 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
115 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
116 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
117 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
118 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
119 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
120 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
121 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
122 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
123 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
124 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
125 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
126 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
127 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
128 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
129 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
130 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
131 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
132 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
133 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
134 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
135 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
136 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
137 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
138 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
139 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
140 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
141 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
142 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
143 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
144 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
145 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
146 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
147 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
148 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
149 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
150 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
151 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
152 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
153 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
154 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
155 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
156 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
157 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
158 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
159 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
160 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
161 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
162 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
163 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
164 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
165 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
166 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
167 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
168 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
169 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
170 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
171 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
172 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
173 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
174 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
175 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
176 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
177 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
178 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
179 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
180 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
181 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
182 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
183 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
184 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
185 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
186 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
187 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
188 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
189 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
190 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
191 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
192 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
193 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
194 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
195 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
196 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
197 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
198 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
199 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
200 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
201 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
202 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
203 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
204 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
205 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
206 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
207 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
208 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
209 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
210 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
211 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
212 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
213 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
214 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
215 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
216 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
217 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
218 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
219 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
220 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
221 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
222 Jennie Mandini Castellum40,7042017-04-09
223 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
224 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
225 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
226 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
227 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
228 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
229 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
230 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
231 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
232 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
233 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
234 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
235 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
236 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
237 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
238 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
239 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
240 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
241 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
242 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
243 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
244 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
245 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
246 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
247 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
248 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
249 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
250 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
251 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
252 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
253 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
254 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
255 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
256 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
257 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
258 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
259 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
260 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
261 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
262 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
263 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
264 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
265 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
266 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
267 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
268 Nikita Verme Go Karting Majorna40,8772017-06-05
269 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
270 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
271 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
272 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
273 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
274 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
275 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
276 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
277 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
278 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
279 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
280 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
281 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
282 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
283 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
284 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
285 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
286 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
287 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
288 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
289 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
290 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
291 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
292 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
293 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
294 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
295 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
296 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
297 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
298 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
299 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
300 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
301 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
302 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
303 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
304 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
305 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
306 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
307 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
308 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
309 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
310 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
311 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
312 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
313 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
314 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
315 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
316 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
317 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
318 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
319 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
320 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
321 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
322 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
323 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
324 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
325 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
326 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
327 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
328 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
329 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
330 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
331 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
332 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
333 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
334 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
335 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
336 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
337 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
338 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
339 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
340 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
341 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
342 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
343 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
344 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
345 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
346 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
347 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
348 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
349 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
350 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
351 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
352 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
353 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
354 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
355 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
356 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
357 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
358 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
359 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
360 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
361 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
362 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
363 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
364 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
365 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
366 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
367 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
368 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
369 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
370 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
371 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
372 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
373 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
374 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
375 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
376 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
377 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
378 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
379 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
380 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
381 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
382 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
383 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
384 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
385 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
386 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
387 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
388 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
389 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
390 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
391 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
392 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
393 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
394 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
395 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
396 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
397 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
398 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
399 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
400 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
401 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
402 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
403 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
404 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
405 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
406 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
407 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
408 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
409 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
410 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
411 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
412 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
413 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
414 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
415 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
416 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
417 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
418 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
419 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
420 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
421 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
422 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
423 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
424 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
425 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
426 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
427 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
428 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
429 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
430 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
431 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
432 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
433 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
434 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
435 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
436 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
437 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
438 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
439 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
440 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
441 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
442 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
443 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
444 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
445 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
446 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
447 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
448 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
449 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
450 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
451 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
452 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
453 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
454 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
455 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
456 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
457 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
458 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
459 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
460 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
461 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
462 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
463 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
464 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
465 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
466 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
467 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
468 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
469 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
470 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
471 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
472 Eleonor Ryding AHK41,5082017-10-06
473 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
474 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
475 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
476 Sofia Hjalmarsson Semcon41,5172017-10-05
477 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
478 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
479 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
480 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
481 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
482 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
483 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
484 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
485 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
486 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
487 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
488 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
489 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
490 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
491 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
492 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
493 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
494 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
495 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
496 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
497 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
498 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
499 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
500 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
501 Rebecca Närhi IKEA Of Sweden41,5732017-11-13
502 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
503 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
504 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
505 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
506 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
507 Iman Faily BigMac41,5872017-09-22
508 Camilla Haastrup-nielsen McKinsey41,5872017-11-20
509 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
510 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
511 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
512 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
513 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
514 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
515 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
516 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
517 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
518 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
519 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
520 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
521 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
522 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
523 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
524 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
525 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
526 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
527 Monika Depta  41,6232015-06-07
528 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
529 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
530 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
531 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
532 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
533 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
534 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
535 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
536 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
537 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
538 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
539 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
540 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
541 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
542 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
543 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
544 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
545 Caroline Hjalmarsson chalmers41,6702017-10-25
546 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
547 Ulrika Wemmert Volvo AB41,6742017-11-14
548 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
549 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
550 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
551 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
552 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
553 Ulrika Davidsson Scil41,6782017-10-28
554 Maria Cronholm Ulvesund Kungälv41,6822017-10-14
555 Malin Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB41,6892017-11-12
556 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
557 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
558 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
559 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
560 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
561 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
562 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
563 Mimmi Källström Skumbanan41,7112017-10-07
564 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
565 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
566 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
567 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
568 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
569 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
570 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
571 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
572 Hanna Önnerby Schenker Logistics41,7282017-10-07
573 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
574 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
575 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
576 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
577 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
578 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
579 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
580 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
581 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
582 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
583 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
584 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
585 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
586 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
587 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
588 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
589 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
590 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
591 Carita Wennerlöf Dilog AB41,7732017-11-05
592 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
593 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
594 Louise Paulsson Baldacci41,7812017-10-26
595 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
596 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
597 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
598 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
599 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
600 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
601 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
602 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
603 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
604 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
605 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
606 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
607 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
608 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
609 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
610 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
611 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
612 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
613 Marlene Boke Made By Marley41,8472017-08-26
614 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
615 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
616 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
617 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
618 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
619 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
620 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
621 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
622 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
623 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
624 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
625 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
626 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
627 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
628 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
629 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
630 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
631 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
632 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
633 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
634 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
635 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
636 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
637 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
638 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
639 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
640 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
641 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
642 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
643 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
644 Hilda Westerdahl Alingsås huspaket41,9182017-07-31
645 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
646 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
647 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
648 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
649 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
650 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
651 Sofia Hård IKEA Of Sweden41,9342017-11-13
652 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
653 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
654 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
655 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
656 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
657 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
658 Annika Lindelöf Scania41,9412017-11-04
659 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
660 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
661 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
662 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
663 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
664 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
665 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
666 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
667 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
668 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
669 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
670 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
671 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
672 Jenny Sjögren OOCL Sweden AB41,9592017-10-28
673 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
674 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
675 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
676 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
677 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
678 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
679 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
680 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
681 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
682 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
683 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
684 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
685 Elin Arvidsson Nordic Auto41,9772017-10-07
686 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
687 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
688 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
689 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
690 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
691 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
692 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
693 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
694 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
695 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
696 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
697 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
698 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
699 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00