Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Damer - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
2 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
3 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
4 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
5 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
6 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
7 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
8 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
9 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
10 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
11 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
12 Lilli Jensen Midroc39,0622019-07-23
13 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
14 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
15 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
16 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
17 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
18 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
19 Amina Tayebi Gulex import39,6472019-07-04
20 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
21 Felicia Holmberg Jitex BK39,7282018-12-10
22 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
23 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
24 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
25 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
26 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
27 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
28 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri39,9362019-07-23
29 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
30 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
31 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
32 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
33 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
34 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
35 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
36 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
37 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
38 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
39 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
40 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
41 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
42 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
43 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
44 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
45 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
46 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
47 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
48 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
49 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
50 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
51 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
52 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
53 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
54 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
55 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
56 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
57 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
58 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
59 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
60 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
61 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
62 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
63 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
64 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
65 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
66 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
67 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
68 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
69 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
70 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
71 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
72 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
73 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
74 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
75 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
76 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
77 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
78 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
79 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
80 Hanna Dotevall Doteägg40,9302019-05-26
81 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
82 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
83 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
84 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
85 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
86 Ingrid Fröström Posche41,0622019-06-28
87 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
88 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
89 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
90 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
91 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
92 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
93 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
94 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
95 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
96 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
97 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
98 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
99 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
100 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
101 Jenny Bengtsdotter Bunkai41,3792019-06-27
102 Johanna Schulz Kawasaki41,3952019-06-29
103 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
104 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
105 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
106 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
107 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
108 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
109 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
110 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
111 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
112 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
113 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
114 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
115 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
116 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
117 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
118 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
119 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
120 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
121 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
122 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
123 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
124 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
125 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
126 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
127 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
128 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
129 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
130 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
131 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
132 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
133 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
134 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
135 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
136 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
137 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
138 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
139 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
140 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
141 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
142 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
143 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
144 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
145 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
146 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
147 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
148 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
149 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
150 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
151 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17