Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Damer - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
2 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
3 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
4 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
5 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
6 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
7 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
8 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
9 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
10 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
11 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
12 Elli Liden gokaringMajorna38,5852016-07-27
13 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
14 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
15 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
16 Alicia Carmström Colorex38,9252016-07-29
17 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
18 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
19 Nathalie Nyman Aldardo39,0022016-05-30
20 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
21 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
22 Sanna Andreasson Gokartcentralen39,1422017-01-08
23 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
24 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
25 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
26 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
27 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
28 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
29 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
30 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
31 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
32 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
33 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
34 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
35 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
36 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
37 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
38 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
39 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
40 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
41 Luna Lindegren Victoria´s secret39,5392016-08-21
42 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
43 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
44 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
45 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
46 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
47 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
48 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
49 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
50 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
51 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
52 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
53 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
54 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
55 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
56 Martina Ivarsson Fit for fight39,7112016-10-15
57 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
58 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
59 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
60 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
61 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
62 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
63 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
64 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
65 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
66 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
67 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
68 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
69 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
70 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
71 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
72 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
73 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
74 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
75 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
76 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
77 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
78 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
79 Jennifer Östling Lekstorps IF40,0342015-10-08
80 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
81 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
82 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
83 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
84 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
85 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
86 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen40,0912015-10-20
87 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
88 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
89 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
90 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
91 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
92 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
93 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,1172016-07-10
94 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
95 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
96 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
97 Maria Nilsson Tahult40,1432017-03-12
98 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
99 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
100 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
101 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
102 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
103 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
104 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
105 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
106 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
107 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
108 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
109 Elin Störholt Polhem40,2272015-12-26
110 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
111 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
112 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
113 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
114 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
115 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
116 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
117 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
118 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
119 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
120 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
121 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
122 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
123 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
124 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
125 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
126 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
127 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
128 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,3342016-07-13
129 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
130 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
131 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
132 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
133 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
134 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
135 Bitte Singmyr Eklandaskolan40,3832016-08-13
136 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
137 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
138 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
139 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
140 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
141 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
142 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
143 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
144 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
145 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
146 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
147 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
148 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
149 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
150 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
151 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
152 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
153 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
154 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
155 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
156 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
157 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
158 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
159 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
160 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
161 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
162 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
163 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
164 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
165 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
166 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
167 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
168 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
169 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
170 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
171 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
172 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
173 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
174 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
175 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
176 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
177 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
178 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
179 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
180 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
181 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
182 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
183 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
184 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
185 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
186 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
187 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
188 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
189 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
190 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
191 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
192 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
193 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
194 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
195 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
196 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
197 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
198 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
199 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
200 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
201 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
202 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
203 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
204 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
205 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
206 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
207 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
208 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
209 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
210 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
211 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
212 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
213 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
214 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
215 Tezz Hammarén Pappa40,7862017-02-18
216 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
217 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
218 Ida Lindell Sinntorpskolan40,7942017-01-08
219 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
220 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
221 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
222 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
223 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
224 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
225 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
226 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
227 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
228 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
229 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
230 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
231 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
232 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
233 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
234 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
235 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
236 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
237 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
238 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
239 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
240 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
241 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
242 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
243 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
244 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
245 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
246 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
247 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
248 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
249 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
250 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
251 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
252 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
253 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
254 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
255 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
256 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
257 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
258 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
259 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
260 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
261 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
262 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
263 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
264 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
265 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
266 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
267 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
268 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
269 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
270 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
271 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
272 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
273 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
274 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
275 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
276 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
277 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
278 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
279 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
280 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
281 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
282 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
283 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
284 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
285 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
286 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
287 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
288 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
289 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
290 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
291 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
292 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
293 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
294 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
295 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
296 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
297 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
298 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
299 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
300 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
301 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
302 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
303 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
304 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
305 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
306 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
307 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
308 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
309 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
310 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
311 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
312 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
313 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
314 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
315 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
316 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
317 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
318 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
319 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
320 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
321 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
322 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
323 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
324 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
325 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
326 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
327 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
328 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
329 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
330 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
331 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
332 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
333 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
334 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
335 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
336 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
337 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
338 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
339 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
340 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
341 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
342 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
343 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
344 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
345 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
346 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
347 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
348 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
349 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
350 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
351 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
352 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
353 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
354 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
355 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
356 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
357 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
358 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
359 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
360 Julia Krantz Karl Johan41,3652017-02-22
361 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
362 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
363 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
364 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
365 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
366 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
367 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
368 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
369 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
370 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
371 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
372 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
373 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
374 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
375 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
376 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
377 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
378 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
379 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
380 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
381 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
382 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
383 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
384 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
385 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
386 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
387 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
388 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
389 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
390 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
391 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
392 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
393 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
394 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
395 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
396 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
397 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
398 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
399 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
400 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
401 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
402 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
403 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
404 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
405 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
406 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
407 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
408 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
409 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
410 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
411 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
412 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
413 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
414 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
415 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
416 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
417 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
418 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
419 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
420 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
421 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
422 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
423 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
424 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
425 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
426 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
427 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
428 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
429 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
430 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
431 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
432 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
433 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
434 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
435 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
436 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
437 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
438 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
439 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
440 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
441 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
442 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
443 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
444 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
445 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
446 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
447 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
448 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
449 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
450 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
451 Monika Depta  41,6232015-06-07
452 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
453 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
454 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
455 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
456 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
457 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
458 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
459 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
460 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
461 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
462 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
463 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
464 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
465 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
466 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
467 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
468 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
469 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
470 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
471 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
472 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
473 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
474 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
475 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
476 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
477 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
478 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
479 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
480 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
481 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
482 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
483 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
484 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
485 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
486 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
487 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
488 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
489 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
490 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
491 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
492 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
493 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
494 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
495 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
496 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
497 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
498 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
499 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
500 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
501 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
502 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
503 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
504 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
505 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
506 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
507 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
508 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
509 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
510 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
511 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
512 Emelie Andreassen Pappa41,8172015-04-24
513 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
514 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
515 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
516 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
517 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
518 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
519 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
520 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
521 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
522 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
523 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
524 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
525 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
526 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
527 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
528 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
529 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
530 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
531 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
532 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
533 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
534 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
535 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
536 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
537 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
538 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
539 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
540 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
541 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
542 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
543 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
544 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
545 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
546 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
547 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
548 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
549 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
550 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
551 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
552 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
553 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
554 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
555 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
556 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
557 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
558 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
559 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
560 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
561 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
562 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
563 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
564 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
565 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
566 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
567 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
568 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
569 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
570 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
571 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
572 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
573 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
574 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
575 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
576 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
577 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
578 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
579 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
580 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
581 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
582 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
583 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
584 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
585 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
586 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
587 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
588 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
589 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
590 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
591 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00