Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,500
Pojkar 44,500
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Damer - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
2 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
3 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
4 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
5 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
6 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
7 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
8 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
9 Luna Lindegren Victoria´s secret38,3932018-03-31
10 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
11 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
12 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
13 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
14 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
15 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
16 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
17 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
18 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
19 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
20 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
21 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
22 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
23 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
24 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
25 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
26 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
27 Ella Benje Ella Benje Racing39,2102018-05-16
28 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
29 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
30 Tezz Hammarén Pappa39,2612018-05-16
31 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
32 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
33 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
34 Christiane Ilgenfritz SKF39,3072018-01-24
35 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
36 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
37 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
38 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
39 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
40 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
41 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
42 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
43 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
44 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
45 Agnes Carlson Carlsons Garage39,5152018-03-31
46 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
47 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
48 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
49 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
50 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
51 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
52 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
53 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
54 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
55 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
56 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
57 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
58 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
59 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
60 Linda Forsberg Göteborgs Universitet39,6432018-05-06
61 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
62 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
63 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
64 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
65 Sara Pettersson Husqvarna39,6762017-12-09
66 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
67 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
68 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
69 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
70 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
71 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
72 Frida Forsell Frölunda Däckshop39,7712018-05-18
73 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
74 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
75 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
76 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
77 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
78 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
79 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
80 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
81 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
82 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
83 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
84 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
85 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
86 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
87 Anette Hansson Trångalidens Motorklubb39,8932018-05-18
88 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
89 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
90 NATHALIE ANDREASSON MTG39,9162018-03-29
91 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
92 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
93 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
94 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
95 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
96 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
97 Zandra Pöyhönen Volvo40,0172017-11-23
98 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
99 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
100 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
101 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
102 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
103 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
104 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
105 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
106 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
107 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
108 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
109 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN40,0942018-05-08
110 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
111 Anna Påsse GKIK40,1022018-03-10
112 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
113 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
114 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
115 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
116 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
117 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
118 Anneli Claesson Veidekke40,1352017-11-22
119 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
120 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
121 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
122 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
123 Sandra Andersson Motor-Events40,1692018-03-04
124 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
125 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
126 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
127 Nikita Verme Go Karting Majorna40,1892018-02-12
128 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
129 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
130 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
131 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
132 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
133 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
134 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
135 Sarah Wiberg Petterssons Robotklippare AB40,2392018-02-02
136 Marie Petersson Åsa If40,2402017-12-16
137 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
138 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
139 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
140 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
141 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
142 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
143 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
144 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
145 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
146 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
147 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
148 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
149 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
150 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
151 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
152 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
153 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
154 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
155 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
156 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
157 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
158 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
159 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
160 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
161 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
162 Johanna Målberg Torestorp Aero40,3632018-02-11
163 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
164 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
165 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
166 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
167 Elsa Hagman Pappas motorsport40,3902018-01-08
168 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
169 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
170 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
171 Erika Olsén Castellum40,4092017-11-21
172 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
173 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
174 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
175 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
176 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
177 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
178 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
179 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
180 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
181 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
182 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
183 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
184 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
185 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
186 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
187 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
188 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
189 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
190 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
191 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
192 Linnea Wåssen Lövaskog40,5322018-05-12
193 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
194 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
195 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
196 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
197 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
198 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
199 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
200 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
201 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
202 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
203 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
204 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
205 Anna Gunnarsson VG Region40,5732018-04-07
206 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
207 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
208 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
209 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
210 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
211 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
212 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
213 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
214 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
215 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
216 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
217 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
218 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
219 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
220 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
221 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
222 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
223 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
224 Jennie Mandini Castellum40,6342017-11-21
225 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
226 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
227 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
228 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
229 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
230 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
231 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
232 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
233 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
234 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
235 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
236 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
237 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
238 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
239 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
240 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
241 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
242 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
243 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
244 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
245 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
246 Pernilla Mällbin MTG Gbg40,7172018-02-09
247 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
248 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
249 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
250 Alexandra Hietanen Volvo40,7402018-02-07
251 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
252 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
253 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
254 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
255 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
256 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
257 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
258 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
259 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
260 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
261 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
262 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
263 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
264 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
265 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
266 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
267 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
268 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
269 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
270 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
271 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
272 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
273 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
274 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
275 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
276 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
277 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
278 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
279 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
280 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
281 Anna Wallquist TTS40,8432018-03-11
282 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
283 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
284 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
285 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season40,8482017-12-09
286 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
287 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
288 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
289 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
290 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
291 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
292 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
293 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
294 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
295 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
296 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
297 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
298 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
299 Karin Pantic Mysmin40,9122018-05-10
300 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
301 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
302 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
303 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
304 Amanda Bondesson Önnereds HK40,9252018-02-14
305 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
306 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
307 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN40,9282018-05-08
308 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
309 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
310 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
311 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
312 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
313 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
314 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
315 Annie Johansson Veidekke40,9472017-11-22
316 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
317 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
318 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
319 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
320 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
321 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
322 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
323 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
324 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
325 Pauline Norrhamn Tjörns MF40,9682018-03-03
326 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
327 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
328 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
329 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
330 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
331 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
332 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
333 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
334 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
335 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
336 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
337 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
338 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
339 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
340 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
341 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
342 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
343 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
344 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
345 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
346 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
347 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
348 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
349 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
350 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
351 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
352 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
353 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
354 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
355 Sophie Eriksson Fazer41,0702017-12-15
356 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
357 Linnea Gyllensvaan MERH41,0742018-04-25
358 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
359 Sophie Alvén Studentconsulting41,0892018-04-19
360 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
361 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
362 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
363 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
364 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
365 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
366 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
367 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
368 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
369 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
370 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
371 Johanna Eliasson SABB41,1562018-01-13
372 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
373 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
374 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
375 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
376 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
377 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
378 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
379 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
380 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
381 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
382 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
383 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
384 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
385 Johanna Gustavsson Pedagogen41,1952018-04-14
386 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
387 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
388 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
389 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
390 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
391 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
392 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
393 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
394 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
395 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
396 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
397 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
398 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
399 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
400 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
401 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
402 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
403 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
404 Martina Johansson Marstrandyachts41,2372018-04-09
405 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
406 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
407 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
408 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
409 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
410 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
411 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
412 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
413 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
414 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
415 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
416 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
417 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
418 Maria Forssten Veidekke41,2702017-11-22
419 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
420 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
421 Jeanette Jönsson Avloppsakuten41,2832017-12-28
422 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
423 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
424 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
425 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
426 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
427 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
428 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
429 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
430 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
431 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
432 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
433 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
434 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
435 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
436 Lina Gullbrandson Sundsvall41,3302018-05-12
437 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
438 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
439 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
440 Marlene Boke Made By Marley41,3402018-02-10
441 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
442 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
443 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
444 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
445 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
446 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
447 Linda Vannerlund FTV Landvetter41,3602018-01-07
448 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
449 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
450 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
451 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
452 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
453 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
454 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
455 Emmelie Adamsson Strömstad Spa41,3762017-12-18
456 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
457 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
458 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
459 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
460 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
461 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
462 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
463 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
464 Malin Bergsten Vasakronan41,4102018-02-28
465 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
466 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
467 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
468 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
469 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
470 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
471 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
472 Sandra Lövgren Chalmers41,4432018-05-14
473 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
474 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
475 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
476 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
477 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
478 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
479 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
480 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
481 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
482 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
483 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
484 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
485 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
486 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
487 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
488 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
489 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
490 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
491 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
492 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
493 Felicia Ekener Barista41,4692017-12-29
494 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
495 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
496 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
497 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
498 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
499 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
500 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
501 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
502 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
503 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
504 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
505 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
506 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
507 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
508 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
509 Eleonor Ryding AHK41,5082017-10-06
510 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
511 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
512 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
513 Sofia Hjalmarsson Semcon41,5172017-10-05
514 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
515 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
516 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
517 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
518 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
519 Ronja samuelsson pinchos41,5322018-01-05
520 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
521 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
522 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
523 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
524 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
525 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
526 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
527 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
528 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
529 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
530 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
531 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
532 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
533 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
534 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
535 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
536 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
537 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
538 Susanna Johansson MEAB41,5682018-04-21
539 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
540 Rebecca Närhi IKEA Of Sweden41,5732017-11-13
541 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
542 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
543 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
544 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
545 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
546 Iman Faily BigMac41,5872017-09-22
547 Camilla Haastrup-nielsen McKinsey41,5872017-11-20
548 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
549 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
550 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
551 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
552 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
553 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
554 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
555 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
556 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
557 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
558 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
559 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
560 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
561 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
562 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
563 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
564 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
565 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
566 Monika Depta  41,6232015-06-07
567 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
568 Emilia Wangeskog Wangeskogs svets o smide41,6302017-12-17
569 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
570 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
571 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
572 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
573 Annika Malmgren Drottning Silvias Barnsjukhus41,6392018-04-04
574 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
575 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
576 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
577 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
578 Amelie Olsen Team Pappa41,6502018-02-17
579 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
580 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
581 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
582 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
583 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
584 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
585 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
586 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
587 Caroline Hjalmarsson chalmers41,6702017-10-25
588 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
589 Karin Biswanger Henke41,6712018-03-31
590 Sonja Henriksson Hson41,6722018-01-20
591 Ulrika Wemmert Volvo AB41,6742017-11-14
592 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
593 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
594 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
595 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
596 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
597 Ulrika Davidsson Scil41,6782017-10-28
598 Maria Cronholm Ulvesund Kungälv41,6822017-10-14
599 Malin Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB41,6892017-11-12
600 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
601 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
602 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
603 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
604 Petra Sennelöv Adisa41,6932018-02-13
605 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
606 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
607 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
608 Mimmi Källström Skumbanan41,7112017-10-07
609 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
610 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
611 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
612 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
613 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
614 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
615 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
616 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
617 Hanna Önnerby Schenker Logistics41,7282017-10-07
618 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
619 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
620 Ellen Larsson Linköpings Universitet41,7322018-05-12
621 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
622 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
623 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
624 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
625 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
626 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
627 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
628 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
629 Christina Påsse CAPÅ41,7492018-03-10
630 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
631 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
632 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
633 Maya Perry Alströmmer Gymnasium41,7532018-04-21
634 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
635 Helena Nilsson WSP41,7562017-11-28
636 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
637 Johanna Karlsson Veidekke41,7592017-11-22
638 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
639 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
640 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
641 Carita Wennerlöf Dilog AB41,7732017-11-05
642 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
643 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
644 Louise Paulsson Baldacci41,7812017-10-26
645 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
646 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
647 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
648 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
649 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
650 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
651 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
652 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
653 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
654 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
655 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
656 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
657 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
658 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
659 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
660 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
661 Mikaela Johansson Marstrandyachts41,8322018-04-09
662 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
663 Amelia Lundbäck IK Sävehof41,8392018-05-05
664 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
665 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
666 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
667 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
668 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
669 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
670 Anniken Storsveen Dominos AS41,8532017-12-13
671 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
672 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
673 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
674 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
675 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
676 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
677 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
678 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
679 Linnea Kristiansson Trogens Place41,8702018-05-12
680 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
681 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
682 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
683 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
684 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
685 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
686 Annelie Mällbin Företagskonsulten i Klv41,8862018-02-09
687 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
688 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
689 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
690 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
691 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
692 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
693 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
694 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
695 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
696 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
697 Johanna Alsterberg Dyrös IF41,9142018-03-24
698 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
699 Hilda Westerdahl Alingsås huspaket41,9182017-07-31
700 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
701 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
702 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
703 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
704 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
705 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
706 Sofia Hård IKEA Of Sweden41,9342017-11-13
707 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
708 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
709 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
710 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
711 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
712 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
713 Annika Lindelöf Scania41,9412017-11-04
714 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
715 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
716 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
717 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
718 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
719 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
720 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
721 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
722 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
723 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
724 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
725 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
726 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
727 Jenny Sjögren OOCL Sweden AB41,9592017-10-28
728 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
729 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
730 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
731 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
732 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
733 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
734 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
735 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
736 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
737 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
738 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
739 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
740 Elin Arvidsson Nordic Auto41,9772017-10-07
741 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
742 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
743 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
744 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
745 Linda Mattsson Whitecolor41,9832018-02-17
746 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
747 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
748 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
749 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
750 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
751 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
752 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
753 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
754 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
755 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28

Kristi himmelfärdsdag

Onsdag 9 Maj 11 - 17
Kristi himmelfärdsdag 11 - 17

Ordinarie Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00