Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Damer - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
2 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
3 Elli Liden gokaringMajorna37,8532017-08-07
4 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
5 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
6 Elin Tranefors Dickies38,1852017-07-24
7 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
8 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
9 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
10 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
11 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
12 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
13 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
14 Luna Lindegren Victoria´s secret38,5412017-08-08
15 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
16 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
17 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
18 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
19 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
20 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
21 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
22 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
23 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
24 Sanna Andreasson Gokartcentralen39,1422017-01-08
25 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
26 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
27 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
28 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
29 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
30 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
31 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
32 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
33 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
34 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
35 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
36 Tezz Hammarén Pappa39,3812017-08-19
37 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
38 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
39 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
40 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
41 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
42 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
43 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
44 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
45 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
46 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
47 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
48 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
49 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
50 Martina Ivarsson Fit for fight39,6122017-06-05
51 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
52 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
53 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
54 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
55 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
56 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
57 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
58 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
59 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
60 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
61 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
62 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
63 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
64 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
65 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
66 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
67 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
68 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
69 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
70 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
71 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
72 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
73 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
74 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
75 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
76 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
77 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
78 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
79 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
80 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
81 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
82 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
83 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
84 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
85 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
86 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
87 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
88 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
89 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
90 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
91 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
92 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
93 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
94 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
95 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
96 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen40,0912015-10-20
97 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
98 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
99 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
100 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
101 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
102 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
103 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
104 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
105 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
106 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
107 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
108 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
109 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
110 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
111 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
112 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
113 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
114 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
115 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
116 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
117 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
118 Elin Störholt Polhem40,2272015-12-26
119 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
120 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
121 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
122 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
123 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
124 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
125 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
126 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
127 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
128 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
129 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
130 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
131 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
132 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
133 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
134 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
135 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
136 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
137 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
138 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
139 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
140 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
141 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
142 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
143 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
144 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
145 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
146 Bitte Singmyr Eklandaskolan40,3832016-08-13
147 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
148 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
149 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
150 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
151 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
152 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
153 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
154 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
155 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
156 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
157 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
158 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
159 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
160 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
161 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
162 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
163 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
164 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
165 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
166 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
167 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
168 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
169 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
170 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
171 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
172 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
173 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
174 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
175 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
176 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
177 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
178 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
179 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
180 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
181 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
182 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
183 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
184 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
185 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
186 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
187 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
188 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
189 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
190 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
191 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
192 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
193 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
194 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
195 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
196 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
197 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
198 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
199 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
200 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
201 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
202 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
203 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
204 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
205 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
206 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
207 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
208 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
209 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
210 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
211 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
212 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
213 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
214 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
215 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
216 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
217 Jennie Mandini Castellum40,7042017-04-09
218 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
219 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
220 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
221 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
222 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
223 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
224 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
225 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
226 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
227 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
228 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
229 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
230 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
231 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
232 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
233 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
234 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
235 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
236 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
237 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
238 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
239 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
240 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
241 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
242 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
243 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
244 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
245 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
246 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
247 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
248 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
249 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
250 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
251 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
252 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
253 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
254 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
255 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
256 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
257 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
258 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
259 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
260 Nikita Verme Go Karting Majorna40,8772017-06-05
261 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
262 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
263 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
264 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
265 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
266 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
267 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
268 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
269 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
270 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
271 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
272 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
273 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
274 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
275 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
276 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
277 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
278 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
279 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
280 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
281 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
282 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
283 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
284 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
285 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
286 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
287 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
288 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
289 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
290 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
291 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
292 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
293 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
294 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
295 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
296 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
297 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
298 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
299 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
300 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
301 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
302 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
303 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
304 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
305 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
306 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
307 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
308 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
309 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
310 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
311 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
312 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
313 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
314 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
315 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
316 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
317 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
318 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
319 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
320 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
321 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
322 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
323 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
324 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
325 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
326 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
327 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
328 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
329 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
330 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
331 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
332 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
333 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
334 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
335 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
336 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
337 Julia Krantz Karl Johan41,1852017-08-30
338 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
339 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
340 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
341 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
342 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
343 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
344 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
345 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
346 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
347 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
348 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
349 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
350 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
351 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
352 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
353 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
354 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
355 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
356 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
357 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
358 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
359 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
360 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
361 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
362 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
363 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
364 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
365 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
366 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
367 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
368 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
369 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
370 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
371 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
372 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
373 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
374 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
375 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
376 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
377 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
378 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
379 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
380 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
381 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
382 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
383 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
384 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
385 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
386 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
387 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
388 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
389 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
390 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
391 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
392 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
393 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
394 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
395 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
396 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
397 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
398 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
399 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
400 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
401 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
402 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
403 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
404 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
405 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
406 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
407 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
408 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
409 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
410 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
411 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
412 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
413 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
414 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
415 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
416 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
417 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
418 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
419 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
420 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
421 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
422 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
423 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
424 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
425 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
426 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
427 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
428 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
429 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
430 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
431 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
432 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
433 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
434 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
435 Maria Bensryd Volvo41,4642017-07-21
436 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
437 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
438 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
439 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
440 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
441 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
442 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
443 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
444 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
445 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
446 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
447 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
448 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
449 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
450 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
451 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
452 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
453 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
454 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
455 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
456 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
457 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
458 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
459 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
460 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
461 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
462 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
463 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
464 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
465 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
466 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
467 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
468 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
469 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
470 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
471 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
472 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
473 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
474 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
475 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
476 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
477 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
478 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
479 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
480 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
481 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
482 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
483 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
484 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
485 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
486 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
487 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
488 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
489 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
490 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
491 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
492 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
493 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
494 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
495 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
496 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
497 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
498 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
499 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
500 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
501 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
502 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
503 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
504 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
505 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
506 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
507 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
508 Monika Depta  41,6232015-06-07
509 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
510 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
511 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
512 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
513 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
514 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
515 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
516 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
517 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
518 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
519 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
520 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
521 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
522 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
523 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
524 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
525 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
526 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
527 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
528 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
529 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
530 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
531 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
532 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
533 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
534 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
535 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
536 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
537 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
538 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
539 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
540 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
541 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
542 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
543 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
544 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
545 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
546 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
547 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
548 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
549 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
550 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
551 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
552 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
553 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
554 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
555 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
556 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
557 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
558 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
559 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
560 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
561 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
562 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
563 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
564 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
565 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
566 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
567 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
568 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
569 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
570 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
571 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
572 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
573 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
574 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
575 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
576 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
577 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
578 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
579 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
580 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
581 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
582 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
583 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
584 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
585 Marlene Boke Made By Marley41,8472017-08-26
586 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
587 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
588 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
589 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
590 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
591 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
592 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
593 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
594 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
595 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
596 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
597 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
598 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
599 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
600 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
601 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
602 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
603 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
604 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
605 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
606 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
607 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
608 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
609 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
610 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
611 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
612 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
613 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
614 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
615 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
616 Hilda Westerdahl Alingsås huspaket41,9182017-07-31
617 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
618 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
619 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
620 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
621 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
622 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
623 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
624 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
625 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
626 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
627 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
628 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
629 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
630 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
631 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
632 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
633 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
634 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
635 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
636 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
637 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
638 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
639 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
640 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
641 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
642 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
643 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
644 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
645 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
646 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
647 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
648 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
649 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
650 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
651 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
652 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
653 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
654 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
655 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
656 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
657 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
658 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
659 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
660 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
661 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
662 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
663 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
664 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
665 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
666 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
667 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00