Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Damer - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
2 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
3 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
4 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
5 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
6 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
7 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
8 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
9 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
10 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
11 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
12 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
13 Luna Lindegren Victoria´s secret38,5412017-08-08
14 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
15 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
16 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
17 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
18 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
19 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
20 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
21 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
22 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
23 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
24 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
25 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
26 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
27 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
28 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
29 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
30 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
31 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
32 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
33 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
34 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
35 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
36 Tezz Hammarén Pappa39,3812017-08-19
37 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
38 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
39 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
40 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
41 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
42 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
43 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
44 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
45 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
46 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
47 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
48 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
49 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
50 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
51 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
52 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
53 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
54 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
55 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
56 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
57 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
58 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
59 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
60 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
61 Sara Pettersson Husqvarna39,6762017-12-09
62 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
63 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
64 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
65 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
66 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
67 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
68 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
69 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
70 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
71 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
72 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
73 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
74 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
75 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
76 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
77 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
78 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
79 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
80 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
81 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
82 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
83 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
84 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
85 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
86 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
87 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
88 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
89 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
90 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
91 Zandra Pöyhönen Volvo40,0172017-11-23
92 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
93 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
94 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
95 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
96 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
97 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
98 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
99 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
100 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
101 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
102 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
103 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
104 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
105 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
106 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
107 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
108 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
109 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
110 Anneli Claesson Veidekke40,1352017-11-22
111 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
112 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
113 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
114 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
115 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
116 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
117 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
118 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
119 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
120 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
121 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
122 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
123 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
124 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
125 Marie Petersson Åsa If40,2402017-12-16
126 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
127 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
128 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
129 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
130 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
131 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
132 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
133 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
134 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
135 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
136 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
137 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
138 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
139 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
140 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
141 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
142 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
143 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
144 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
145 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
146 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
147 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
148 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
149 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
150 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
151 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
152 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
153 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
154 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
155 Elsa Hagman Pappas motorsport40,3902018-01-08
156 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
157 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
158 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
159 Erika Olsén Castellum40,4092017-11-21
160 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
161 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
162 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
163 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
164 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
165 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
166 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
167 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
168 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
169 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
170 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
171 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
172 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
173 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
174 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
175 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
176 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
177 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
178 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
179 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
180 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
181 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
182 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
183 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
184 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
185 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
186 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
187 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
188 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
189 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
190 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
191 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
192 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
193 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
194 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
195 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
196 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
197 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
198 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
199 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
200 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
201 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
202 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
203 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
204 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
205 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
206 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
207 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
208 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
209 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
210 Jennie Mandini Castellum40,6342017-11-21
211 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
212 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
213 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
214 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
215 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
216 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
217 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
218 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
219 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
220 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
221 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
222 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
223 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
224 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
225 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
226 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
227 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
228 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
229 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
230 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
231 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
232 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
233 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
234 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
235 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
236 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
237 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
238 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
239 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
240 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
241 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
242 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
243 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
244 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
245 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
246 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
247 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
248 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
249 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
250 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
251 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
252 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
253 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
254 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
255 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
256 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
257 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
258 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
259 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
260 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
261 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
262 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
263 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
264 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
265 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
266 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
267 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
268 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season40,8482017-12-09
269 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
270 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
271 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
272 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
273 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
274 Nikita Verme Go Karting Majorna40,8772017-06-05
275 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
276 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
277 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
278 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
279 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
280 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
281 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
282 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
283 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
284 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
285 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
286 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
287 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
288 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
289 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
290 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
291 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
292 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
293 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
294 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
295 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
296 Annie Johansson Veidekke40,9472017-11-22
297 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
298 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
299 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
300 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
301 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
302 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
303 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
304 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
305 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
306 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
307 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
308 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
309 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
310 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
311 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
312 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
313 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
314 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
315 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
316 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
317 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
318 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
319 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
320 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
321 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
322 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
323 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
324 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
325 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
326 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
327 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
328 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
329 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
330 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
331 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
332 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
333 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
334 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
335 Sophie Eriksson Fazer41,0702017-12-15
336 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
337 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
338 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
339 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
340 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
341 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
342 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
343 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
344 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
345 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
346 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
347 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
348 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
349 Johanna Eliasson SABB41,1562018-01-13
350 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
351 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
352 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
353 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
354 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
355 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
356 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
357 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
358 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
359 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
360 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
361 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
362 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
363 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
364 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
365 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
366 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
367 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
368 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
369 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
370 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
371 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
372 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
373 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
374 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
375 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
376 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
377 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
378 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
379 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
380 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
381 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
382 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
383 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
384 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
385 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
386 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
387 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
388 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
389 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
390 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
391 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
392 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
393 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
394 Maria Forssten Veidekke41,2702017-11-22
395 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
396 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
397 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
398 Jeanette Jönsson Avloppsakuten41,2832017-12-28
399 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
400 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
401 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
402 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
403 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
404 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
405 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
406 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
407 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
408 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
409 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
410 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
411 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
412 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
413 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
414 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
415 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
416 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
417 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
418 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
419 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
420 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
421 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
422 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
423 Linda Vannerlund FTV Landvetter41,3602018-01-07
424 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
425 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
426 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
427 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
428 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
429 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
430 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
431 Emmelie Adamsson Strömstad Spa41,3762017-12-18
432 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
433 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
434 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
435 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
436 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
437 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
438 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
439 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
440 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
441 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
442 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
443 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
444 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
445 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
446 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
447 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
448 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
449 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
450 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
451 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
452 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
453 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
454 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
455 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
456 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
457 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
458 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
459 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
460 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
461 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
462 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
463 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
464 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
465 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
466 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
467 Felicia Ekener Barista41,4692017-12-29
468 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
469 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
470 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
471 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
472 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
473 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
474 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
475 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
476 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
477 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
478 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
479 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
480 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
481 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
482 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
483 Eleonor Ryding AHK41,5082017-10-06
484 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
485 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
486 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
487 Sofia Hjalmarsson Semcon41,5172017-10-05
488 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
489 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
490 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
491 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
492 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
493 Ronja samuelsson pinchos41,5322018-01-05
494 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
495 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
496 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
497 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
498 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
499 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
500 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
501 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
502 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
503 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
504 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
505 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
506 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
507 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
508 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
509 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
510 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
511 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
512 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
513 Rebecca Närhi IKEA Of Sweden41,5732017-11-13
514 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
515 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
516 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
517 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
518 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
519 Iman Faily BigMac41,5872017-09-22
520 Camilla Haastrup-nielsen McKinsey41,5872017-11-20
521 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
522 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
523 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
524 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
525 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
526 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
527 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
528 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
529 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
530 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
531 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
532 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
533 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
534 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
535 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
536 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
537 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
538 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
539 Monika Depta  41,6232015-06-07
540 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
541 Emilia Wangeskog Wangeskogs svets o smide41,6302017-12-17
542 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
543 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
544 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
545 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
546 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
547 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
548 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
549 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
550 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
551 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
552 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
553 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
554 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
555 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
556 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
557 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
558 Caroline Hjalmarsson chalmers41,6702017-10-25
559 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
560 Sonja Henriksson Hson41,6722018-01-20
561 Ulrika Wemmert Volvo AB41,6742017-11-14
562 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
563 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
564 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
565 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
566 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
567 Ulrika Davidsson Scil41,6782017-10-28
568 Maria Cronholm Ulvesund Kungälv41,6822017-10-14
569 Malin Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB41,6892017-11-12
570 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
571 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
572 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
573 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
574 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
575 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
576 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
577 Mimmi Källström Skumbanan41,7112017-10-07
578 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
579 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
580 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
581 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
582 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
583 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
584 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
585 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
586 Hanna Önnerby Schenker Logistics41,7282017-10-07
587 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
588 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
589 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
590 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
591 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
592 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
593 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
594 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
595 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
596 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
597 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
598 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
599 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
600 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
601 Helena Nilsson WSP41,7562017-11-28
602 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
603 Johanna Karlsson Veidekke41,7592017-11-22
604 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
605 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
606 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
607 Carita Wennerlöf Dilog AB41,7732017-11-05
608 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
609 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
610 Louise Paulsson Baldacci41,7812017-10-26
611 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
612 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
613 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
614 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
615 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
616 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
617 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
618 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
619 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
620 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
621 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
622 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
623 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
624 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
625 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
626 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
627 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
628 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
629 Marlene Boke Made By Marley41,8472017-08-26
630 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
631 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
632 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
633 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
634 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
635 Anniken Storsveen Dominos AS41,8532017-12-13
636 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
637 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
638 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
639 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
640 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
641 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
642 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
643 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
644 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
645 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
646 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
647 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
648 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
649 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
650 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
651 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
652 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
653 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
654 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
655 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
656 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
657 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
658 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
659 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
660 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
661 Hilda Westerdahl Alingsås huspaket41,9182017-07-31
662 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
663 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
664 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
665 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
666 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
667 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
668 Sofia Hård IKEA Of Sweden41,9342017-11-13
669 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
670 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
671 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
672 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
673 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
674 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
675 Annika Lindelöf Scania41,9412017-11-04
676 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
677 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
678 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
679 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
680 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
681 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
682 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
683 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
684 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
685 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
686 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
687 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
688 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
689 Jenny Sjögren OOCL Sweden AB41,9592017-10-28
690 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
691 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
692 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
693 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
694 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
695 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
696 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
697 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
698 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
699 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
700 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
701 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
702 Elin Arvidsson Nordic Auto41,9772017-10-07
703 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
704 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
705 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
706 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
707 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
708 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
709 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
710 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
711 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
712 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
713 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
714 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
715 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
716 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00