Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Damer - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
2 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
3 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
4 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
5 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
6 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
7 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
8 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
9 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
10 Elin Tranefors Dickies38,4732017-06-16
11 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
12 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
13 Elli Liden gokaringMajorna38,5852016-07-27
14 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
15 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
16 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
17 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
18 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
19 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
20 Nathalie Nyman Aldardo39,0022016-05-30
21 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
22 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
23 Sanna Andreasson Gokartcentralen39,1422017-01-08
24 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
25 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
26 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
27 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
28 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
29 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
30 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
31 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
32 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
33 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
34 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
35 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
36 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
37 Luna Lindegren Victoria´s secret39,4792017-04-20
38 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
39 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
40 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
41 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
42 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
43 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
44 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
45 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
46 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
47 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
48 Martina Ivarsson Fit for fight39,6122017-06-05
49 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
50 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
51 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
52 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
53 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
54 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
55 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
56 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
57 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
58 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
59 Agnes Carlson Carlsons Garage39,7112016-05-22
60 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
61 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
62 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
63 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
64 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
65 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
66 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
67 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
68 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
69 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
70 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
71 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
72 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
73 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
74 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
75 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
76 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
77 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
78 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
79 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
80 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
81 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
82 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
83 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
84 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
85 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
86 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
87 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
88 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
89 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
90 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
91 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
92 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
93 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen40,0912015-10-20
94 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
95 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
96 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
97 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
98 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
99 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
100 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
101 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
102 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
103 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
104 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
105 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
106 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
107 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
108 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
109 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
110 Zandra Pöyhönen Volvo40,2152015-12-05
111 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
112 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
113 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
114 Elin Störholt Polhem40,2272015-12-26
115 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
116 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
117 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
118 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
119 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
120 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
121 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
122 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
123 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
124 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
125 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
126 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
127 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
128 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
129 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
130 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
131 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
132 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
133 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
134 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,3342016-07-13
135 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
136 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
137 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
138 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
139 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
140 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
141 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
142 Bitte Singmyr Eklandaskolan40,3832016-08-13
143 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
144 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
145 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
146 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
147 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
148 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
149 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
150 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
151 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
152 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
153 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
154 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
155 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
156 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
157 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
158 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
159 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
160 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
161 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
162 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
163 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
164 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
165 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
166 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
167 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
168 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
169 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
170 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
171 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
172 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
173 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
174 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
175 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
176 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
177 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
178 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
179 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
180 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
181 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
182 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
183 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
184 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
185 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
186 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
187 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
188 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
189 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
190 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
191 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
192 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
193 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
194 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
195 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
196 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
197 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
198 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
199 Tezz Hammarén Pappa40,6562017-07-11
200 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
201 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
202 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
203 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
204 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
205 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
206 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
207 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
208 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
209 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
210 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
211 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
212 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
213 Jennie Mandini Castellum40,7042017-04-09
214 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
215 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
216 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
217 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
218 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
219 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
220 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
221 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
222 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
223 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
224 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
225 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
226 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
227 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
228 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
229 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
230 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
231 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
232 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
233 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
234 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
235 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
236 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
237 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
238 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
239 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
240 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
241 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
242 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
243 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
244 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
245 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
246 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
247 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
248 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
249 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
250 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
251 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
252 Nikita Verme Go Karting Majorna40,8772017-06-05
253 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
254 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
255 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
256 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
257 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
258 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
259 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
260 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
261 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
262 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
263 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
264 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
265 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
266 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
267 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
268 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
269 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
270 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
271 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
272 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
273 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
274 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
275 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
276 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
277 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
278 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
279 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
280 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
281 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
282 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
283 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
284 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
285 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
286 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
287 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
288 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
289 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
290 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
291 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
292 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
293 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
294 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
295 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
296 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
297 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
298 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
299 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
300 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
301 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
302 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
303 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
304 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
305 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
306 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
307 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
308 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
309 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
310 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
311 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
312 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
313 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
314 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
315 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
316 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
317 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
318 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
319 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
320 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
321 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
322 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
323 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
324 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
325 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
326 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
327 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
328 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
329 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
330 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
331 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
332 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
333 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
334 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
335 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
336 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
337 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
338 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
339 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
340 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
341 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
342 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
343 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
344 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
345 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
346 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
347 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
348 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
349 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
350 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
351 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
352 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
353 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
354 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
355 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
356 Anna Wallquist TTS41,2762014-10-26
357 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
358 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
359 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
360 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season41,2872016-11-12
361 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
362 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN41,2902016-01-04
363 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
364 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
365 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
366 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
367 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
368 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
369 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
370 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
371 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
372 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
373 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
374 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
375 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
376 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
377 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
378 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
379 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
380 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
381 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
382 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
383 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
384 Julia Krantz Karl Johan41,3652017-02-22
385 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
386 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
387 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
388 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
389 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
390 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
391 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
392 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
393 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
394 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
395 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
396 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
397 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
398 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
399 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
400 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
401 Marie Petersson Åsa If41,4272017-03-25
402 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
403 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
404 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
405 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
406 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
407 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
408 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
409 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
410 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
411 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
412 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
413 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
414 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
415 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
416 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
417 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
418 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
419 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
420 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
421 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
422 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
423 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
424 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
425 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
426 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
427 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
428 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
429 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
430 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
431 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
432 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
433 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
434 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
435 Sophie Eriksson Fazer41,5042014-08-26
436 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
437 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
438 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
439 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
440 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
441 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
442 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
443 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
444 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
445 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
446 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
447 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
448 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
449 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
450 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
451 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
452 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
453 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
454 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
455 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
456 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
457 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
458 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
459 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
460 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
461 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
462 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
463 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
464 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
465 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
466 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
467 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
468 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
469 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
470 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
471 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
472 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
473 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
474 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
475 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
476 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
477 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
478 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
479 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
480 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
481 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
482 Monika Depta  41,6232015-06-07
483 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
484 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
485 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
486 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
487 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
488 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
489 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
490 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
491 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
492 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
493 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
494 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
495 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
496 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
497 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
498 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
499 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
500 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
501 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
502 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
503 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
504 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
505 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
506 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
507 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
508 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
509 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
510 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
511 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
512 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
513 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
514 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
515 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
516 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
517 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
518 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
519 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
520 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
521 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
522 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
523 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
524 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
525 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
526 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
527 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
528 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
529 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
530 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
531 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
532 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
533 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
534 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
535 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
536 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
537 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
538 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
539 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
540 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
541 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
542 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
543 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
544 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
545 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
546 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
547 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
548 Emelie Andreassen Pappa41,8172015-04-24
549 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
550 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
551 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
552 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
553 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
554 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
555 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
556 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
557 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
558 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
559 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
560 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
561 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
562 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
563 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
564 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
565 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
566 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
567 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
568 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
569 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
570 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
571 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
572 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
573 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
574 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
575 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
576 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
577 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
578 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
579 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
580 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
581 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
582 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
583 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
584 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
585 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
586 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
587 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
588 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
589 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
590 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
591 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
592 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
593 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
594 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
595 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
596 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
597 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
598 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
599 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
600 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
601 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
602 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
603 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
604 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
605 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
606 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
607 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
608 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
609 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
610 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
611 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
612 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
613 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
614 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
615 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
616 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
617 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
618 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
619 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
620 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
621 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
622 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
623 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
624 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
625 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
626 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
627 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
628 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
629 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
630 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
631 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
632 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
633 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00