Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
5 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
6 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
7 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
8 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
9 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
10 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
11 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
12 Björn Petterson Hell Bikers37,4262019-04-29
13 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
14 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
15 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
16 Niclas Harbig M4 Racing37,4822018-11-05
17 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
18 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
19 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
20 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
21 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
22 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
23 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
24 Peter Wiborg Team Wiborg37,6542019-05-22
25 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
26 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
27 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
28 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
29 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
30 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
31 Ture Adetoft West speed racing37,8482018-12-10
32 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
33 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
34 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
35 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
36 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
37 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
38 William Devletyan Aldardo37,9472019-05-24
39 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
40 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
41 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
42 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
43 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
44 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
45 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
46 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
47 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
48 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
49 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
50 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
51 Tony Larsson Aldardo38,0502019-05-24
52 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
53 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
54 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
55 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
56 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
57 Axel Danielsson Leda Utveckling38,1142019-05-14
58 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
59 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
60 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
61 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
62 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
63 Michell Afran Holmens Mobilservice38,1632018-12-30
64 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
65 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
66 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
67 Christian Chammas FMCK Borås38,1852019-01-31
68 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
69 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
70 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
71 Leif Danielsson Leda Utveckling38,2302019-05-14
72 Malcolm Lauritzen Mamma38,2372019-03-12
73 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
74 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
75 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
76 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
77 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
78 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
79 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
80 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
81 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
82 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
83 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
84 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
85 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
86 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
87 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
88 Anders Johansson Powel Racing38,3512019-04-02
89 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
90 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
91 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
92 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
93 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
94 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
95 Imre Döme Pitlane.se38,3852018-11-17
96 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
97 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
98 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
99 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
100 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
101 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
102 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
103 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
104 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
105 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
106 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
107 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
108 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
109 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
110 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
111 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
112 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
113 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
114 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
115 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
116 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
117 Jari Jokela Aronssonsbil38,5302018-12-29
118 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
119 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
120 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
121 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
122 Karim Omarain IAC38,5612019-04-19
123 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
124 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
125 Kim Andersson GS38,5762019-01-26
126 Tibor Torgyik Magnus Målaren38,5782019-05-25
127 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
128 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
129 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
130 Alexander Bosson pappa38,6162019-03-24
131 Marcus Murad Street Performance38,6202019-02-23
132 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
133 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
134 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
135 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
136 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
137 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
138 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
139 Emil Green Desab38,6532019-01-26
140 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
141 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
142 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
143 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
144 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
145 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
146 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
147 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
148 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
149 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
150 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
151 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
152 Axel Niklasson CEFT38,7012019-05-22
153 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
154 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
155 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
156 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
157 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
158 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
159 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
160 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
161 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
162 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
163 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
164 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
165 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
166 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
167 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
168 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
169 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
170 Örjan Karlsson KBK Engineering38,7842018-10-27
171 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
172 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
173 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
174 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
175 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
176 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
177 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
178 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
179 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
180 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
181 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
182 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
183 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
184 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
185 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
186 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
187 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
188 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
189 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
190 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
191 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
192 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
193 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
194 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
195 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
196 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
197 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
198 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
199 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
200 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
201 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
202 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
203 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
204 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
205 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
206 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
207 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
208 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
209 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
210 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
211 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
212 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
213 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
214 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
215 Per-Åke Andersson SVB38,9372018-11-28
216 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
217 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
218 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
219 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
220 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
221 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
222 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
223 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
224 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
225 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
226 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
227 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
228 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,9592018-11-01
229 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
230 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
231 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
232 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
233 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
234 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
235 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
236 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
237 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
238 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
239 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
240 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
241 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
242 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17