Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Herrar - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
3 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
4 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
5 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
6 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
7 Erik Bogren Ericsson AB37,4702017-05-17
8 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
9 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
10 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
11 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
12 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
13 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
14 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6652016-02-29
15 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
16 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
17 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
18 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
19 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
20 Marcel Ummelen AkzoNobel37,7622017-05-08
21 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
22 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
23 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
24 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
25 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
26 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
27 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
28 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
29 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
30 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
31 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
32 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
33 Alexander Lindau FMCK Borås37,8582017-05-08
34 André Niemann Karin37,8832015-01-26
35 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
36 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
37 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
38 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
39 Andreas Wikström Gb Glass37,9172015-06-29
40 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
41 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
42 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
43 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
44 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
45 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
46 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
47 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
48 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
49 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
50 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
51 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
52 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
53 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
54 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
55 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
56 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
57 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
58 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
59 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
60 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
61 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
62 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
63 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
64 Daniel Wikström GB Glass38,1162015-06-29
65 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
66 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
67 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
68 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
69 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
70 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
71 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
72 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
73 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
74 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
75 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
76 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
77 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
78 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
79 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
80 David Modin Inet AB38,2002017-05-21
81 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
82 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
83 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
84 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
85 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
86 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
87 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
88 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
89 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
90 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
91 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
92 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
93 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
94 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
95 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
96 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
97 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
98 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
99 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
100 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
101 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
102 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
103 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
104 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
105 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
106 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
107 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
108 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
109 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb38,3122015-06-29
110 Niclas Olsson Team Honda Sweden38,3132015-10-11
111 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
112 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
113 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
114 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
115 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
116 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
117 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
118 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
119 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
120 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
121 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
122 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
123 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
124 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
125 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
126 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
127 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
128 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
129 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
130 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
131 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
132 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
133 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
134 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
135 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
136 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
137 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
138 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
139 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
140 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
141 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
142 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
143 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
144 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
145 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
146 Colin Martin 338,4272015-06-29
147 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,4342016-01-13
148 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
149 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
150 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
151 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
152 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
153 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
154 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
155 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
156 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
157 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
158 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
159 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
160 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
161 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
162 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
163 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
164 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
165 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
166 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
167 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
168 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
169 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
170 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
171 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
172 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
173 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
174 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
175 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
176 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
177 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
178 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
179 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
180 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
181 Axel Hildebrand Lantmännen38,5382016-10-18
182 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
183 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
184 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
185 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
186 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
187 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
188 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
189 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
190 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
191 William Devletyan Aldardo38,5572016-08-21
192 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
193 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
194 Michael Lindgren MILE/nallex38,5652016-01-10
195 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
196 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
197 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
198 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
199 Peter Antonsson almostracing.se38,5792014-10-25
200 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
201 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
202 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
203 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
204 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
205 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
206 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
207 Timothy Hansson Diveteam38,5912016-11-07
208 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
209 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
210 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
211 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
212 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
213 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
214 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
215 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
216 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
217 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
218 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
219 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
220 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
221 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
222 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
223 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
224 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
225 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
226 David Lyckelid Good Solutions38,6372017-05-09
227 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
228 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
229 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
230 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
231 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
232 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
233 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
234 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
235 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
236 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
237 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
238 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
239 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
240 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
241 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
242 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
243 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
244 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
245 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
246 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
247 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
248 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
249 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
250 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
251 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
252 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
253 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
254 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
255 Magnus Almqvist HiQ38,7012014-09-06
256 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
257 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
258 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
259 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
260 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
261 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
262 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
263 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
264 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
265 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
266 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
267 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
268 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
269 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
270 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
271 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
272 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
273 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
274 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
275 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
276 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
277 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
278 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
279 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
280 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
281 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
282 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
283 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
284 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
285 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
286 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
287 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
288 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
289 Malcom Sedeborg IFK Göteborg38,7492017-01-31
290 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
291 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
292 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
293 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
294 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
295 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
296 Janne Murvik Loka Racing38,7602016-09-26
297 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
298 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
299 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
300 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
301 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
302 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
303 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
304 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
305 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
306 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
307 Jacob Jonsson Monaco Racing38,7862016-10-23
308 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
309 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
310 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
311 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
312 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
313 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
314 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
315 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey38,7992017-04-03
316 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
317 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
318 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
319 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
320 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
321 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
322 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
323 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
324 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
325 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
326 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
327 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
328 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
329 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
330 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
331 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
332 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
333 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
334 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
335 Daniel Molin danielmolin.se38,8292016-08-30
336 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
337 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
338 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
339 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
340 andreas roos Audi Göteborg38,8352017-05-20
341 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
342 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
343 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
344 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
345 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
346 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
347 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
348 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
349 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
350 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
351 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
352 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
353 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
354 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
355 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
356 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
357 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
358 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
359 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
360 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
361 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
362 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
363 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
364 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
365 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
366 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
367 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
368 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
369 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
370 Mikael Andersson Honda Power38,8722014-10-15
371 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
372 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
373 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
374 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
375 Lasse Wallerstedt Karin38,8772016-03-28
376 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
377 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
378 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
379 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
380 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
381 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
382 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
383 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
384 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
385 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
386 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
387 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
388 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
389 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
390 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
391 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
392 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
393 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
394 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
395 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
396 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
397 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
398 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
399 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
400 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
401 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
402 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
403 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
404 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
405 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
406 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
407 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
408 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
409 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
410 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
411 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
412 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
413 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
414 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
415 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
416 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
417 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
418 Lars Wallerstedt Wärtsilä38,9112016-02-13
419 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
420 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
421 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
422 Santino Domini HL38,9162015-08-10
423 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
424 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
425 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
426 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
427 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
428 Michael Ring  38,9282014-10-18
429 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
430 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
431 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
432 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
433 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
434 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
435 Oscar Boström Incerno38,9332016-11-20
436 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
437 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
438 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
439 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
440 Richard Tellberger Lönns Truckar38,9442015-12-28
441 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
442 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
443 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
444 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
445 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
446 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
447 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
448 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
449 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
450 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
451 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
452 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
453 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
454 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
455 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
456 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
457 Michell Afran Le croissant38,9622014-09-02
458 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
459 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
460 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
461 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
462 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
463 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
464 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
465 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
466 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
467 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
468 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
469 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
470 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
471 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
472 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
473 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
474 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
475 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
476 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
477 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
478 Christoffer Pihl Borås MK38,9752016-11-26
479 Oscar Larsson Borås Motorklubb38,9752017-02-27
480 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
481 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
482 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
483 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
484 William Börjesson Frölunda Indians38,9812017-02-24
485 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
486 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
487 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
488 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
489 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
490 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
491 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
492 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
493 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
494 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
495 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
496 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
497 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
498 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
499 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
500 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
501 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
502 Edin Behram Nokas Teknik99,9992017-01-27
503 Mikael Eriksson Topoil99,9992014-10-12
504 Sixten Theliander Undulat99,9992014-12-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00