Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Herrar - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
3 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
4 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
5 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
6 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
7 Erik Bogren Ericsson AB37,4702017-05-17
8 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
9 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
10 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
11 Alexander Lindau FMCK Borås37,6122017-08-28
12 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
13 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
14 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
15 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6472017-08-28
16 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
17 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
18 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
19 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
20 Marcel Ummelen AkzoNobel37,7312017-08-17
21 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
22 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
23 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
24 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
25 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
26 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
27 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
28 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
29 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
30 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
31 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
32 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
33 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
34 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
35 André Niemann Karin37,8832015-01-26
36 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
37 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
38 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
39 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
40 Andreas Wikström Gb Glass37,9172015-06-29
41 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
42 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
43 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
44 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
45 Daniel Wikström GB Glass37,9482017-08-28
46 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
47 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
48 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,9722017-08-28
49 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
50 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
51 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
52 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
53 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
54 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
55 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
56 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
57 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
58 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
59 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
60 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
61 David Lyckelid Good Solutions38,0532017-07-11
62 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
63 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
64 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
65 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
66 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
67 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
68 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
69 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
70 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
71 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
72 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
73 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
74 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
75 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
76 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
77 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
78 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
79 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
80 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
81 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
82 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
83 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
84 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
85 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
86 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
87 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
88 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
89 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
90 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
91 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
92 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
93 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
94 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
95 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
96 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
97 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
98 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
99 William Devletyan Aldardo38,2512017-08-28
100 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
101 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
102 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
103 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
104 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
105 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
106 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
107 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
108 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
109 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
110 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
111 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
112 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
113 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
114 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
115 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
116 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
117 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
118 Niclas Olsson Team Honda Sweden38,3132015-10-11
119 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
120 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
121 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
122 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
123 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
124 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
125 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
126 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
127 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
128 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
129 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
130 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
131 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
132 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
133 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
134 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
135 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
136 FABIAN JONSSON Monaco Racing38,3532017-07-29
137 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
138 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
139 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
140 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
141 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
142 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
143 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
144 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
145 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
146 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
147 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
148 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
149 Nemo Jörgensen Redbull38,4072017-08-09
150 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
151 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
152 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
153 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
154 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
155 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
156 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
157 Colin Martin 338,4272015-06-29
158 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,4342016-01-13
159 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
160 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
161 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
162 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
163 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
164 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
165 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
166 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
167 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
168 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
169 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
170 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
171 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
172 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
173 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
174 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
175 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
176 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
177 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
178 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
179 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
180 kenzo bauer max38,4902017-08-10
181 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
182 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
183 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
184 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
185 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
186 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
187 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
188 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
189 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
190 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
191 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
192 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
193 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
194 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
195 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
196 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
197 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
198 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
199 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
200 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
201 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
202 Axel Hildebrand Lantmännen38,5382016-10-18
203 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
204 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
205 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
206 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
207 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
208 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
209 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
210 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
211 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
212 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
213 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
214 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
215 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
216 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
217 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
218 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
219 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
220 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
221 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
222 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
223 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
224 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
225 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
226 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
227 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
228 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
229 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
230 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
231 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
232 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
233 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
234 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
235 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
236 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
237 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
238 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
239 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
240 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
241 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
242 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
243 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
244 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
245 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
246 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
247 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
248 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
249 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
250 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
251 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
252 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
253 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
254 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
255 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
256 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
257 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
258 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
259 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
260 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
261 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
262 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
263 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
264 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
265 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
266 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
267 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
268 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
269 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
270 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
271 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
272 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
273 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
274 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
275 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
276 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
277 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
278 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
279 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
280 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
281 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
282 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
283 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
284 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
285 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
286 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
287 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
288 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
289 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
290 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
291 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
292 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
293 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
294 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
295 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
296 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
297 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
298 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
299 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
300 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
301 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
302 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
303 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
304 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey38,7352017-07-26
305 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
306 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
307 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
308 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
309 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
310 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
311 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
312 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
313 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
314 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
315 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
316 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
317 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
318 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
319 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
320 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
321 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
322 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
323 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
324 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
325 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
326 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
327 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
328 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
329 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
330 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
331 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
332 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
333 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
334 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
335 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
336 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
337 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
338 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
339 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
340 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
341 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
342 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
343 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
344 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
345 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
346 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
347 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
348 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
349 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
350 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
351 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
352 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
353 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
354 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
355 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
356 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
357 Andreas Hagberg Alpklyftan38,8142017-09-01
358 Michell Afran Le croissant38,8152017-08-16
359 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
360 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
361 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
362 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
363 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
364 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
365 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
366 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
367 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
368 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
369 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
370 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
371 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
372 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
373 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
374 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
375 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
376 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
377 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
378 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
379 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
380 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
381 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
382 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
383 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
384 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
385 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
386 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
387 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
388 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
389 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
390 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
391 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
392 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
393 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
394 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
395 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
396 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
397 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
398 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
399 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
400 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
401 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
402 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
403 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
404 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
405 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
406 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
407 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
408 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
409 Mikael Andersson Honda Power38,8722014-10-15
410 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
411 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
412 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
413 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
414 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
415 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
416 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
417 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
418 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
419 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
420 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
421 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
422 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
423 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
424 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
425 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
426 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
427 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
428 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
429 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
430 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
431 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
432 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
433 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
434 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
435 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
436 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
437 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
438 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
439 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
440 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
441 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
442 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
443 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
444 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
445 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
446 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
447 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
448 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
449 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
450 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
451 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
452 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
453 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
454 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
455 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
456 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
457 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
458 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
459 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
460 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
461 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
462 Santino Domini HL38,9162015-08-10
463 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
464 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
465 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
466 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
467 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
468 Michael Ring  38,9282014-10-18
469 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
470 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
471 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
472 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
473 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
474 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
475 Oscar Boström Incerno38,9332016-11-20
476 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
477 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
478 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
479 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
480 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
481 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
482 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
483 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
484 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
485 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
486 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
487 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
488 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
489 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
490 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
491 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
492 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
493 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
494 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
495 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
496 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
497 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
498 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
499 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
500 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
501 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
502 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
503 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
504 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
505 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
506 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
507 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
508 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
509 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
510 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
511 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
512 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
513 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
514 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
515 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
516 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
517 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
518 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
519 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
520 Christoffer Pihl Borås MK38,9752016-11-26
521 Oscar Larsson Borås Motorklubb38,9752017-02-27
522 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
523 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
524 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
525 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
526 William Börjesson Frölunda Indians38,9812017-02-24
527 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
528 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
529 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
530 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
531 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
532 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
533 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
534 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
535 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
536 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
537 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
538 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
539 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
540 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
541 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
542 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
543 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
544 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
545 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
546 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
547 Mikael Eriksson Topoil99,9992014-10-12
548 Sixten Theliander Undulat99,9992014-12-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00