Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Herrar - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
3 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
4 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
5 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
6 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
7 Erik Bogren Ericsson AB37,4702017-05-17
8 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
9 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
10 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
11 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
12 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
13 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
14 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6652016-02-29
15 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
16 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
17 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
18 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
19 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
20 Marcel Ummelen AkzoNobel37,7622017-05-08
21 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
22 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
23 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
24 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
25 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
26 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
27 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
28 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
29 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
30 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
31 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
32 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
33 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
34 Alexander Lindau FMCK Borås37,8582017-05-08
35 André Niemann Karin37,8832015-01-26
36 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
37 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
38 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
39 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
40 Andreas Wikström Gb Glass37,9172015-06-29
41 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
42 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
43 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
44 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
45 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
46 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
47 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
48 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
49 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
50 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
51 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
52 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
53 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
54 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
55 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
56 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
57 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
58 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
59 David Lyckelid Good Solutions38,0532017-07-11
60 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
61 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
62 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
63 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
64 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
65 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
66 Daniel Wikström GB Glass38,1162015-06-29
67 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
68 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
69 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
70 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
71 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
72 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
73 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
74 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
75 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
76 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
77 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
78 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
79 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
80 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
81 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
82 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
83 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
84 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
85 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
86 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
87 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
88 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
89 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
90 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
91 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
92 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
93 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
94 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb38,2492017-06-26
95 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
96 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
97 William Devletyan Aldardo38,2582017-07-07
98 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
99 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
100 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
101 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
102 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
103 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
104 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
105 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
106 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
107 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
108 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
109 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
110 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
111 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
112 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
113 Niclas Olsson Team Honda Sweden38,3132015-10-11
114 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
115 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
116 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
117 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
118 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
119 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
120 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
121 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
122 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
123 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
124 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
125 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
126 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
127 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
128 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
129 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
130 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
131 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
132 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
133 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
134 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
135 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
136 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
137 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
138 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
139 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
140 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
141 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
142 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
143 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
144 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
145 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
146 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
147 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
148 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
149 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
150 Colin Martin 338,4272015-06-29
151 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,4342016-01-13
152 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
153 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
154 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
155 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
156 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
157 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
158 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
159 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
160 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
161 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
162 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
163 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
164 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
165 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
166 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
167 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
168 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
169 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
170 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
171 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
172 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
173 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
174 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
175 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
176 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
177 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
178 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
179 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
180 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
181 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
182 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
183 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
184 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
185 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
186 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
187 Axel Hildebrand Lantmännen38,5382016-10-18
188 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
189 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
190 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
191 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
192 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
193 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
194 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
195 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
196 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
197 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
198 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
199 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
200 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
201 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
202 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
203 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
204 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
205 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
206 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
207 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
208 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
209 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
210 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
211 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
212 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
213 Timothy Hansson Diveteam38,5912016-11-07
214 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
215 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
216 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
217 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
218 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
219 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
220 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
221 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
222 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
223 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
224 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
225 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
226 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
227 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
228 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
229 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
230 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
231 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
232 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
233 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
234 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
235 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
236 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
237 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
238 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
239 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
240 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
241 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
242 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
243 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
244 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
245 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
246 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
247 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
248 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
249 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
250 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
251 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
252 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
253 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
254 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
255 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
256 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
257 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
258 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
259 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
260 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
261 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
262 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
263 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
264 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
265 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
266 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
267 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
268 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
269 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
270 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
271 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
272 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
273 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
274 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
275 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
276 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
277 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
278 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
279 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
280 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
281 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
282 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
283 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
284 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
285 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
286 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
287 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
288 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
289 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
290 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
291 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
292 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
293 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
294 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
295 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
296 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
297 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
298 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
299 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
300 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
301 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
302 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
303 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
304 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
305 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
306 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
307 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
308 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
309 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
310 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
311 Jacob Jonsson Monaco Racing38,7862016-10-23
312 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
313 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
314 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
315 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
316 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
317 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
318 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
319 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey38,7992017-04-03
320 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
321 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
322 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
323 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
324 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
325 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
326 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
327 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
328 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
329 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
330 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
331 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
332 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
333 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
334 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
335 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
336 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
337 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
338 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
339 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
340 Daniel Molin danielmolin.se38,8292016-08-30
341 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
342 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
343 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
344 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
345 andreas roos Audi Göteborg38,8352017-05-20
346 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
347 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
348 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
349 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
350 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
351 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
352 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
353 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
354 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
355 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
356 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
357 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
358 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
359 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
360 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
361 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
362 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
363 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
364 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
365 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
366 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
367 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
368 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
369 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
370 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
371 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
372 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
373 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
374 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
375 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
376 Mikael Andersson Honda Power38,8722014-10-15
377 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
378 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
379 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
380 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
381 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
382 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
383 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
384 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
385 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
386 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
387 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
388 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
389 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
390 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
391 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
392 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
393 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
394 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
395 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
396 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
397 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
398 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
399 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
400 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
401 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
402 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
403 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
404 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
405 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
406 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
407 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
408 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
409 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
410 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
411 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
412 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
413 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
414 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
415 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
416 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
417 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
418 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
419 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
420 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
421 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
422 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
423 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
424 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
425 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
426 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
427 Santino Domini HL38,9162015-08-10
428 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
429 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
430 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
431 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
432 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
433 Michael Ring  38,9282014-10-18
434 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
435 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
436 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
437 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
438 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
439 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
440 Oscar Boström Incerno38,9332016-11-20
441 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
442 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
443 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
444 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
445 Richard Tellberger Lönns Truckar38,9442015-12-28
446 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
447 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
448 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
449 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
450 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
451 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
452 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
453 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
454 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
455 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
456 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
457 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
458 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
459 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
460 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
461 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
462 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
463 Michell Afran Le croissant38,9622014-09-02
464 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
465 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
466 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
467 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
468 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
469 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
470 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
471 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
472 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
473 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
474 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
475 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
476 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
477 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
478 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
479 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
480 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
481 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
482 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
483 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
484 Christoffer Pihl Borås MK38,9752016-11-26
485 Oscar Larsson Borås Motorklubb38,9752017-02-27
486 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
487 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
488 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
489 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
490 William Börjesson Frölunda Indians38,9812017-02-24
491 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
492 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
493 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
494 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
495 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
496 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
497 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
498 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
499 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
500 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
501 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
502 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
503 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
504 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
505 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
506 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
507 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
508 Edin Behram Nokas Teknik99,9992017-01-27
509 Mikael Eriksson Topoil99,9992014-10-12
510 Sixten Theliander Undulat99,9992014-12-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00