Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Herrar - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
3 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
4 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
5 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
6 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
7 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
8 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
9 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
10 Fredrik Gross Auto Trim37,6182015-03-02
11 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
12 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
13 Christoffer Waern GKM Miata Team37,6652016-02-29
14 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
15 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
16 Christian Nielsen Advania37,7022016-02-29
17 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
18 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
19 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
20 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
21 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
22 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
23 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
24 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
25 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
26 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
27 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
28 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
29 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
30 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
31 André Niemann Karin37,8832015-01-26
32 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
33 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
34 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
35 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
36 Andreas Wikström Gb Glass37,9172015-06-29
37 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
38 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
39 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
40 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
41 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
42 Marcel Ummelen AkzoNobel37,9592017-03-27
43 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
44 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
45 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
46 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
47 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
48 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
49 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
50 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
51 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
52 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
53 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
54 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
55 Erik Bogren Ericsson AB38,0412016-07-23
56 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
57 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
58 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
59 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
60 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
61 Christian Hallgren Hallgrens Consulting38,0972014-10-25
62 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
63 Daniel Wikström GB Glass38,1162015-06-29
64 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
65 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
66 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
67 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
68 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
69 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
70 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
71 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
72 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
73 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
74 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
75 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
76 Christian Björsegård Team Skanska38,1902016-07-01
77 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
78 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
79 Alexander Lindau FMCK Borås38,2082017-03-27
80 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
81 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
82 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
83 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
84 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
85 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
86 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
87 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
88 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
89 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
90 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
91 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
92 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
93 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
94 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
95 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
96 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
97 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
98 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
99 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
100 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
101 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
102 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
103 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
104 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
105 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
106 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
107 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb38,3122015-06-29
108 Niclas Olsson Team Honda Sweden38,3132015-10-11
109 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
110 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
111 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
112 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
113 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
114 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
115 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
116 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
117 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
118 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
119 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
120 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
121 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
122 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
123 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
124 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
125 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
126 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
127 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
128 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
129 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
130 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,3712017-01-25
131 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
132 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
133 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
134 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
135 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
136 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
137 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
138 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
139 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
140 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
141 David Modin Inet AB38,4222017-02-18
142 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
143 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
144 Colin Martin 338,4272015-06-29
145 Toni Luomala Pelagicore38,4312015-12-07
146 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,4342016-01-13
147 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
148 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
149 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
150 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
151 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
152 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
153 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
154 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
155 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
156 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
157 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
158 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
159 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
160 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
161 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
162 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
163 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
164 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
165 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
166 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
167 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
168 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
169 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
170 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
171 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
172 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
173 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
174 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
175 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
176 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
177 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
178 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
179 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
180 Axel Hildebrand Lantmännen38,5382016-10-18
181 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
182 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
183 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
184 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
185 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
186 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
187 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
188 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
189 William Devletyan Aldardo38,5572016-08-21
190 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
191 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,5632015-12-13
192 Michael Lindgren MILE/nallex38,5652016-01-10
193 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
194 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
195 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
196 Jonny Johansson NTT AB38,5752015-12-26
197 Peter Antonsson almostracing.se38,5792014-10-25
198 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
199 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
200 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
201 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
202 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
203 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
204 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
205 Timothy Hansson Diveteam38,5912016-11-07
206 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
207 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
208 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
209 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
210 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
211 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
212 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
213 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
214 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
215 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
216 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
217 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
218 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
219 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
220 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
221 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
222 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
223 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
224 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
225 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
226 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
227 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
228 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
229 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
230 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
231 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
232 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
233 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
234 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
235 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
236 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
237 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
238 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
239 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
240 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
241 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
242 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
243 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
244 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
245 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
246 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
247 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
248 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
249 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
250 Magnus Almqvist HiQ38,7012014-09-06
251 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
252 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
253 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
254 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
255 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
256 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
257 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
258 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
259 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
260 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
261 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
262 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
263 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
264 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
265 Claes Petersson Peterssons Racing38,7182015-01-07
266 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
267 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
268 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
269 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
270 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
271 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
272 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
273 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
274 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
275 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,7432016-01-03
276 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
277 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
278 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
279 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
280 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
281 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
282 Malcom Sedeborg IFK Göteborg38,7492017-01-31
283 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
284 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
285 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
286 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
287 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
288 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
289 Janne Murvik Loka Racing38,7602016-09-26
290 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
291 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
292 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
293 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
294 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
295 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
296 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
297 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
298 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
299 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
300 Jacob Jonsson Monaco Racing38,7862016-10-23
301 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
302 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
303 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
304 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
305 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
306 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
307 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
308 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
309 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
310 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
311 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
312 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
313 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
314 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
315 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
316 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
317 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
318 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
319 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
320 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
321 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
322 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
323 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
324 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
325 Daniel Molin danielmolin.se38,8292016-08-30
326 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
327 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
328 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
329 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
330 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
331 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
332 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
333 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,8382017-02-18
334 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
335 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
336 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
337 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
338 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
339 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
340 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
341 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
342 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
343 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
344 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
345 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
346 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
347 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
348 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
349 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
350 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
351 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
352 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
353 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
354 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
355 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
356 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
357 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
358 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
359 Mikael Andersson Honda Power38,8722014-10-15
360 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
361 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
362 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
363 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
364 Lasse Wallerstedt Karin38,8772016-03-28
365 Philip Ahlgren GFIF38,8782016-12-29
366 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
367 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
368 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
369 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
370 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
371 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
372 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
373 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
374 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
375 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
376 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
377 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
378 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
379 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
380 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
381 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
382 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
383 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
384 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
385 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
386 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
387 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
388 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
389 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
390 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
391 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
392 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
393 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
394 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
395 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
396 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
397 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
398 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
399 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
400 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
401 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
402 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
403 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
404 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
405 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
406 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
407 Lars Wallerstedt Wärtsilä38,9112016-02-13
408 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
409 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
410 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
411 Santino Domini HL38,9162015-08-10
412 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
413 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
414 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
415 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
416 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
417 Michael Ring  38,9282014-10-18
418 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
419 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
420 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
421 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
422 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
423 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
424 Oscar Boström Incerno38,9332016-11-20
425 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
426 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
427 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
428 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
429 Richard Tellberger Lönns Truckar38,9442015-12-28
430 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
431 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
432 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
433 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
434 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
435 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
436 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
437 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
438 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
439 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
440 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
441 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
442 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
443 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
444 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
445 Oscar Freidlitz Mölndals Hockey38,9602017-03-23
446 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
447 Michell Afran Le croissant38,9622014-09-02
448 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
449 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
450 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
451 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
452 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
453 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
454 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
455 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
456 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
457 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
458 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
459 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
460 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
461 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
462 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
463 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
464 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
465 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
466 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
467 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
468 Christoffer Pihl Borås MK38,9752016-11-26
469 Oscar Larsson Borås Motorklubb38,9752017-02-27
470 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
471 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
472 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
473 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
474 William Börjesson Frölunda Indians38,9812017-02-24
475 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
476 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
477 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
478 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
479 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
480 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
481 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
482 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
483 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
484 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
485 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
486 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
487 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
488 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
489 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
490 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
491 Edin Behram Nokas Teknik99,9992017-01-27
492 Mikael Eriksson Topoil99,9992014-10-12
493 Sixten Theliander Undulat99,9992014-12-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00