Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
5 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
6 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
7 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
8 Björn Petterson Hell Bikers37,3432019-05-27
9 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
10 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
11 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
12 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
13 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
14 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
15 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
16 Niclas Harbig M4 Racing37,4822018-11-05
17 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
18 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
19 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
20 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
21 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
22 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
23 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
24 Peter Wiborg Team Wiborg37,6542019-05-22
25 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
26 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
27 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
28 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
29 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
30 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
31 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
32 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
33 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
34 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
35 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
36 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
37 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
38 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
39 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
40 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
41 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
42 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
43 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
44 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
45 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
46 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
47 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
48 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
49 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
50 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
51 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
52 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
53 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
54 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
55 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
56 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
57 Tony Larsson Aldardo38,0502019-05-24
58 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
59 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
60 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
61 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
62 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
63 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
64 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
65 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
66 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
67 Kim Andersson GS38,1342019-06-03
68 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
69 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
70 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
71 Michell Afran Holmens Mobilservice38,1632018-12-30
72 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
73 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
74 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
75 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
76 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
77 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
78 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
79 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
80 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
81 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
82 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
83 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
84 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
85 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
86 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
87 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
88 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
89 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
90 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
91 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
92 Anders Johansson Powel Racing38,3182019-05-27
93 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
94 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
95 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
96 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
97 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
98 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
99 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
100 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
101 Bonnie Johansson Masterwork38,3662019-06-05
102 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
103 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
104 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
105 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
106 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
107 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
108 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
109 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
110 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
111 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
112 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
113 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
114 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
115 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
116 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
117 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
118 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
119 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
120 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
121 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
122 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
123 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
124 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
125 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
126 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
127 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
128 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
129 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
130 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
131 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
132 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
133 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
134 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
135 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
136 Filip Johansson Master Work West38,5542019-07-17
137 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
138 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
139 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
140 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
141 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
142 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
143 Örjan Karlsson KBK Engineering38,5932019-06-09
144 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
145 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
146 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
147 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
148 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
149 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
150 Mertkan Karakaya Osmans AB38,6212019-07-20
151 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
152 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
153 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
154 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
155 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
156 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
157 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
158 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
159 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
160 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
161 Emil Green Desab38,6532019-01-26
162 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
163 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
164 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
165 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
166 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
167 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
168 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
169 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
170 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
171 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
172 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
173 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
174 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
175 Axel Niklasson CEFT38,7012019-05-22
176 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
177 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
178 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
179 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
180 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
181 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
182 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
183 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
184 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
185 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
186 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
187 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
188 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
189 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
190 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
191 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
192 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
193 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
194 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
195 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
196 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
197 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
198 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
199 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,7882019-05-30
200 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
201 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
202 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
203 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
204 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
205 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
206 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
207 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
208 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
209 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
210 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
211 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
212 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
213 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
214 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
215 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
216 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
217 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
218 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
219 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
220 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
221 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
222 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
223 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
224 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
225 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
226 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
227 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
228 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
229 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
230 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
231 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
232 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
233 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
234 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
235 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
236 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
237 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
238 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
239 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
240 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
241 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
242 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
243 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
244 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
245 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
246 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
247 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
248 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
249 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
250 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
251 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
252 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
253 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
254 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
255 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
256 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
257 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
258 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
259 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
260 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
261 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
262 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
263 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
264 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
265 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
266 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
267 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
268 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
269 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
270 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
271 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
272 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
273 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
274 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
275 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
276 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
277 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
278 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
279 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
280 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
281 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
282 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
283 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
284 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
285 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
286 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
287 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
288 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
289 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17